Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pozdro na żywo z Mlini !!!

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 25.06.2008 18:02

W Mlini są prysznice pod hotelem Astarea ,lecz polecam plażę w Mlini , przed samym Srebreno miedzy skałkami,wjazd od strony Dubrovnika w dół do Mlini poniżej konoby Marinero jak pisałem juz wyżej. Na tej plazy jest prysznic (oczywiście słodka woda) sa leżaki(łóżka) po 20 kuna na dzień,podejrzewam ze w Srebreno też są prysznice na plaży,ale nie zwróciłem na to uwagi! Parkingi są bezpłatne blisko plaż , na dzień dzisiejszy spokojnie można znaleźć miejsce ( w granicach minuta do plaży) Plaże w Kupari widziałem tylko z łódki (spoko) w Srebreno jest betonowa zaraz za Mlini i żwirkowa dalej. Polecam plażę j/w do knajpki 20 schodków,prysznic,pyszne jedzonko,toczeno,i pisze internet caffe , ale nie korzystałem , bo mam w apartmanie! Woda jest już ciepła jak rosół i zero chmurki od przyjazdu!
Pozdro!
Miłego wypoczynku! :papa:
Dr Seselj
Croentuzjasta
Posty: 222
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dr Seselj » 25.06.2008 20:35

Wielkie dzięki za informacje.
Ja mogę się zrewanżować ciekawymi adresami w Trebinju.
1. Na rynku jest świetny grill należący do hotelu Platani - kalmary z grilla 3,5 euro, a wielka pleskavica - 3 euro.
2. W centrum nad samą rzeką jest duży dom towarowy - świetnie zaopatrzony, a ceny niższe niż w Polsce. Duży wybór chorwackich i czarnogórskich win po kilka euro (np. moje ulubione Vranac, Krstac i Malvazija) oraz nie gorsze od Karlovacko piwa Jelen (serbskie) i Niksicko (czarnogórskie). Panie może zainteresować stoisko z perfumami i kosmetykami - ceny nawet niższe niż na lotniskach.
agidino
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2008
Re: Kanion Pivy i Durmitor

Nieprzeczytany postnapisał(a) agidino » 26.06.2008 18:49

... tzn. że wypad udany, bo to już powoli tradycją się staje ':D' że glebe trzeba zaliczyć, a sambrero wchodzi na główkę??
Udanego pobytu cd. (bez upadków i skoków nagłówkę':lol:'
Pozdrawiamy z upalnego Myszkowa
AA
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 29.06.2008 19:22

I już w domku, podróż 19 godzin (korek przed Svaty Rok 2 godziny, ale za to route 86 puściutka! Za tydzień lub dwa napiszę jakąś relację z fotami!
Pozdro! :D
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pozdro na żywo z Mlini !!! - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone