Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Razanj 2012 czyli domowe przedszkole na plaży :)

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 12.07.2012 17:49

Ewalla moje dziecko biegalo w tych butach co dorośli,takie z materiału, chroniły przedwszystkim przed kamieniami:) bo do jezowcow miała zakaz zbliżania,więc nie wiem na ile te buty to ochrona przed kolcami.
Dla dzieci można kupić teraz prawie wszędzie.na pewno małe rozmiary mieli w ccc.zycze udanych wczasów
ewalla
Croentuzjasta
Posty: 156
Dołączył(a): 15.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewalla » 13.07.2012 16:21

Jastinada napisał(a):Ewalla moje dziecko biegalo w tych butach co dorośli,takie z materiału, chroniły przedwszystkim przed kamieniami:) bo do jezowcow miała zakaz zbliżania,więc nie wiem na ile te buty to ochrona przed kolcami.
Dla dzieci można kupić teraz prawie wszędzie.na pewno małe rozmiary mieli w ccc.zycze udanych wczasów


dzięki, kupię te materiałowe.
Co do jeżowców też będzie zakaz.
eltori
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 01.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) eltori » 16.07.2012 13:22

Dwa razy czytałam Twoją relację... super! My jedziemy dużo mniejszą paczką - jeden samochód, czwórka dorosłych, dwójka dzieci (8-letnie i 5-o miesięczne). Mam pytanko o Krkę - czy na ten stateczek da radę wejść z wózkiem? takim normalnym dużym, z gondolą? Byłam w NP Krka 2 razy - sami dorośli i wjeżdżaliśmy od góry i nie patrzyłam wtedy na drogi pod kątem wózka, ale wszystko się zmienia... hiiii :lol:
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 16.07.2012 14:11

eltori my wchodziliśmy na statek ze spacerówką,ale duży wózek też na pewno wejdzie.Z resztą, te duże wózki też się zawsze trochę składają,a Was przynajmniej dwoje dorosłych:) dacie radę 8)

życzę udanego wypoczynku,dziękuję za miłe słowa
eltori
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 01.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) eltori » 16.07.2012 17:16

Wlkie dzięki za szybką odpowiedź i życzenia - trochę się obawiam tak dalekiej drogi z maleństwem, ale... cóż...
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 16.07.2012 19:43

Na pewno Twoje dzieci Cię miło rozczarują i prześpią pół drogi :D trzymam kciuki
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 18.07.2012 13:41

:D byłam czytałam i podobało się, zwłaszcza przystojny blondyn ;), fajne fotki -szczególnie to z latarenka na cyplu i falą :hearts:
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 18.07.2012 17:25

dziękuję za wszystkie komplementy :D
jm2412
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 11.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) jm2412 » 19.07.2012 16:11

Porada pilnie potrzebna ciągle szukam miejsca i z kwaterami jakoś kiepsko zaczęłam mysleć o Razanj, dwoje dzieciaków niecałe dwa lata i 10 latek,dobre miesce chodzi mi o plaże i tak dalej.
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 19.07.2012 19:27

mój adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl , napisz to podam Ci namiary do Zieliny,ona może zorganizować Ci noclegi tak jak nam.my byliśmy bardzo zadowoleni.

A Razanj dla dzieci polecam bardzo.
Zielina74.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 232
Dołączył(a): 19.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zielina74. » 20.07.2012 18:07

Jastinada napisał(a):Adam's stalowych drzwi ani widu,ani słychu... chyba że coś przegapiłam...mąż mówi,że też nic nie widział :(





A wypad do kapliczki to nasz ostatni spacer :( tak szybko zakończyła się nasza przygoda z Razanj,że aż mi smutno do dziś :(

Na koniec pozwolę sobie na prywatę:)

DZIĘKUJEMY ZIELINIE ZA POMOC W ZNALEZIENIU SUPER NOCLEGU. Właściciel Rino bardzo gościnny, życzliwy i pomocny. Raczył nas radą, strawą i alkoholem wszelkiej maści :lol: był bardzo wyrozumiały ,biorąc pod uwagę naszą szaloną brygadę:)

I wkleję jeszcze parę zdjątek...

Życzę wszystkim tym,którym wakacje jeszcze przed nimi- szalonych, pełnych radości i słońca oraz relaksu,relaksu,relaksu :)
a tym,którzy już po wakacjach,aby czas do następnych zleciał bardzo szybko :D


:-) Tak sobie czytam czyjąś relację i dopiero widzę, że to moi klienci ;-)
Miło pooglądać fotki i powspominać, szczególnie teraz, gdy non stop leje i lata nad Bałtykiem nie ma...
Cieszę się, że urlop się udał i cała ekipa zadowolona!

O tej restauracji przy markecie nawet nie wiedziałam, w tamtym roku jej jeszcze nie było.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.07.2012 00:43

Jastinada napisał(a):Przeszliśmy Pałac Dioklecjana dość szybko i pobieżnie niestety.


Więc nawet nie pytam, czy już można podziwiać Sfinksa. W zeszłym roku dowiedziałem się od pewnego pana, że jest "in the box" (z płyt OSB zresztą) ;-)
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 02.08.2012 07:30

Nie planowałam zupełnie zwiedzania Splitu z moim przedszkolem ,dlatego tez nie wiedzieliśmy gdzie czego szukać....niestety :cry:


A ja tu o wczasach,a tu się już prawie wakacje kończą :?
Jastinada
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jastinada » 09.02.2013 12:36

Chciałam jeszcze dodać ogromne pozdrowienia dla moich współtowarzyszy podróży,którzy są zawiedzeni późnym odkryciem relacji :) Kaczorki i Zapałki pozdrowionka :*
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 11.02.2013 13:57

Bardzo sympatyczna relacja :wink:
My też byliśmy w Razanj w te wakacje, ale widzę, że sporo zwiedzania nas ominęło.. a tak się zastanawiałam, co może być na tej górze.. co to za ruiny i jak można by się tam dostać :? Ze zdjątek za to widzę, że piękne stamtąd widoki!!
Ale wybaczam sobie, byliśmy tylko we dwoje + nasz 2-miesięczny wówczas szkrab, a gondolą niestety wszędzie nie da się dotrzeć :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Razanj 2012 czyli domowe przedszkole na plaży :) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone