Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pozdrowienia z Breli

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
brombers
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 03.10.2005
Re: Chorwacja- Brel

Nieprzeczytany postnapisał(a) brombers » 15.11.2005 01:23

Grzegorz Ćwik napisał(a): jest przystosowany do niekrępującego współistnienia 2+2 osób


ztcp tam są 2 apartamenty, w których się zmieści 4 osoby razem albo 3 mniejsze pokoje 2-osobowe z oddzielnymi łazienkami
do wyboru - do koloru :)

pzdr
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 15.11.2005 19:09

Witam,
na samej górze jest piękny, przestronny apartament w fantastycznym widokiem na morze. Apartament ten składa się z obszernego salonu (dwie wersalki, na których mogą spać 4 osoby), sypialni (łóżko małżeńskie) i oczywiscie łazienki.

Ewentualnie można wziąść dwa apartamenty dwuosobowe każdy z własną łazienką.

Wg planów powstać ma jeszcze jedno piętro, które stanowić będą dwa dwupokojowe czteroosobowe apartamenty. Wszystko zależy, czy własciciel Nikola Jakir otrzyma kredyt.

pozdrowienia
grek
Grzegorzra
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 10.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorzra » 13.02.2006 15:59

Witam Grek
Piszesz że byłeś na wycieczce w Jelsie.
Podobała Ci się ta miejscowość.
Ja wtym roku wybieram się na Hvar, właśnie do Jelsy.
Czy mogę Cię prosić o kilka fotek z tej wycieczki ?
Pozdrawiam
Grzegorz
Może na ten adres ?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
brombers
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 03.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) brombers » 13.02.2006 19:53

Grzegorzra napisał(a):Witam Grek
Piszesz że byłeś na wycieczce w Jelsie.
Podobała Ci się ta miejscowość.
Ja wtym roku wybieram się na Hvar, właśnie do Jelsy.
Czy mogę Cię prosić o kilka fotek z tej wycieczki ?


Na hVarze polecam ... Hvar -> na samym końcu wyspy, ale chyba lepiej wyeksponowany do słońca i bliżej do dzikich plaż - zależy co chcesz tam robić :)
a zdjęcia moje > tutaj:
http://212.160.237.11/~kubas/photoz/Chorwacja2005/
hvar jest gdzieś tak pośrodku - tam gdzie prom :)
grek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 14.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) grek » 18.02.2006 23:41

Witam
kilka zdjeć z Jelsy możesz zobaczyć w mojej galerii Chorwacja
zapraszam www.presto.projekt.net.pl

Sama miejscowość bardzo mi sie spodobała, urocze uliczki na starym mieście, malowniczy park obok portu.
W porównaniu do Breli, czy Bol było wyjatkowo spokojnie i sennie (mało turystów), co na pewno ma też swoje zalety.
Jeśli chodzi o plaże w Jeslie to trudno mi cokolwiek, ponieważ nie miałęm okazji się plażować.
pozdrowienia
grek
Piotr Lutynski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1301
Dołączył(a): 04.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotr Lutynski » 19.02.2006 11:06

Brela.... piękne miejsce... byłem tam 3x u Pana Severina Filipovic-a ...
Brela to super miejsce na ziemi!

Pozdrav
Grzegorzra
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 79
Dołączył(a): 10.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorzra » 19.02.2006 21:53

:D Dzięki bardzo za zdjęcia.
Myślami już tam jestem.
Lider16
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 609
Dołączył(a): 29.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 11.05.2006 22:23

Czy ktoś był w Breli w czerwcu? Jak wygląda "obłożenie" apartamentów? Jakie ceny? Czy Brela jest miejscowością drogą (apartamenty, żywność) czy mieści sie w normie "Riviery Makarskiej"?
Trafiłem do tego wątku przypadkiem, pokazałem swojej ładniejszej połowie i ... może jednak do Breli?
Czekam na informacje.
Opisy i zdjęcia Greka - rewelacja :D
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 16.05.2006 13:14

Ja też dałem się zaszczepić tymi opisami. Mam nadzieję na fajne wakacje w Breli. Mam rezerwację apartamentu od 19 sierpnia, może już nie będzie tłoczno? a fotki- bajeczne, pozdrawiam wszystkich entuzjastów tych okolic, a przekonamy się na miejscu. Grzegorz z Lublina :wink:
emila_k
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 05.07.2006
brela :)

Nieprzeczytany postnapisał(a) emila_k » 13.07.2006 10:39

nie urywam ze opisy genialne, ja wybieram sie do cro w polowie wrzesnia... i chyba bedzie to Brela :-) mam tylko pytanie, czy znajduje sie tam jakis fajny camping? - kieszen studencka nie jest najobszerniejsza .. :/ za wszelkie informacje dziekuje :-) pozdr emila
xscape
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 14.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) xscape » 08.07.2007 23:01

Witam.Prawdopodopbnie naszym celem w te wakacje będzie Brela.Moje pytanie dotyczy tego czy w Breli jest jakakolwiek chociażby najmniejsza dyskoteka ??
xscape
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 14.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) xscape » 10.07.2007 09:39

Ponawiam powyższe pytanie.Czy w Breli jest jakiekolwiek miejsce gdzie można się pobawić.Chociażby mała dyskoteka ??
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 15.08.2007 17:27

Miał być Starigrad -Paklenica, będzie Brela. Wielkie dzięki Greku i duży szacunek.
Pozdrawiam
Wojtek
Grzegorz Ćwik
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1343
Dołączył(a): 12.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grzegorz Ćwik » 15.08.2007 17:54

To z całą pewnością duża laurka na potwierdzenie wyższości Breli nad Brelą. Ja zaanimowałem się nią już przed poprzednimi wakacjami i uwierzyłem w prawdziwość tych relacji w takim stopniu, iż autentycznie pojechałem z przyjaciółmi do tego niesamowitego miejsca.
Co więcej, jeszcze raz w tym roku czynię to ponownie i to w dodatku już w ramach wyjazdu rodzinnego.
Niekiedy posty potrafią przekonać człowieka, i chwała im za to, jak i całemu Forum Cro.pl

Pozdrawiam. Grzegorz. :wink: :lol:
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006
Wielkie dzieki dla Grega

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 15.08.2007 22:54

Witam
Ja równiez postanowiłam wybrać Brelę po przeczytaniu wszystkich postów na temat Breli oczywiscie przede wszystkim napisanych przez Grega (wielkie dzięki). Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli to w tym roku uda mi sie być na Cro drugi raz a ta w ogóle to czwarty :D mam nadzieję ze się uda i trafię wlasnie do Breli. Dlatego na forum chcialam podziekowac wszystkim za cenne wskazówki, takie Wasze rady są nieocenione (wiem coś o tym). Trzymajcie kciuki bym mogła równiez podzielić się z Wami realcją z pobytu w Breli.
Ogólnie to mogę polecić równiez Igrane i Drvenik z małych miejscowosci i oczywiscie jak ktos lubi troche wiekszy tłok to Baska Voda, tam juz wiecej ludzi wiekszy gwar itd. nawet we wrzesniu ale ogólnie ok.
Ogólnie ceny apartamentów okolo 60 euro za 4 osoby to tak średnio bo były w tym roku i za 80 jak i za 50.
Zawsze lubię wracac do Cro.
pozdrawiam wszystkich
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Pozdrowienia z Breli - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone