Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

POMÓŻCIE MI ZNALEŹĆ STACJE lpg W CHORWACJI!!!

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tomek O.
Croentuzjasta
Posty: 286
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek O. » 04.05.2005 15:29

Michał 'mike' napisał(a):ale nie wiem jak jest po drodze do Sozopolu / bułgaria/
czyli przez serbie lub rumunie oraz w samej bułgarii bo jade
tam od 16 lipca na 2-3 tygodnie a do cro. w drugiej
połowie sierpnia ale juz niestety na 10 dni


Jeśli chodzi o Bułgarie to ja byłem dwa lata temu w Rumunii. Jechałem przez Słowacje i Węgry (przejście w Barwinku). Z tego co pamiętam to zatankowałem do pełna przed granicą jeszcze w Polsce i tylko troszke dotankowałem na Słowacji. Na wegrzech nie było potrzeby tankować bo spokojnie gazu starczy do Rumunii - ja mam mały zbiornik (tylko na jakieś 350 km). W Rumunii ceny gazu troszke droższe jak u nas, ale niewiele.
Acha jak będziesz jechał to w Rumunii uważaj na prędkosć - kontrole radarowe!!!! Oni mają tam wideoradary w samochodach (wydaje sie ze gliniarz śpi na poboczu po przeciwnej stronie a on namierza :cry: :cry: :cry: ). Pozdrawiam.
Michał 'mike'
Croentuzjasta
Posty: 328
Dołączył(a): 11.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Michał 'mike' » 04.05.2005 17:34

hehe,nie wiedziałem że w Rumuni jest policja drogowa z takimi wynalazkami ale , widać że kraj sie rozwija :) Mam zamiar jechac przez Serbię a niejsce noclegu padło na NIS - czyli 1000 km na raz a potem
juz Bułgaria tylko nie wiem jakie papierki trzeba miec zeby sie tam
poruszać,no i pierwszy raz zabieram pieska myślę że ze mna jakoś
doczeka powrotu do kraju :)
Ballah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 83
Dołączył(a): 20.04.2005
Stacje LPG

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ballah » 05.05.2005 13:19

Ballah
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 83
Dołączył(a): 20.04.2005
LPG BiH

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ballah » 05.05.2005 14:34

Znalazłem mapki sytuacjine stacji LPG w Doboj, Banja Luka, Sarajewo i Prijedor, można je pobrać stąd http://www.gas-tankstellen.de/list.php
Chciałem je wstawić, ale nie wiem jak.
lobsen
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 24.05.2005
Znalazłem fajną stronkę z LPG w CHorwacji.

Nieprzeczytany postnapisał(a) lobsen » 24.05.2005 21:40

Stacja INA:
http://www.ina.hr/eng/page.asp?p=300
pod mapka zaznaczacie opcje "Gas cylinders" search i mamy 6 stron adresów ze stacjami LPG w tym kraju (o ile dobrze rozumiem co czytam)
lobsen
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 24.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) lobsen » 24.05.2005 21:43

A może należy zaznaczyć opcjE: 'Car gas"?????
Cayman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 16.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cayman » 24.05.2005 22:00

...2 stacje między Splitem a Trogirem, jedna tuż za Baśka Vodą w lewo 2km...CENA WSZĘDZIE JEDNAKOWA : 3,05HRK...
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
POMÓŻCIE MI ZNALEŹĆ STACJE lpg W CHORWACJI!!! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone