Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

x

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 18:52

?
Ostatnio edytowano 09.11.2013 21:57 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 03.11.2013 19:31

alfa1968 napisał(a):W Chorwacji byłam w 2000r .Jeszcze tam wrócę.No przecież nie zamykają Chorwacji dla turystów, to jeszcze zdążę ją odwiedzić-może w 2014r. W tym roku padło na Francję,...

Zastrzegam,że ja nie jestem z tych czytających "od deski do deski", czytam "fotograficznie" więc zapewne coś mi umknęło.
Zauważyłem, że Chorwacja dla Ciebie to delikatnie pisząc "niskie loty". Możesz mieć takie zdanie i zapewniam,że nie jesteś w tym odosobniona.
Zastanawia mnie .... pomiędzy 2000 r a opisywaną tutaj Francją- gdzie byłaś na wczasach. Jakie masz spostrzeżenia i jakie wnioski.
Mam oczywiście nadzieję, trochę tego jest, w przeciwnym wypadku .......
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 20:37

?
Ostatnio edytowano 09.11.2013 21:59 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 20:50

alfa1968 napisał(a):Francja, Niemcy, Dania- to wyższa cywilizacja- wszystko szanują i nic ci nie ukradną - chyba, że opisywani wyżej imigranci, ci z Polski też- cisza, spokój,pełna kultura- trochę nudno. Włochy dziki kraj- głośno, radośnie,szybko i z wielkim hukiem - tu naprawdę możesz coś przeżyć.Grecja - jeszcze większa dzicz- jak Włochy do kwadratu.Chorwacja -znienawidzą mnie za to- coś pomiędzy Włochami a Grecją. Włochy , Grecja i Chorwacja - to broń Boże nie niższe loty - to INNE LOTY


Ja bym się skupił na Twoim miejscu na relacji z Francji, bo ta chcarakterystyka państw i narodów jest masakryczna :roll:
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 21:19

?
Ostatnio edytowano 09.11.2013 22:01 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 21:20

?
Ostatnio edytowano 09.11.2013 22:03 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 03.11.2013 21:27

Na miękko go bierz,mam kilka zdjęć z Nicei lecz nie będę wklejał w Twoim temacie,port w Nicei podobał mi się szczególnie nocą(mieliśmy apartament na wzgórzach koło portu i punktu widokowego).
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8665
Dołączył(a): 12.08.2010
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 03.11.2013 21:30

alfa1968 napisał(a):Chorwacja -znienawidzą mnie za to- coś pomiędzy Włochami a Grecją.


Chyba sobie pochlebiasz :wink:
Prowokujesz i prowokujesz, a a burza jakoś się jeszcze nie rozpętałą :roll: .

Ładnie pokazujesz wielką cywilizację Francji.
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 21:49

alfa1968 napisał(a):A co ty taki nerwowy. Każdy ma prawo do własnego zdania. To moje przemyślenia na podstawie moich prywatnych doświadczeń. W końcu komuna skończyła się dawno temu i jest wolność słowa. A skupiać będę się na tym na czym mi się podoba..


Nerwowy :!: :?:
Mnie te bzdury szczerze rozbawiły :P
Bodek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 266
Dołączył(a): 23.05.2009
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bodek1 » 03.11.2013 21:59

Wpadliście do autora wątku z wizytą i takie teksty.
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 22:12

Niech autorka się skupi na Francji,
a nie prowokuje
TJL
Croentuzjasta
Posty: 207
Dołączył(a): 04.01.2013
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) TJL » 03.11.2013 22:24

alfa1968 napisał(a):
Lednice napisał(a):
alfa1968 napisał(a):Francja, Niemcy, Dania- to wyższa cywilizacja- wszystko szanują i nic ci nie ukradną - chyba, że opisywani wyżej imigranci, ci z Polski też- cisza, spokój,pełna kultura- trochę nudno. Włochy dziki kraj- głośno, radośnie,szybko i z wielkim hukiem - tu naprawdę możesz coś przeżyć.Grecja - jeszcze większa dzicz- jak Włochy do kwadratu.Chorwacja -znienawidzą mnie za to- coś pomiędzy Włochami a Grecją. Włochy , Grecja i Chorwacja - to broń Boże nie niższe loty - to INNE LOTY


Ja bym się skupił na Twoim miejscu na relacji z Francji, bo ta chcarakterystyka państw i narodów jest masakryczna :roll:

A co ty taki nerwowy. Każdy ma prawo do własnego zdania. To moje przemyślenia na podstawie moich prywatnych doświadczeń. W końcu komuna skończyła się dawno temu i jest wolność słowa. A skupiać będę się na tym na czym mi się podoba.
Mimo wszystko pozdrawiam Cię serdecznie.

W Danii nie byłem a z oceną ogólną i mało precyzyjną mniej więcej się zgadzam. Ale to oczywiste, że im dalej na zachód od Odry, to cywilizacja i kultura jakoś większa. Kraje południowe mają inną cywilizację, jakby mniej sformatowaną przez przepisy Unii Europejskiej. Ale za to faktycznie jakby trochę ciekawiej.
Osobami mocno drażliwymi proponuję się nie przejmować, w swoim wątku pisz, co chcesz!
Jak komuś coś nie odpowiada, może nie czytać lub w ramach kulturalnej dyskusji wyrazić swoje zdanie. Gorzej jednak jak tej kultury jakoś brakuje...
Pozdrawiam,
Tomek
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 22:26

?
Ostatnio edytowano 09.11.2013 22:03 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 22:30

Z napisał(a):Na miękko go bierz,mam kilka zdjęć z Nicei lecz nie będę wklejał w Twoim temacie,port w Nicei podobał mi się szczególnie nocą(mieliśmy apartament na wzgórzach koło portu i punktu widokowego).

Wklejaj, wklejaj -chętnie pooglądam , bo tam nie pojechaliśmy.Nicea przegrała z Cannes. Następnym razem na pewno ją odwiedzimy :papa:
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2013 22:51

?
Ostatnio edytowano 09.11.2013 22:06 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone