Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Promy

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1955
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 14.08.2021 08:05

Bravik napisał(a):
empire13 napisał(a):Ile mniej więcej wjeżdża pojazdów na promy:
(633) PLOČE-TRPANJ
(634) OREBIĆ-DOMINČE

W pierwszym przypadku ułatwi mi to decyzję: stać w kolejce czy jechać przez Neum.
W drugim nie będzie wyjścia ale będę wiedział ile mam czasu na lody :mrgreen:


W pierwszym przypadku 145 osobowych - prom Mljet.
W drugim przypadku 100 osobowych - prom Sveti Krševan.
W każdym następnym i innym przypadku łatwo to sprawdzić. Wystarczy na stronie Jadroliniji wybrać interesujące nas połączenie i rozpocząć zakup biletu. Wówczas wyświetli Ci się nazwa promu czy katamaranu, który to połączenie realizuje. Wystarczy potem wejść w zakładkę O NAMA, potem BRODOVI, wybrać rodzaj promu i typ linii, znaleźć konkretny prom i wyświetlić jego charakterystykę. :papa:


Dzięki za konktet odpowiedź.
Sprawdzałeś na komputerze czy smartfonie?
W wersji mobilnej nie widzę tej opcji :(
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 14.08.2021 08:34

Jest na jednym i drugim.
Gdy na smartfonie wejdziesz przez google na stronę Jadroliniji, u góry po prawej stronie masz trzy równoległe, niebieskie kreski. Kliknij, rozwiną się Ci dostępne opcje. Dalej jak wyżej.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1955
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 14.08.2021 11:01

Bravik napisał(a):Jest na jednym i drugim.
Gdy na smartfonie wejdziesz przez google na stronę Jadroliniji, u góry po prawej stronie masz trzy równoległe, niebieskie kreski. Kliknij, rozwiną się Ci dostępne opcje. Dalej jak wyżej.

Udało się :)
Dziękuję bardzo dobry człowieku :papa:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 14.08.2021 11:12

empire13 napisał(a):Udało się :)
Dziękuję bardzo dobry człowieku :papa:


S'il vous plaît. :papa:
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 16.08.2021 10:52

Już na promie do Vela Luki. Aut sporo, ale bez tragedii. Wszyscy wjechali, byliśmy godzinę wcześniej. Polaków rano autostradzie pełno, chyba ci hardkorowcy co jadą na jeden raz całą noc.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 19.08.2021 07:19

Mam pytanie..... jak w tym tygodniu z obłożeniem na prom Split-Stari Grad? Interesują mnie godziny dopołudniowe? I czy rezerwacja online ma sens czy na jedno wychodzi kupując bilet w kasie? :?: :D
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 19.08.2021 08:56

A co w sytuacji gdy zarezerwuję rejs na godz. 8.30 a nie załąpię się na ten kurs bo np. przyjadę za pózno lub będzie duża kolejka i też nie będę miałą możliwości o tej deklarowanej godzinie wjechać na prom? 8O
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1955
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 19.08.2021 08:59

dejanira_1978 napisał(a):A co w sytuacji gdy zarezerwuję rejs na godz. 8.30 a nie załąpię się na ten kurs bo np. przyjadę za pózno lub będzie duża kolejka i też nie będę miałą możliwości o tej deklarowanej godzinie wjechać na prom? 8O

Dyskusja na ten temat już tu była. Chyba nawet w tym temacie. Zerknij kilka stron wstecz.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 19.08.2021 09:42

Przeglądnięte wcześniejsze strony ale nie spotkałam się z odpowiedzią na moje pytanie z poprzedniego postu "A co w sytuacji gdy zarezerwuję rejs na godz. 8.30 a nie załapię się na ten kurs bo np. przyjadę za pózno lub będzie duża kolejka i też nie będę miała możliwości o tej deklarowanej godzinie wjechać na prom?" ??? Proszę pomóżcie jeśli wiecie :D :D :D
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7943
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 19.08.2021 10:18

dejanira_1978 napisał(a):Przeglądnięte wcześniejsze strony ale nie spotkałam się z odpowiedzią na moje pytanie z poprzedniego postu "A co w sytuacji gdy zarezerwuję rejs na godz. 8.30 a nie załapię się na ten kurs bo np. przyjadę za pózno lub będzie duża kolejka i też nie będę miała możliwości o tej deklarowanej godzinie wjechać na prom?" ??? Proszę pomóżcie jeśli wiecie :D :D :D

Nie wiem czy ktoś Ci pomoże bo niewiele jest linii promowych na które można zakupić bilet wraz z rezerwacją miejsca. W teorii musisz być w porcie 45 minut przed odpłynięciem promu "Putna karta za vozilo ujedno je i rezervacija mjesta za određeni sat polaska. Potrebno je biti u luci najkasnije 45 minuta prije polaska.". Ja kupuję zawsze bilet z rezerwacją miejsca na podróż powrotną, wtedy mam pewność że będę w porcie o wyznaczonej godzinie.
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 19.08.2021 10:19

dejanira_1978 napisał(a):Przeglądnięte wcześniejsze strony ale nie spotkałam się z odpowiedzią na moje pytanie z poprzedniego postu "A co w sytuacji gdy zarezerwuję rejs na godz. 8.30 a nie załapię się na ten kurs bo np. przyjadę za pózno lub będzie duża kolejka i też nie będę miała możliwości o tej deklarowanej godzinie wjechać na prom?" ??? Proszę pomóżcie jeśli wiecie :D :D :D

Płyniesz następnym, bilet ma ważność na konkretny dzień, a nie rejs.
dejanira_1978
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 128
Dołączył(a): 06.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) dejanira_1978 » 19.08.2021 10:25

Super dziękuję za info, bo nigdy nie kupowałam online tylko w okienku, więc nie wiedziałam czy przypadkiem jak się na konkretną godzinę kupuje to czy bilet nie przepada :lol:
A jeszcze jedno pytanie.. warto kupować online czy to nie ma znaczenia bo i tak idzie z jednej kolejki, proszę podpowiedzcie z praktyki :?:
Bravik
Mistrz Ligi Mistrzów UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 5245
Dołączył(a): 04.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bravik » 19.08.2021 10:39

31 lipca spóźniłem się 10 minut na prom do Starego Gradu. Miałem e-bilet. Nie było żadnego problemu z rejsem następnym promem. Z zastrzeżeniem, że podróżowałem bez samochodu. Ale jest podobnie.
naszastruga
Croentuzjasta
Posty: 473
Dołączył(a): 08.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) naszastruga » 19.08.2021 11:06

Do Vela Luki kierownik załadunku ;) przy wjeździe na nabrzeże pytał o bilety i tych z kupionymi online kierował na osobny pas. Inna sprawa, że chyba aż połowa miała takie bilety ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Alternatywne środki lokomocji


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone