Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Rafailovici k. Budvy czy Igalo lub Bijela w zatoce???

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005
Rafailovici k. Budvy czy Igalo lub Bijela w zatoce???

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 21.05.2012 11:31

Rafailovici k. Budvy czy Igalo lub Bijela w zatoce kotorskiej? w które z tych miejsc byłoby najlepszym wyborem na tygodniowy wypadzik - na pierwszy raz do Czrnogóry jeszcze w czerwcu?
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 27.05.2012 11:27

rafailovici sa sympatyczne i chyba lepszy wybor w czerwcu (w szczycie sezonu sa przetloczone, trudno gdziekolwiek zaparkowac). znacznie ladniejsze plaze sa w tej okolicy.

igalo oraz biela sa nieciekawe w porownaniu do okolicy budvy. plaze tam sa nieladne a miejscowosci nudne.

dlaczego akurat rafailovici nie rozpatrujecie inne miejscowosci w tej okolici w budvanskiej riwierze? - polecam na przyklad milocer, okolice sw. stefan i caly ten kawalek na poludnie, jesli jestescie z samochodem, to tym bardziej :)
Tygrys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 254
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tygrys » 07.06.2012 14:19

Nives dzięki za info zdecydowałem się na Rafailovici 8) Pytałem o te miejscowości bo jadę z biura turystycznego i miałem dylemat czy zalew Kotarski czy otwarte morze k. Budvy.
Ustrzeliłem piękne last minute i za bardzo niewielką kaskę zrobię rekonesans w Czarnogórze bo jeszcze tam nie byłem. Jadę sam bez rodziny więc mam zamiar robić codziennie po kilka - kilkanaście kilometrów pieszych wycieczek celem eksploracji terenu i znalezieniu najfajniejszego miejsca żeby przyjechać tam rodziną. Wyjazd już 18 czerwca bladym świtem :)
Nives
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 495
Dołączył(a): 13.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nives » 11.06.2012 09:40

dobrze sie baw, sa ta ciekawe okolice!

z tymi wycieczkami piechota, to moze byc trudno, bo bedziesz musial spacerowac po magistrali, a to moze byc niebezpieczne (duzy ruch, zakrety). ale sa tam autobusy, wiec zaden problem. bedziesz w punkice centralnym, wiec mozesz zrobic sporo wycieczek. dobrze sie baw, zazdroszcze!!!

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Rafailovici k. Budvy czy Igalo lub Bijela w zatoce???
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone