Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rezerwacja apartamentów na rok 2018.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Radoslau
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 01.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoslau » 23.11.2017 23:25

Witam,
dla zainteresowanych posiadam namiary na fajne kwatery w zatoce Zaraće na wyspie Hvar (8 os., 2 os., 5 os.)
i w Baškiej Vodzie większy dom (6 os., 3 x 4 os., 2 os.).
Zainteresowani piszcie na inbox albo na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mikawajos
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 29.12.2008
Igrane/(+Drasnice?) -> szukam dla 2+2, 07.18'

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikawajos » 26.11.2017 13:05

czołem Wszystkim!
Akurat zimowe dni się zbliżają szybko, zatem coby się rozgrzać pięknymi widokami zacząłem poszukiwania apartmani na wakacje 2018r. Może będzie ktoś mógł wspomóc w tym?
Szukam mianowicie czegoś w miejscowości Igrane, Drasnice ewentualnie.
Najlepiej jak najbliżej plaży, dla rodzinki 2+2 (wiec wczesnoszkolny), w miesiącu lipcu, na okres 1.5-2 tygodni.

z góry podziękował!
(No i wracam do przeglądania)
Pozdrav!
Marcin
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 26.11.2017 17:27

Wysłałem na pw.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 26.11.2017 18:54

wojtek_p napisał(a):Moi drodzy! W tym roku Chorwacja miała być 4 i ostatni raz, ale ciągnie nas tam okrutnie :D
Tym razem chcielibyśmy odwiedzić Peljesac.
Można liczyć na namiary na sprawdzone kwaterki? Interesuje nas miejsce w miarę blisko morza, 3 osoby (2+1), klima.
I raczej nie w centrum Orebicia.
Z góry dziękuję.


Gorąco polecam Apartments Maja-Zdravko w Orebicu, 50 m od plaży. Bez problemu znajdziesz ich stronkę w wyszukiwarce :papa:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 26.11.2017 19:24

wojtek_p napisał(a):Tym razem chcielibyśmy odwiedzić Peljesac.
Można liczyć na namiary na sprawdzone kwaterki? Interesuje nas miejsce w miarę blisko morza, 3 osoby (2+1), klima.
I raczej nie w centrum Orebicia.
Zajrzyj do Banku Kwater, tam jest opis mojej kwaterki
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 26.11.2017 23:25

Był Brac, był Pag...
w tym roku celujemy na wysokość Makarskiej - tradycyjnie blisko wody i plazy, zadooopie jakby sie dalo ;)
2+2 (dzieci 5 i 8 lat), termin koniec czerwca ;)

Wiem, ze powinnam jak co roku przekopać forum wzdłuż i wszerz, ale czasu mało mam na to :)
juustyna.ka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) juustyna.ka » 27.11.2017 00:14

Witam Was serdecznie. :D
Szukam domu wakacyjnego/ apartamentow dla dwóch rodzin ( 2× 2 osoby dorosłe + 2 dzieci )
Termin który wchodzi w grę to : 09.08.18-17.08.18
W 2017 r. byłam z rodziną w miejscowości Ika. Tym razem jedzie z nami siostra ze swoja rodzina dlatego chciałabym fajna, sprawdzoną miejscówkę,max.300 m. od morza ze względu na dzieci oraz miejscem na grila.
Region Chorwacji dowolny, gdyż Cro całe cudowne ,chociaż nie ukrywam, że rejony Opatiji, Lovranu najbardziej mi odpowiadają że względu na krótszą trasę dojazdu.
Mogę liczyć na waszą pomoc ? :papa:
Mój adres: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
juustyna.ka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) juustyna.ka » 27.11.2017 01:22

sdolas napisał(a):Mam namiary na fajne miejsce, spokojne, bardzo blisko plaży, z plażą bardzo fajną dla dzieciaków, w przystępnej cenie :wink:
Zapewniam że namiary pojawiły się w tym wątku :wink:




Można te namiary ?
Pozdrawiam
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.11.2017 09:26

juustyna.ka napisał(a):Mogę liczyć na waszą pomoc ? :papa:

Przy odrobinie wysiłku z Twojej strony - chociażby takiego, żeby odebrać PW :mrgreen: - pewnie tak.

Bo rozumiem, że przewertowanie tego wątku, by znaleźć namiar wspomniany w cytowanym poście, to już zbyt duży wysiłek...

juustyna.ka napisał(a):
sdolas napisał(a):Mam namiary na fajne miejsce, spokojne, bardzo blisko plaży, z plażą bardzo fajną dla dzieciaków, w przystępnej cenie :wink:
Zapewniam że namiary pojawiły się w tym wątku :wink:




Można te namiary ?
Pozdrawiam


Zatem voilà:

rezerwacja-apartamentow-na-rok-2018-t53184-75.html#p1910221
rezerwacja-apartamentow-na-rok-2018-t53184-150.html#p1924819
idąc dalej:
bratus-i-tribunj-2016-czyli-cisza-spokoj-biokovo-i-jadran-t51428.html
Przejrzeć dla Ciebie relację i znaleźć w niej namiary na apartamenty? 8)
Ależ proszę bardzo, nasze biuro podróży i to zrobi nieodpłatnie i z pocałowaniem ręki! Oto efekt poszukiwań:
dalmacja-polnocna-od-maslenicy-do-primostenu-t39978.html#p1623984
dalmacja-srodkowa-od-primostenu-do-gradaca-t39894.html#p1786525

I to wszystko da się zrobić nie zawracając tego i owego Sławkowi po raz setny... :x
Niestety, słowa takie jak wspomnianego Sławka:

sdolas napisał(a):Zauważam spore problemy w przewertowaniu kilku stron :roll:

Ze względu na pytania skierowane do mnie w tym wątku i na PW. potwierdzam iż mogę podzielić się namiarami na sprawdzone przeze mnie miejsca godne polecenia. Oba miejsca spokojne, nawet w sezonie, z apartamentami w pierwszej linii, oba bardzo przyjazne rodzinom z dziećmi, w cenach atrakcyjnych.
Każdego z poszukujących takiego miejsca, zachęcam do wyrobienia sobie własnej opinii o tych miejscach przeglądając moją relację w której każdy znajdzie link do banku kwater, gdzie opisałem dokładnie każdy z apartamentów, są też zdjęcia, podałem też namiary.
Włóżcie odrobinę swojego wysiłku, a te kilkanaście stron odpowie na Wasze pytanie czy czegoś takiego szukacie.
Namiary zatem macie powyżej, gdyby ktoś miał jakieś szczegółowe pytania a nie ma na nie odpowiedzi w relacji to zapraszam na PW.
Przyjemnej, wcale nie tak obszernej lektury życzę.
:papa:


...nie mają już żadnej mocy sprawczej parę postów niżej. :lol:


P.S. A teraz można wylewać żale i gorzkie łzy na temat nieżyczliwości i złośliwych uwag niektórych forumowiczów... :oczko_usmiech:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7944
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.11.2017 10:05

Mikromir napisał(a):I to wszystko da się zrobić nie zawracając tego i owego Sławkowi po raz setny... :x
Niestety, słowa takie jak wspomnianego Sławka:

sdolas napisał(a):Zauważam spore problemy w przewertowaniu kilku stron :roll:

Ze względu na pytania skierowane do mnie w tym wątku i na PW. potwierdzam iż mogę podzielić się namiarami na sprawdzone przeze mnie miejsca godne polecenia. Oba miejsca spokojne, nawet w sezonie, z apartamentami w pierwszej linii, oba bardzo przyjazne rodzinom z dziećmi, w cenach atrakcyjnych.
Każdego z poszukujących takiego miejsca, zachęcam do wyrobienia sobie własnej opinii o tych miejscach przeglądając moją relację w której każdy znajdzie link do banku kwater, gdzie opisałem dokładnie każdy z apartamentów, są też zdjęcia, podałem też namiary.
Włóżcie odrobinę swojego wysiłku, a te kilkanaście stron odpowie na Wasze pytanie czy czegoś takiego szukacie.
Namiary zatem macie powyżej, gdyby ktoś miał jakieś szczegółowe pytania a nie ma na nie odpowiedzi w relacji to zapraszam na PW.
Przyjemnej, wcale nie tak obszernej lektury życzę.
:papa:


...nie mają już żadnej mocy sprawczej parę postów niżej. :lol:


P.S. A teraz można wylewać żale i gorzkie łzy na temat nieżyczliwości i złośliwych uwag niektórych forumowiczów... :oczko_usmiech:

Dlatego nie chce mi się podawać namiarów w "Banku kwater" bo i tak kazdy z "nowych szukaczy" chce mieć wszystko na mailu lub PW :oczko_usmiech: :mrgreen:
juustyna.ka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) juustyna.ka » 27.11.2017 17:49

Już wczoraj przeczytałam dokładnie posty podane powyżej ale mi nie odpowiadają. Bank kwartet też przerobilam.
Aje dzięki za mądrości i życzę miłego dnia :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.11.2017 17:57

juustyna.ka napisał(a):Już wczoraj przeczytałam dokładnie posty podane powyżej ale mi nie odpowiadają. Bank kwartet też przerobilam.

No to musisz szukać sama to co odpowiada.
W necie tego jest całkiem sporo.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.11.2017 18:54

juustyna.ka napisał(a):Już wczoraj przeczytałam dokładnie posty podane powyżej ale mi nie odpowiadają. Bank kwartet też przerobilam.

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Nie rozumiem w takim razie, po co jeszcze pytałaś o te namiary (które Ci nie odpowiadają), skoro zdążyłaś wcześniej przeczytać cytowane posty, te namiary znaleźć i ocenić.
Domyślam się, że to co miałaś na PW też Ci nie odpowiada...
Powodzenia w poszukiwaniach.
juustyna.ka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) juustyna.ka » 27.11.2017 19:22

Po to, aby mieć wybór, aby dowiedzieć się waszych opinii. Bo kto najlepiej zna te cudowne miejsca jak nie wy?
Wszystkie rady są pomocne, szukam też na necie oczywiście, ale sprawdzone przez was to jednak sprawdzone.
Nie rozumiem tylko po co w was tyle uszczypliwości?
Sprawia wam to radość ? Takie dowartościowanie się ? Bo po to aby zatrzymać nowych, "nie znających się" tak jak Wy " uczestników to chyba nie.
Wyraziliście już swoje opinie na temat mojego posta, podziękowałam serdecznie i chyba wystarczy.
Jeżeli coś źle napisałam... zrobiłam... to jak już zdążyliście zauważyć,skomentować i ocenić .... jestem tu nowa i przepraszam.
Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio edytowano 27.11.2017 19:25 przez juustyna.ka, łącznie edytowano 1 raz
juustyna.ka
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 26.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) juustyna.ka » 27.11.2017 19:24

Zapomniałam dodać, iż sprawdzam wszystkie propozycje i porady także prosze się nie martwić....waszą pomoc nie idzie na marne :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Rezerwacja apartamentów na rok 2018. - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone