Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

x

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 05.11.2013 22:42

Dziekuję bardzo, taki skrót informacji mi wystarczy. W 2014 jadę na Peljesac, ale w 2015 być może zaliczę Francję ( moje marzenie z czasów licealnych, gdyż bardzo lubiłam się uczyć języka francuskiego). Minęło co prawda od tamtych czasów już ponad 35 lat,ale to tym bardziej już powinny te marzenia się spełniać.
Pisz dalej i wklejaj zdjęcia, bo tak właśnie sobie tą Francję zawsze wyobrażałam.
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2013 22:58

?
Ostatnio edytowano 09.11.2013 22:56 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 05.11.2013 23:20

Lepiej zostań przy Francji,

te ciągłe prowokowanie jest nieśmieszne :roll:
Użytkownik usunięty
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.11.2013 08:43

?
Ostatnio edytowano 09.11.2013 22:54 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Prowansja i Lazurowe Wybrzeże dla oszczędnych IX 2013r

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 06.11.2013 11:23

Lednice napisał(a):Lepiej zostań przy Francji,

te ciągłe prowokowanie jest nieśmieszne :roll:

Czemu? Niech pisze :) Pośmiejemy się z tej szarej Dalmacji :) Z tej zapyziałości :) Będzie pole do popisu dla kilku użytkowników którzy będą takie tezy tutaj udowadniać :lol: Pod hasłem "mam swoje zdanie na temat Cro i mogę je wyrażać " :) A że nie mają żadnych argumentów? To się przemilczy :mrgreen:
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone