Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Primosten-Dubrovnik sierpień 2009r.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MarcinZ
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinZ » 23.04.2010 23:18

Ahh...i jeszcze zdjęcie naszej zatoczki...
Obrazek
MarcinZ
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinZ » 23.04.2010 23:27

Wszystkich, którzy nie byli jeszcze w Primostenie

Obrazek
szczerze zachęcam żeby tam pojechać.
Co można tam robić oprócz plażowania, sportów wodnych...

Spędzać takie poranki...
Obrazek

Spacerować, pić pyszne wino ze szklanek na ławeczkach i jeść smażone kalmary na papierowych tackach...
Obrazek

Pojechać do Sibenika, na wodospady Krka, Trogiru...
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MarcinZ
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinZ » 23.04.2010 23:53

Można robić tam jeszcze wiele innych ciekawych rzeczy,polecam imprezę w Klubie Aurora. My trafiliśmy na koncert Miso Kovaca( to taki Chorwacki Wodecki). Słowami nie da się opisać. Wejdźcie na YouTube :D
Aurorę trzeba koniecznie odwiedzić, chociaż jeden raz.
MarcinZ
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinZ » 26.04.2010 22:00

Primosten jest świetnym miejscem i polecam je wszystkim, którzy jeszcze tam nie byli. Na forum zostało już chyba wszystko napisane jak chodzi o samo miasteczko i okolice więc nie będę się powtarzał... :D

Drugi tydzień naszej CROEKSPEDYCJI spędziliśmy w Dubrovniku. I tu było podobnie...wiele miesięcy szukania apartamentu i w końcu udało się znaleźć rewelacyjne miejsce, tzn. ok 100m od starówki, z widokiem na morze, stare miasto i wyspę Lokrum. Będąc już na miejscu wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że lepiej nie może być. Pewnie uznacie to za dużą przesadę ale wg mnie jest to jednen z najlepiej położonych apartamentów w Dubrovniku. Jest nowy, z klimatyzacją i co jest bardzo ważne( a wiele osób o tym zapomina w czasie poszukiwań) ma własny bezpłatny parking.Oto kilka zdjęć z balkonu...
MarcinZ
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinZ » 26.04.2010 22:05

Obrazek
MarcinZ
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarcinZ » 26.04.2010 22:23

Z apartamentu można było w ciągu kilku minut dojść do bram starego miasta lub słynnej plaży Banje. Niedaleko też (trzeba dojechać autem) jest do plaży Sv.Jakov i uważam, że jest to najładniejsza plaża w Dubrovniku. Byliśmy też na półwyspie Lapad (plaża Copacabana) ale nie polecam tego miejsca. To jest blisko portu, a woda nie jest zbyt czysta. Jednak jednym z lepszych miejsc do plażowania w ok. Dubrovnika jest plaża Hawaii w Orasacu(kilkanaście km od centrum).
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18279
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 27.04.2010 22:18

MarcinZ napisał(a): Oto kilka zdjęć z balkonu...


:wink:

. . . poza tym fajnie , ze . . .

MarcinZ napisał(a):. . . koleżanka Asia wjechała mi na ambicje . . .


pisz i wklejaj 8)

Pozdrawiam
Piotr
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 28.04.2010 09:47

Piękne zdjęcia! :D
Adrian34
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 194
Dołączył(a): 06.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adrian34 » 29.04.2010 20:49

piotrf napisał(a):
MarcinZ napisał(a): Oto kilka zdjęć z balkonu...


:wink:

. . . poza tym fajnie , ze . . .

MarcinZ napisał(a):. . . koleżanka Asia wjechała mi na ambicje . . .


pisz i wklejaj 8)

Pozdrawiam
Piotr

Ja także zachęcam :lol: :lol:
Edyta_B
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 26.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edyta_B » 15.05.2010 18:27

Marcinie,
super fotki, miejsce piękne ale chciałabym Cię o tą kwaterkę troszkę podpytać :D podaj jakieś namiary do siebie :oops:

Pzdr Edyta
moje gg 3499112 lub mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
samluan
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 16.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) samluan » 18.05.2010 12:37

Marcinie ja też mam prośbę Bardzo proszę o kontakt ze mną bo też mnie zainteresowały kwatery w których byliście
Pozdrawiam wszystkich Ania
mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
KDW
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 07.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) KDW » 25.05.2010 11:33

Właściciel OAZY po krótkiej korespondencji i drobnych negocjacjach mailowych zaoferował nam 2+2 w cenie 40 EU/doba - prosiłem o 2+0 - on mi na to - give you best price to large apartament :)

Myślicie że 40 EU to dobra cena w czerwcu, może na miejscu coś jeszcze uda się utargować ? - szczerze powiem że mieliśmy zamiar jechać w ciemno do Primostenu, ale natrafiłem na wątek marcina i szczerze bardzo przypadł nam do gustu ten apartament :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2010 11:55

Ja zdecydowanie jadę w ciemno...miałem raz sytuację, że w trakcie korespondencji mailowej kolo nie chciał zejść poniżej 40 euro...podziekowałem temu Panu a na miejscu nie mówiąc mu w ogóle o tym, że korespondowaliśmy wytargowałem na 33 euro... dopiero po fakcie ów Pan dowiedział się o mnie i o cenie na ją wcześniej się upierał... :D
kammaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 22.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kammaj » 25.05.2010 11:58

Ja za przełom czerwca i lipca 2+2 przy samym morzu płacę 80 euro
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2010 12:07

kammaj napisał(a):Ja za przełom czerwca i lipca 2+2 przy samym morzu płacę 80 euro


Sporo według mnie...między innymi ze względu na takie propozycje cenowe wolę jechać w ciemno...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Primosten-Dubrovnik sierpień 2009r. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone