Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Przeprowadzka do Chorwacji

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2019 12:29

kaeres napisał(a):Namo nami steruje. Mnie zahipnotyzował.

Mną nie steruje.
Mnie nie zahipnotyzował.
Mimo, że go nie znam osobiście, nie jest dla mnie anonimowy.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Klub Miłośników Wyspy Pag

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.04.2019 14:31

boboo napisał(a):... mieszka tam "namo, który wchodzi w zakręt z nadmierną prędkością".
Ma jeszcze coś na sumieniu, czy przeoczyłem?
Osobiście mam nadzieję, że dotrze do niego jego nieodpowiedzialność...
Przecież publicznie już obiecał, że będzie jeździł wolniej (3:26)
https://youtu.be/XJ2Tm4k9UUs?t=205
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.04.2019 15:40

kaeres napisał(a):Namo nami steruje. Mnie zahipnotyzował.

Mnie zaś fascynuje.
Fascynuje mnie świat zwany internetami.
Mogę tu napisać, że jestem zaj...przystojnym brunetem, z pięknymi loczkami, opalonym cały rok jak faceci ze "Słonecznego Patrolu", jeżdżę Aston Martinem DB9 i w ogóle jestem krejzi, kul i dżezi.
A co jest w tym fascynujące?
Ano to, że 70% czytających w to wierzy, 10% zarzuci mi kłamstwo i megalomanię, 15% mnie oleje, a pozostałe 5% zacznie (z ciekawości) przeglądać te internety w poszukiwaniu jakichkolwiek informacji na mój temat.
I jedynie ta ostatnia grupa ma szansę na weryfikację tego co piszę / mówię.
Więc może czasem warto zerknąć gdzieś w bok?

ps.
Absolutnie nic nie mam do Ciebie czy Twoich zachwytów (bo tak to odbieram).
Nie mam też nic do zachwytów innych - każdy ma prawo do swojej opinii i wyboru tego co chce czytać czy oglądać (po to Pan z Wąsem skakał przez płot).
Ja jestem tylko te 5 %.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 23.04.2019 16:03

anakin napisał(a):[ jeżdżę Aston Martinem DB9 i w ogóle jestem krejzi, kul i dżezi.


Kiedy kupiłeś i który rok ?.
Przy okazji zapytam... do Cro będziesz jechał nim przez Austrię czy też się na nich gniewasz za mandaty ? :D
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 23.04.2019 17:21

anakin napisał(a):... krejzi, kul i dżezi....

...a ..to dżezi to co to? ...bo może ja też jestem? :D
pozdro
fly
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.04.2019 17:54

yzedef napisał(a):Kiedy kupiłeś i który rok ?.
Przy okazji zapytam... do Cro będziesz jechał nim przez Austrię czy też się na nich gniewasz za mandaty ? :D

Latam regularnie po fele, ale nie ma szans żeby mnie cokolwiek złapało (czy to ręcznie czy fotograficznie). :mrgreen:
fly napisał(a):...a ..to dżezi to co to? ...bo może ja też jestem? :D
pozdro
fly

Jeżeli jesteś kul to na pewno też dżezi, kaczi czy grówi. :oczko_usmiech:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.04.2019 18:45

Jakiś czas temu, padło w pracy hasło, że nas to na Teslę stać nie będzie. Po znajomości pożyczyłem Model S85 i przycisnąłem nią do roboty a kolegom kopara opadła (zwłaszcza naszemu CFO, który dzień wcześniej widział mnie w starej Ibizie)... W dobie car sharingu, nawet DB9 Anakina jestem w stanie uwierzyć :mrgreen:
romuald22
zbanowany
Posty: 4865
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 23.04.2019 19:01

Pääkäyttäjä napisał(a):Jakiś czas temu, padło w pracy hasło, że nas to na Teslę stać nie będzie. Po znajomości pożyczyłem Model S85 i przycisnąłem nią do roboty a kolegom kopara opadła (zwłaszcza naszemu CFO, który dzień wcześniej widział mnie w starej Ibizie)... W dobie car sharingu, nawet DB9 Anakina jestem w stanie uwierzyć :mrgreen:

Fajny slang. Jeżeli niezamierzony to poproszę o tłumaczenie. Syn studiuje informatykę, ale wyszedł z domu i telefon nie odpowiada.
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 23.04.2019 19:04

Pääkäyttäjä napisał(a):Jakiś czas temu, padło w pracy hasło, że nas to na Teslę stać nie będzie. Po znajomości pożyczyłem Model S85 i przycisnąłem nią do roboty a kolegom kopara opadła (zwłaszcza naszemu CFO, który dzień wcześniej widział mnie w starej Ibizie)... W dobie car sharingu, nawet DB9 Anakina jestem w stanie uwierzyć :mrgreen:

...a mi w tą Tesle jest trudno :wink:
lew
Cromaniak
Posty: 1425
Dołączył(a): 20.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lew » 23.04.2019 20:57

......a dlaczego? Trochę tego jeździ już.
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 23.04.2019 21:23

Po pierwsze "primo" bo mam do tego prawo by nie uwierzyć,
po drugie "primo" ilu znasz włascicieli Tesli?
... i po trzecie "primo" ilu z nich użyczyło by Ci auta w celu ...no właśnie...jakim?
pozdro
fly
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107708
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.04.2019 21:44

fly napisał(a):Po pierwsze "primo" bo mam do tego prawo by nie uwierzyć,
po drugie "primo" ilu znasz włascicieli Tesli?

Ja znam jednego :wink:
czy-da-sie-dojechac-tesla-do-splitu-t50883.html
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.04.2019 21:59

fly napisał(a):Po pierwsze "primo" bo mam do tego prawo by nie uwierzyć,
po drugie "primo" ilu znasz włascicieli Tesli?
... i po trzecie "primo" ilu z nich użyczyło by Ci auta w celu ...no właśnie...jakim?
pozdro
fly


U mnie we wsi jest wypożyczalnia aut i można wynająć sobie m. in. jedną z Tesli S85. Oprócz tego, moja zabita dechami mieścina ma chyba sześć aut dostępnych dla wszystkich, tzw. auta elektryczne na minuty. Mają i3. Boszszsz, to małe BMW zbiera się lepiej, jak moja była V6.

Wyjdź spoza swojej ograniczonej strefy komfortu ;) W UK miałem w rękach i8 ale jakbym miał tym jeździć, to w firmie by mnie odsądzili od czci i wiary bo fundowali mi ubezpieczenie, płacąc za nie. W Norwegii mialem Zoe... Aha, w Anglii kolega z Yorku dał mi się karnąć Amperą.

Jak już mówiłem, we wsi zabitej dechami, ludzie się nawzajem znają a jak nie to ten zna kogoś, kto zna innego i czasem po znajomości można na jeden dzień dać se odrobinę luksusu :mrgreen:

romuald22 napisał(a):Fajny slang. Jeżeli niezamierzony to poproszę o tłumaczenie. Syn studiuje informatykę, ale wyszedł z domu i telefon nie odpowiada.


Nie ma tutaj informatycznego slangu. Czego nie zrozumiałeś? CFO? To Chief Financial Officer czyli Dyrektor Finansowy.
fly
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1416
Dołączył(a): 16.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 23.04.2019 22:31

Pääkäyttäjä napisał(a):U mnie we wsi jest wypożyczalnia aut i można wynająć sobie m. in. jedną z Tesli S85. Oprócz tego, moja zabita dechami mieścina ma chyba sześć aut dostępnych dla wszystkich, tzw. auta elektryczne na minuty. Mają i3. Boszszsz, to małe BMW zbiera się lepiej, jak moja była V6.

Wyjdź spoza swojej ograniczonej strefy komfortu ;) W UK miałem w rękach i8 ale jakbym miał tym jeździć, to w firmie by mnie odsądzili od czci i wiary bo fundowali mi ubezpieczenie, płacąc za nie. W Norwegii mialem Zoe... Aha, w Anglii kolega z Yorku dał mi się karnąć Amperą.

Jak już mówiłem, we wsi zabitej dechami, ludzie się nawzajem znają a jak nie to ten zna kogoś, kto zna innego i czasem po znajomości można na jeden dzień dać se odrobinę luksusu :mrgreen:

...która wypożyczalnia z Rybnika, bo jak rozumiem o tej miejscowości mówisz ma Teslę w swojej ofercie? :wink:
...reszta informacji była zbędna, o poradach nie wspomnę...
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 23.04.2019 22:34

Jakoś temat o przeprowadzce umknął. Forum samochodowe chyba nie tutaj.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko

cron
Przeprowadzka do Chorwacji - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone