napisał(a) ASIULA HK » 09.05.2013 21:25
napisał(a) dangol » 09.05.2013 21:46
napisał(a) dangol » 09.05.2013 21:51
napisał(a) dzieju44 » 09.05.2013 21:54
napisał(a) ASIULA HK » 09.05.2013 21:56
napisał(a) ASIULA HK » 09.05.2013 21:57
dzieju44 napisał(a): Swoją drogą posąg odporny na mróz.
napisał(a) dzieju44 » 09.05.2013 21:59
napisał(a) ASIULA HK » 09.05.2013 22:01
dzieju44 napisał(a):Kiedy wchodziłem do knajpy na jedno grzane posąg "siedział", kiedy wychodziłem po trzech grzanych nadal siedział, znaczy odporny
napisał(a) dzieju44 » 09.05.2013 22:03
Miecia napisał(a):dzieju44 napisał(a):Kiedy wchodziłem do knajpy na jedno grzane posąg "siedział", kiedy wychodziłem po trzech grzanych nadal siedział, znaczy odporny Ty się zabezpieczyłeś.......on widać też
napisał(a) ASIULA HK » 09.05.2013 22:07
dzieju44 napisał(a):A teraz poszukam coś z wiosenno-letnich klimatów.
napisał(a) dzieju44 » 09.05.2013 22:16
napisał(a) ASIULA HK » 09.05.2013 22:17
napisał(a) dzieju44 » 09.05.2013 22:31
napisał(a) ASIULA HK » 09.05.2013 22:33
napisał(a) weldon » 10.05.2013 09:10
dangol napisał(a):Mały Książę ...
Miecia napisał(a):Może weldon będzie lepiej pamiętał
Powrót do FotoCroClub - dyskusja