Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwacj

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
HR/PL
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.06.2013
Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwacj

Nieprzeczytany postnapisał(a) HR/PL » 09.06.2013 11:37

Witajcie,

Na wstępie powiem że już kiedyś tutaj przebywałem, regulamin znam, a Chorwację kocham,bo jestem z nią powiązany węzłem krwi ;)
W najbliższych tygodniach zamierzam porwać partnerkę oraz parę przyjaciół, na podróż samochodem własnie do Chorwacji by się w tym kraju zakochali tak jak większość z nas.

Reasumując w wielkim skrócie, sam nie nie byłem a chciałbym również im pokazać tą północną część Chorwacji.
Ponieważ wyjazd będzie trwał 8-10 dni to pomyślałem że za cel obierzemy Rijeke albo wyspę Krk. Z tego co się orientuję to w Rijece nie ma zbyt wielu plaż ale sama miejscowość jest ładna, jest kilka miejsc do zwiedzania a i jakby ktoś chciał, to można wyjść na imprezę
Wyspa Krk jest piękna, duuuża więc jeśli znajdę dobry apartament to tam jedziemy, ale zastanawiam się ewentualnie też nad jakąś inną miejscowością w rejonie Istrii lub Kvarner..
Czego szukamy ? Ładna plaża, dobre warunki zakwaterowania, po drodze będziemy zwiedzać co się da.
Doradzicie coś od siebie ? :)

Pozdrawiam
Użytkownik usunięty
Re: Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2013 12:29

Dołącz się do mojego wątku
opatijska-riwiera-i-wyspa-krk-t40819.html

I przestudiuj go, jest sporo informacji

Rijeka jako miejsce pobytu ? Dziwny pomysł
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009
Re: Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 09.06.2013 12:37

Tylko nie Rijeka. Krk jak najbardziej :) Możesz jeszcze spróbować Cres lub Losinj.
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 584
Dołączył(a): 27.06.2003
Re: Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Idziol » 10.06.2013 11:23

Rijeka mi się kojarzy tylko z wielkimi kominami i jakąś stocznią
Daniellos76
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.09.2006
Re: Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Daniellos76 » 12.06.2013 22:44

HR/PL napisał(a):Witajcie,

Na wstępie powiem że już kiedyś tutaj przebywałem, regulamin znam, a Chorwację kocham,bo jestem z nią powiązany węzłem krwi ;)
W najbliższych tygodniach zamierzam porwać partnerkę oraz parę przyjaciół, na podróż samochodem własnie do Chorwacji by się w tym kraju zakochali tak jak większość z nas.

Reasumując w wielkim skrócie, sam nie nie byłem a chciałbym również im pokazać tą północną część Chorwacji.
Ponieważ wyjazd będzie trwał 8-10 dni to pomyślałem że za cel obierzemy Rijeke albo wyspę Krk. Z tego co się orientuję to w Rijece nie ma zbyt wielu plaż ale sama miejscowość jest ładna, jest kilka miejsc do zwiedzania a i jakby ktoś chciał, to można wyjść na imprezę
Wyspa Krk jest piękna, duuuża więc jeśli znajdę dobry apartament to tam jedziemy, ale zastanawiam się ewentualnie też nad jakąś inną miejscowością w rejonie Istrii lub Kvarner..
Czego szukamy ? Ładna plaża, dobre warunki zakwaterowania, po drodze będziemy zwiedzać co się da.
Doradzicie coś od siebie ? :)

Pozdrawiam


Ciagnij ich do Baski (Krk), cudowne miejsce, poza tym w poblizu do zwiedzenia Krk, Vrbnik, Malinska.... Wyspa jest na prawde superancka, wroce tam kiedys...
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009
Re: Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 12.06.2013 23:00

HR/PL napisał(a):Ponieważ wyjazd będzie trwał 8-10 dni to pomyślałem że za cel obierzemy Rijeke albo wyspę Krk. Z tego co się orientuję to w Rijece nie ma zbyt wielu plaż ale sama miejscowość jest ładna, jest kilka miejsc do zwiedzania a i jakby ktoś chciał, to można wyjść na imprezę.


Jesteście związani z przemysłem petrochemicznym?
Stoczniowym?
Przetwórstwa rybnego? :roll: :) :D

Jak nie i nie musicie spać w hotelu miejskim, gdzie jest zgiełk, szum aut i odgłosy dużego miasta- to uciekajcie od pobytu w Rijece ponieważ do tego miejsca nie jeździ się na wakacje nad morzem, ale co najwyżej w interesach czy w odwiedziny!

Jak już coś chcecie zobaczyć, to o wiele ciekawsza będzie Opatijska Riviera albo np. Bakarac (zatoka na dół od Rijeki).

Ale nie to miasto!
Smród petrochemii niesie się aż do mostu na Krk... :twisted:
Chcesz sobie i towarzyszom spiep..ć wakacje? :o :roll: :!:
paulakp
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 02.06.2013
Re: Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) paulakp » 18.06.2013 15:45

Rijeka to dość duże miasto nie opłaca się tam jechać na wakacje. Lepszym rozwiązaniem są jakieś mniejsze miejscowości. Może Novi Vinodolski ?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010
Re: Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 21.06.2013 10:24

Jak chcesz ich rozkochać w Chorwacji to ciśnij na południe.
Albo ląd albo któraś z wysp Dalmacji.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rijeka czy Krk czy... ? By rozkochać przyjaciół w Chorwacj
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone