Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przyczepa kempingowa

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Przyczepa kempingowa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 20.06.2017 07:54

Czy jest ktoś kto ma wiedzę na temat kupna przyczepy w CR (strona ,portal) przechowywania jej na miejscu itd ?
Zetknąłem się z taką formą wczasowania.... ew wypożyczenie na miejscu Istria . Jakie są koszty itd?
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 20.06.2017 09:36

Jak wyjdziesz z kempingu (Lanterna) i skierujesz się do miasteczka Tar, to przy głównej drodze, kawałek przed marketem Tomy znajdziesz plac z przyczepami. To chyba taki komis, a może wypożyczalnia. Zrób sobie spacerek i popytaj.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 20.06.2017 09:55

Widziałem te place to są tzw depot ,czyli przechowalnie, wchodziłem na ich stronę , ale nie ma żadnego info o kosztach itp.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2017 10:21

http://www.regionalexpress.hr/site/more ... -ih-prodao

O niejakim Igorze z tego parkingu. Znalezione na niemieckim forum.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.06.2017 10:32

A tu jakaś stronka chyba na temat:
http://www.camping.hr/service-depots
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.06.2017 21:45

Rafi70 napisał(a):Czy jest ktoś kto ma wiedzę na temat kupna przyczepy w CR (strona ,portal) przechowywania jej na miejscu itd ?
Zetknąłem się z taką formą wczasowania.... ew wypożyczenie na miejscu Istria . Jakie są koszty itd?

http://www.petroni.hr/kamping/?tip=stra ... pace-550lj
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 21.06.2017 09:44

No to z powyższego wynika , że wypożyczenie przyczepy to "drogi gips".
Dowiedziałem sìę , że na kampie jest dużo przyczep, które zimują po sezonie w przechowalniach obok Lanterny .Cena ok 100eur za rok w tym jest podstawienie jej na parcelę, odbiór z parceli i mycie po zimie. Jest to dość wygodne gdy nie planujemy wakacji poza Cro :)
Ostatnio edytowano 21.06.2017 10:10 przez Rafi70, łącznie edytowano 1 raz
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107678
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.06.2017 10:01

Rafi70 napisał(a):No to z powyższego wynika , że wypożyczenie przyczepy to "drogi gips".

Podobnie jak wynajęcie samochodu na wakacjach,
Biznes jest biznes :wink:

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Przyczepa kempingowa
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone