Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.11.2017 19:40

Hmmm... W sumie sama zachęciłam, więc nie mogę mieć pretensji... :mrgreen:

Mikromir napisał(a): P.S. A teraz można wylewać żale i gorzkie łzy na temat nieżyczliwości i złośliwych uwag niektórych forumowiczów... :oczko_usmiech:


...że...

juustyna.ka napisał(a):
Nie rozumiem tylko po co w was tyle uszczypliwości?
Sprawia wam to radość ? Takie dowartościowanie się ?


Zatem wyjaśniam.
Nie. Zupełnie nie sprawia radości ani nie dowartościowuje.
To tylko zwykła reakcja obronna przed osobami, które chcą mieć podane na tacy coś, co już podane zostało wielokrotnie. I widzą w poście, że informacja była podana, wiedzą, że należy przejrzeć po prostu wątek żeby ją znaleźć, a mimo to, nie szanując cudzego czasu, domagają się podania jej indywidualnie tylko dla siebie. Takie działanie oznacza brak szacunku dla cudzego czasu zwyczajnie dla własnej wygody. Tak to widzę. I to bardzo wkurza. Nie mówiąc już o tym, że zniechęca do pomocy - vide post dids76.
Tyle wyjaśnienia. Mam nadzieję, że jest to zrozumiałe. Bo jeśli nie - to już sama nie wiem, jak to bardziej przejrzyście wyjaśnić.

Powodzenia.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15634
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.11.2017 19:53

Całkowicie popieram wypowiedzi Mikromir - lenistwo nowych jest obrzydliwe, każdy pisze to samo, a nawet nie chce mu się kilku ostatnich stron przejrzeć, dlatego rzadko tu piszę, a jak już to odsuwam do banku kwater. Dziwię Ci się Danka, że chce Ci się po raz kolejny podawać linki, bo za większość to nawet nie otrzymałaś podziękowania....

juustyna.ka napisał(a):Wyraziliście już swoje opinie na temat mojego posta, podziękowałam serdecznie i chyba wystarczy.

A możesz pokazać, w którym miejscu tak serdecznie podziękowałaś??? Bo nie raczej tu.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.11.2017 20:14

piekara114 napisał(a): Dziwię Ci się Danka, że chce Ci się po raz kolejny podawać linki


Beata, bo ja chyba niepoprawnie naiwna jestem... :roll: :smo: Ale znowu mi na jakiś czas przeszło na szczęście, zwłaszcza jak zobaczyłam tę odpowiedź na moje pytanie: :lol:

Mikromir napisał(a):Nie rozumiem w takim razie, po co jeszcze pytałaś o te namiary (które Ci nie odpowiadają), skoro zdążyłaś wcześniej przeczytać cytowane posty, te namiary znaleźć i ocenić.

juustyna.ka napisał(a):Po to, aby mieć wybór, aby dowiedzieć się waszych opinii. Bo kto najlepiej zna te cudowne miejsca jak nie wy?


Bo jakoś nie dopatrzyłam się pytania o opinię w tej wypowiedzi:

juustyna.ka napisał(a):Można te namiary ?


Ale masz rację - może najlepiej przestać tu zaglądać. Co niniejszym uczynię. :oczko_usmiech:
:papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15634
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.11.2017 20:32

Mikromir napisał(a):Ale masz rację - może najlepiej przestać tu zaglądać. Co niniejszym uczynię. :oczko_usmiech: :papa:

No to masz adwentowe postanowienie :mrgreen:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 28.11.2017 12:20

Justyna
Będzie bez wykładu, ale dwa słowa muszę ....
Zanim na tym forum napisałem pierwszego posta, rok wertowałem forum by zapoznać się z jego funkcjonowaniem i przefiltrowaniem co dla mnie jest istotne.
Każdemu nowemu forumowiczowi to polecam, a będzie nam wszystkim po prostu łatwiej.

Niestety tak to już jest, że "nowi" mają trochę pod górkę, i to nie tylko na tym forum, ale tak ogólnie, nawet w życiu codziennym.
Nie ma co podgrzewać atmosfery i się pierzyć, zdecydowanie lepszą opcją jest odrobina pokory, jak np....
juustyna.ka napisał(a):Zapomniałam dodać, iż sprawdzam wszystkie propozycje i porady także prosze się nie martwić....waszą pomoc nie idzie na marne :)

Sympatycznie że umiesz choć trochę "głowę posypać popiołem" :wink:

No i oczywiście najważniejsze ... koleżanek mikromir i piekary mi tu nie irytować, bo jak one ci nie pomogą, to już wiele osób takich nie znajdziesz :oczko_usmiech: :mrgreen:

Tribunj oczywiście niezmiennie polecam, a to czy przypadnie do gustu to już sprawa indywidualna, relacja powinna być tu pomocna :wink:
Przyjemnych poszukiwań swojej miejscówki w Cro :wink:

dids76 napisał(a):Dlatego nie chce mi się podawać namiarów w "Banku kwater" bo i tak kazdy z "nowych szukaczy" chce mieć wszystko na mailu lub PW :oczko_usmiech: :mrgreen:


Ja nie jestem nowy :roll:, samolubie jeden ... :oczko_usmiech: :mrgreen:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15634
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.11.2017 14:59

Jest mnóstwo czasu na rezerwacje zwłaszcza dla osób, które jadą pierwszy raz i nie maja ulubionego gospodarza czy zatoczki. W takiej sytuacji czytać relacje z danego regionu i jak opis kwaterki pasuje do priv do autora. W ten sposób dostałam wiele fajnych namiarów, ale oczywiście nie zawsze da się z nich skorzystać, bo termin, cena, dostępność. No ale w takie działanie trzeba się zaangażować całym sobą, a tłumaczenia nie mam czasu na przeglądanie setki stron do mnie nie trafia. Chcesz mieć indywidualnie dopasowane wakacje- poświęć swój czas. Nie chcesz tracić czasu i się angażować-idź do biura podróży.
Ostatnio edytowano 29.11.2017 18:51 przez piekara114, łącznie edytowano 1 raz
kasia123ka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasia123ka » 29.11.2017 14:22

Witam wszystkich.
Szukam do wynajęcia domku lub 2 apartamentów w Chorwacji w rejonie Kvarner. Termin to od 24-25 czerwca do 6-7 lipca 2018. Dla 2 osób dorosłych i 6 dzieci. Chcę by odległość do morza nie była większa niż 1 km. Możliwość przygotowania posiłków jest także konieczna.
mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Dziękuję za odpowiedzi :-)
kraken
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 30.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) kraken » 01.12.2017 14:54

Witam.
Po udanym urlopie w roku 2016 w Chorwacji (dokładnie Jesenice ) ciągnie nas niemiłosiernie znowu do tego pięknego kraju.
Tym razem myśleliśmy nad wyspą krk, Pag, lub okolice Puli,Medulin (4 dorosłe + 2 dzieci) wiec zwracam się do was kochani o podesłanie jakiegoś noclegu dla naszej 6 osobowej ekipy.
Termin od 15.07 - 25.07
Pozdrawiam Damian adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15634
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 01.12.2017 16:34

Zajrzyj do baku kwater, potem do klubu miłośników wyspy Pag i kilka relacji - sporo namiarów jest na forum.
fafkens_x
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) fafkens_x » 02.12.2017 12:04

witam.
Wraz z partnerką poszukujemy apartamentu, pokoju, kwatery ( byłoby miło gdyby był dostęp do basenu ) w okolicy od Makarskiej na południe. Termin wyjazdu możlliwy od 13.07 na około 10 nocy . Czy ktoś może coś polecić ?

Ze swojej strony moge podrzucić namiar na bardzo fajny i tani nocleg w Rogoznicy.

Pozdrawiam.
Madzia 1983
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzia 1983 » 02.12.2017 19:59

Witam szukamy kwater dla 21 osób w czerwcu czy ktoś może pomóc ma jakieś namiary.
TROGIR, DUCE, ROGOŹNICA, OMIŚ TUCEPI
Madzia 1983
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Madzia 1983 » 02.12.2017 21:25

dziękuje za obszerną odpowiedź prosze jeszcze o podpowiedź jakie Pani poleca wobec tego miejscowości
zależy nam na plażach drobnokamienistych i z łagodnym wejściem do morza bo jedzie z nami 7 małych dzieci przedział od 4 do 8 lat
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15634
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.12.2017 23:39

Madzia 1983 napisał(a):dziękuje za obszerną odpowiedź
a do kogo to?
Proponuje przejrzec liczne watki gdzie z dziemi, plaze dla dzieci itp. Drobne kamyki sa w kazdym regionie. Tam gdzie lagodne wejscie do morza tam tlumy.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 02.12.2017 23:51

.
Ostatnio edytowano 03.12.2017 00:07 przez yzedef, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.12.2017 23:55

piekara114 napisał(a):
Madzia 1983 napisał(a):dziękuje za obszerną odpowiedź
a do kogo to?

Pewnie do kogoś, kto napisał coś w PW, ale Madzia 1983 na wiadomość w PW jeszcze nie może w PW podziękować.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone