Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 29.12.2017 00:45

Heterka napisał(a):Witam serdecznie forumowiczów,
wybieramy się 16 raz do CHORWACJI, ale jak to co roku bywa zawsze ktoś z nami jedzie - nasze dzieci i przyjaciele i uzbierała nas się grupa 24 osób -poszukujemy 6 apartamentów 2+2 . Dobrze by było u jednych gospodarzy lub żeby apartamenty były blisko siebie i w miarę nie drogo. Czy może nam ktoś coś polecić, pomóc w poszukiwaniach.

Z góry dziękuję za pomoc


W jakim terminie Panstwo się wybieracie? Proszę o kontakt na priv może pomogę: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karolina031
Croentuzjasta
Posty: 145
Dołączył(a): 10.05.2009
Re: Szukam aparament w okolicach Zadar 22.06-4.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) karolina031 » 29.12.2017 00:47

hop napisał(a):Witam,
Szukam apartamentu dla 5 osób (3 dorosłe i dwójka dzieci 13 i 8 lat)
Oczywiście nie chcę przepłacać - dlatego chciałbym znaleźć coś jeszcze w tym roku i sobie zarezerwować.
Może jakies porady?




Wszystkie informacje o sprawdzonych apartamentach w dobrej cenie z pięknym widokiem na morze i z klimatyzacją w okolicach Omiś podam na priv: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.12.2017 09:34

agataebe napisał(a):Dzień dobry,
Mam wyśrubowane wymagania i dlatego nie mogę nic znaleźć :(
Bardzo proszę o pomoc i wskazówki, może jakieś namiary na maila: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Wrzesień 2-15, dom z min 3 sypialniami, max 300 za dobę, no dobra 400 zł, najbliżej wody jak się da, bez przechodzenia przez ulicę, łagodny brzeg, nie dalej niż Split.
Jadą małe dzieci, niektóre dopiero będą uczyły się chodzić, dlatego muszę znaleźć coś odpowiedniego dla nich, czy to możliwe?

Nie napisałaś ile osób....
100 EUR nawet jak we wrześniu przy tych wymaganiach to może być mało. Pierwsza linia brzegowa to za 2+1 wołali mi w 2016 r. 65 eur, 1 sypialnia.
Wpisz w google nazwę miejscowości, która Cię interesuje+apartmani i będziesz mieć sporo linków do noclegów. Wysyłaj, i wysyłaj i wysyłaj maile. Wybierz interesujące Cię oferty i dopytuj się ewentualnie o nie w dedykowanych danej miejscowości wątkach.
2-krotnie byłam w Cro (plaże z kamykami) z dziećmi raczkującymi i stawiającymi pierwsze kroki, i raczej problem z bezpieczeństwem jest w głowach rodziców, lekko odpuść....
Popatrz na Srimę, jest uliczka tuż nad plażą a potem domy - w wielu miejscowościach tak jest... Rogoznica, Zacevo, Starigrad Paklenica, Tribunj
agataebe
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agataebe » 29.12.2017 12:25

Dzięki za odpowiedź, uzupełniłam wpis o liczbę osób. Ja właśnie byłam z raczkującym i robiliśmy wtedy objazd po campingach, co 2 dni nowe miejsce. Z takim dzieckiem to nie był koniec świata, ale musieliśmy nieźle się naszukać, żeby znaleźć bezpieczne miejsca, czasem zatrzymywaliśmy się przy stromszym zejściu i musieliśmy bez przerwy być o krok od dziecka, żeby nie fiknęło.
chwileulotne85
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 20.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) chwileulotne85 » 29.12.2017 16:44

Poszukuję kwatery w rejonie Makarskiej/Baska Voda/Brela dla dwojga dorosłych i dziecka 3,5 roku. Termin od 02.06-16.06 (2 tygodnie). Zależy mi by pokój miał kuchnię, łazienkę. Idealnie gdyby pokoje były dwa. Im korzystniejsza cena tym lepiej. Do morza maksymalnie kilometr (optymalnie 500m lub mniej). Rok temu byliśmy na kempingu Zaton w okolicach Zadaru i tym razem chcemy zwiedzić bardziej południe i nie być już na kempingu..

Chciałbym maksymalnie kwaterę za 180-200 za dzień.

Z góry dziękuję za porady i oferty na priv lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.12.2017 19:35

chwileulotne85 napisał(a): Chciałbym maksymalnie kwaterę za 180-200 za dzień.

Za kwatery zwykle się płaci w EUR, więc masz noclegi do wyboru do koloru...
W tym okresie jedź w ciemno... Pooglądaj sobie domy czy kwatery na necie, wypisz adresy i obejrzysz i wybierzesz na miejscu...
A szukać warto od najprostszych rozwiązań: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 29.12.2017 22:15

chwileulotne85 napisał(a):Poszukuję kwatery w rejonie Makarskiej/Baska Voda/Brela dla dwojga dorosłych i dziecka 3,5 roku. Termin od 02.06-16.06 (2 tygodnie). Zależy mi by pokój miał kuchnię, łazienkę. Idealnie gdyby pokoje były dwa. Im korzystniejsza cena tym lepiej. Do morza maksymalnie kilometr (optymalnie 500m lub mniej). Rok temu byliśmy na kempingu Zaton w okolicach Zadaru i tym razem chcemy zwiedzić bardziej południe i nie być już na kempingu..

Chciałbym maksymalnie kwaterę za 180-200 za dzień.

Z góry dziękuję za porady i oferty na priv lub adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Wysłałem info na maila.
Jeśli ktoś jest zainteresowany kwaterami w Baškiej Vodzie, piszcie na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
120 m od plaży, klima, tv sat, wifi, parking
chwileulotne85
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 20.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) chwileulotne85 » 30.12.2017 16:15

Doprecyzowując chodziło mi o skromne 180-200 PLN ;]
marvin
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) marvin » 01.01.2018 15:17

Witam, poszukuję domu lub trzech apartamentów blisko plaży ( trzy rodziny z dziećmi) na 11 osób w terminie ok 7 lipca do ok 20 lipca plus minus 2 dni. Jejesteśmy otwarci na każdy ładny region. Byliśmy w zeszłym roku w makarskiej i złapalismy bakcyla. Jeśli ktoś ma namiary na coś ciekawego i w miarę rosadę ceny to proszę o info. Raczej wyspy odpadają bo chcemy też trochę pozwiedzać ale ładne plaże tez się przydadzą :)
officeman
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 49
Dołączył(a): 05.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) officeman » 01.01.2018 17:28

Witam Serdecznie

Wybieramy się do Chorwacji po raz 4. od 21.lipca do 4 sierpnia. W tym roku jednak zabieramy moich rodziców którzy jeszcze nigdy nie byli na jakiejkolwiek zagranicznej wycieczce/wczasach (!). dlatego ten wyjazd musi być dopracowany i wyjątkowy ;)

w sumie 4 os dorosłe i 2 chłopaków 12 i 10 lat.Wyspa Pag i okolice (Razanac, Vir, itp.)
dodatkowe ograniczenie jest takie, że podróżujemy z kotką podróżniczką, 16 letnią i czystą, podróżowała już z nami od Bałtyku, przez Tatry, Austrjackie Alpy i Chorwację również ;)

coś tam mamy na oku, ale jeszcze na nic się nie zdecydowaliśmy i może ktoś z Was ma jakieś propozycje.

jeden duży apartament, lub dwa 4 i 2 os, taras z widokiem na błękit Adriatyku

cena najlepiej tak do 110-120

pozdrawiam
zaba67
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) zaba67 » 01.01.2018 19:08

Witam w Nowy Roku!!! :papa: życząc Wszystkiego Najlepszego proszę o namiary na apartamenty w okolicy Rijeki. Chodzi mi o miejsce wypadowe m.in. do Wenecji. Potrzebuję 3 pokoje 2-osobowe. Ja z kolei mam dobry adres na wyspie Brać. :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.01.2018 20:47

officeman napisał(a):jeden duży apartament, lub dwa 4 i 2 os, taras z widokiem na błękit Adriatyku
cena najlepiej tak do 110-120

Z rodzicami to może osobne app. - pewnie będą chcieli też odpocząć we własnym towarzystwie, inaczej potrzebujesz app. z min. 2 sypialniami...
Popatrz może na villa Klisovac w Rogoznicy (jest dedykowany wątek). Wyspę Vir bym sobie odpuściła, byłam tam na plaży, nie zachwyciła, a chyba chcesz, aby rodzice w Chorwacji się zakochali....
Popatrz też na Podgorę villa Ana - tam są takie spore app., a obiekt tu na forum polecana - chyba w wątku o Podgorze.
No i w Banku Kwater masz namiary na kilka większym app.
żołnierz
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 02.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) żołnierz » 02.01.2018 22:06

Witam,

Szukam całego domu, lub apartamentów w jednym miejscu dla 14 osób 8 dorosłych i 6 dzieci:) w terminie 09.07-18.07.2017 9 noclegów.
Lokalizacja - Omiš lub okolice (piaszczysta plaża).

szczegóły:
apartament - 4 os
apartament - 4 os.
apartament - 4 os.
apartament - 2 os.

- fajnie by było jakby był dostępny basen
- grill
- parking dla 3 samochodów.

Jak ktoś może coś polecić, to bardzo był bym wdzięczny. Bardzo proszę o informacje na maila z cenami i najchętniej ze zdjęciami obiektu oraz rozmieszczeniem pokoi.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.01.2018 22:30

żołnierz napisał(a):Lokalizacja - Omiš lub okolice (piaszczysta plaża).
Jeśli piaszczysta plaża jest ważna to opuść sobie Chorwację...
szwedzia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) szwedzia » 03.01.2018 00:14

Witajcie,
2 lata temu byliśmy w Tucepi na ul Ekonomija. Lokalizacja super, spokój,cisza, 200m do morza. W tym roku chcemy tam wrócić z 3 dzieci tylko interesuje nas miejsce zakwaterowania z opcją wyżywienia. Czy możecie coś polecić? Z góry dziękuję.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 16
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone