Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Rab 2015

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
LeonZg
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) LeonZg » 07.03.2015 18:41

Dzień dobry,
poszukuję domu lub 4 apartamentów najlepiej w jednym budynku dla 4 rodzin (4+4+3+3) łącznie 14 osób na wyspie RAB w 2-giej połowie lipca (urlop ok 10 dni). Z góry serdecznie dziękuję za informacje, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
Ostatnio edytowano 08.03.2015 08:32 przez LeonZg, łącznie edytowano 1 raz
Artur&Justyna
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Artur&Justyna » 07.03.2015 22:15

Witam wszystkich maniaków Chorwacji.

W tym roku planujemy w trójkę: 2 osoby dorosłe + nasza dwuletnia córeczka, jechać do Chorwacji. Zdecydowaliśmy się na Rab, gdyż ma piaszczyste plaże i jest dość krótka droga. Czy warto jechać w ciemno czy lepiej jednak poszukać czegoś wcześniej? Jeśli macie jakieś sprawdzone miejscowości i apartamenty prosiłbym o namiary na email: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję.
rabbanna
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) rabbanna » 22.03.2015 10:53

r3pu8liqa, To, czego potrzebuje termin?
peterps1
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) peterps1 » 04.05.2015 21:27

Proszę o namiar na jakiś fajny apartament dla czterech osób (w tym dziecko 3 latka) w Lopar niedaleko rajskiej plaży.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
dorotag1982
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorotag1982 » 05.05.2015 14:10

Witam,
My również wybieramy się na Rab w drugiej połowie lipca, poszukujemy fajnej kwatery najlepiej blisko plaży. Będziemy z dwójką małych dzieci więc piaseczek mile widziany :D
Z góry ogromnie dziękuję za wszystkie sugestie- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
luqash
Plażowicz
Lopar, Rajska Plaża lub inne

Nieprzeczytany postnapisał(a) luqash » 02.06.2015 12:44

Witajcie!
Wybieram sie z żona i 2.5 synkiem do Chorwacji w terminie 30.08-12.09.2015. Z uwagi na towarzystwo syna i jego zamilowanie do kopania w piasku skłaniam sie do wyjazdu w okolice Rajskiej Plazy w Lopar.
Szperałem w sieci w poszukiwaniu kwatery w tej miejscowości blisko morza ale nic ciekawego nie wpadło mi w oko.
Inateresuje mnie apartament blisko morza zeby nie trzeba było dużej ilości maneli dzwigać zbyt daleko, najlepiej zeby na posesji byl jakiś domek/zjeżdżajnia dla dzieci.
Jeśli macie namiary na apartamient w Lopar to piszcie na mail.
Ps. Jesli polecacie inne miejsca dla rodzin z dziecmi w tym wieku w innych rejonach HR to prosze o podpowiedź.
Pozdrawiam i zycze udanego urlopu.

piekara114
Cromaniak
Re: Lopar, Rajska Plaża lub inne

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.06.2015 12:50

adamvariant
Turysta
RAB,Lopar apartamenty MIKA

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamvariant » 09.06.2015 18:54

witam serdecznie Cromaniaków, mam pytanie odnośnie wyżej wymienionych apartamentów, a mianowicie chodzi mi o Miejscowosc Lopar, na wyspie RAB, i apartamentowiec MIKA ( milomirka Ivanić) ktoś korzystał z ich usług?, jakieś opinie? jak z dostepem do plaż piaszczystych? sklepów, restauracji itp? i generalnie jak wyglądają ceny na rabie w tym sezonie? tj 2015 :)

apartamentowiec mozna znalesc na stronie lopar307
Bea.ta
Moderator
Re: RAB,Lopar apartamenty MIKA

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 09.06.2015 19:10

adamvariant napisał(a):witam serdecznie Cromaniaków, mam pytanie odnośnie wyżej wymienionych apartamentów, a mianowicie chodzi mi o Miejscowosc Lopar, na wyspie RAB, i apartamentowiec MIKA ( milomirka Ivanić) ktoś korzystał z ich usług?, jakieś opinie? jak z dostepem do plaż piaszczystych? sklepów, restauracji itp? i generalnie jak wyglądają ceny na rabie w tym sezonie? tj 2015 :)

apartamentowiec mozna znalesc na stronie lopar307

Szczerze?
Blisko drogi do Rabu, daleko do Rajskiej Plaży, i atrakcji z placami zabaw, musisz wtedy samochodem podjechać na płatny parking. Bliżej do drugiej piaszczystej, ale z tego co pamiętam - nie była jakaś powalająca urodą.
Blisko dość masz do Cyganki, plaży z małymi zatoczkami, ale daleko od cywilizacji.
Niedaleko mały sklepik.
adamvariant
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamvariant » 09.06.2015 19:19

uuu to mnie nie pocieszyłaś Beatko:( a daleko do rajskiej tzn ile mniej wiecej?

p.s. może ktoś zna bliżej atrakcji dla dzieciaków i plazy piaszczystej jakies apartamenty na 8 osób? 2 łązienki, i 3 lózka potrzebne, ewentualnie 2 apartamenty lub 3 obok siebie. gdzies blizej wlasnie tych atrakcji , centrum, i plazy
Bea.ta
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 09.06.2015 19:32

Trochę, da się dojść ale się idzie i idzie .... :roll:
Lepiej tam szukać czegoś - jadąc po wjeździe do końca w prawo aż pod kemping, skręt w lewo i pierwsza w lewo pod górę - jest tam dużo apartamentów i ze 3min do plaży i pozostałych atrakcji.
adamvariant
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamvariant » 09.06.2015 19:56

no tak dla mnie to nie problem, ale jedziemy wieksza ekipą własnie, i niektórzy chcą już mieć miejsce zaklepane a nie szukać( ja chciałem na miejscu szukać) ale niestety. może jakieś pewne namiary? bo teraz juz pozno troche ze względu na fakt iż chcemy jechac w terminie od 1-15 sierpnia
Helga132
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Helga132 » 11.06.2015 10:30

Witam!

My także wybieramy się na wyspę Rab w terminie 15.08.15 do 29.08.15 czwórka dorosłych i dwójka dzieci (8 i 5 lat). Proszę o podanie fajnych,sprawdzonych, niedrogich kwater. :)) W tamtym roku byliśmy pierwszy raz w Chorwacji i mimo to że prawie codziennie padało było super! Byliśmy na wyspie Pag w miejscowości Lun (miejscowość przepiękna) ale bez rezerwacji ciężko było coś znaleźć. Udało się co prawda ale szaqłu nie było, nie polecę tego noclegu.

Proszę o adresy sprawdzonych miejsc na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Z góry dziękuję!
agamro
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamro » 16.06.2015 10:07

Witam,

również szukam zakwaterowania w tym terminie dla 3 osób, będę wdzięczna za rady i ewentualnie za jakiś namiar.
agamro
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) agamro » 16.06.2015 10:22

My również wybieramy się na Rab, planujemy pobyt od 1 do 15 sierpnia, chcieliśmy jechać w ciemno, ale trochę poczytaliśmy i nie wiem czy to jest dobry pomysł?

ktoś może coś podpowie?

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje