Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2015

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
msfotoo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msfotoo » 21.08.2015 20:01

A jeszcze chciałam dodać że znalazłam te sam zdjęcia apartamentu ale inna nazwa
Apartamenty Palamida
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2673
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 21.08.2015 20:33

msfotoo napisał(a):Witam pierwszy raz jadę do Chorwacji i zdecydowałam się z chłopakiem na Podaca a dokładniej Prlenda Apartmani moja prośba czy ktoś ma jakaś opinie na ich temat ? I czy cena 18 euro we wrześniu ( 21-28 ) za dwie osoby to tak normalnie bo wszędzie gdzie pisałam to podają 15-20 euro ale za OSOBĘ i teraz nie wiem .
Pozdrawiam i przepraszam jeżeli takie pytanie już było

Nie przepraszaj...bo, kto pyta nie błądzi!!
Wczoraj wróciliśmy z kolejnego 6-ego już pobytu w Podacy!! Z tego co się orientuję Twój apartament znajduje się przy ulicy T. Ujevica (boczna Primorski Put) zejście do plaży północnej!! Myślę, że cena 18 euro za dwie osoby jest całkiem dobrą ceną (my płacimy w sierpniu 25 euro za dwie osoby w na Hercegovackiej (150 m od Twojego apartamentu)! Pozdrawiam!!
msfotoo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msfotoo » 21.08.2015 20:38

Czyli spokojnie mogę się na to decydować ? bo jak napisałam jeszcze ten apartament ma dwie nazywa i teraz nie wiem, a że jadę pierwszy raz zaczynam mieć dziwne podejrzenia
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2673
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 21.08.2015 20:51

msfotoo napisał(a):Czyli spokojnie mogę się na to decydować ? bo jak napisałam jeszcze ten apartament ma dwie nazywa i teraz nie wiem, a że jadę pierwszy raz zaczynam mieć dziwne podejrzenia

Z tego co sprawdziłem, to ten sam Apartamentowiec.....może jest jakieś dwa "wejścia"...dlatego różne nazwy.
A wpłacałaś jakąś zaliczkę?? Bo jeśli nie...to jedź i pozdrów Podace!
msfotoo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msfotoo » 21.08.2015 20:52

Jeszcze nie wpłacałam , jutro mam to zrobić :)
To pojadę tam ale to dopiero za miesiąc i pozdrowię
Jeszcze jedno pytanko wycieczkę do Dubrownika warto zrobić ?:)
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2673
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 21.08.2015 20:55

msfotoo napisał(a):Jeszcze nie wpłacałam , jutro mam to zrobić :)
To pojadę tam ale to dopiero za miesiąc i pozdrowię
Jeszcze jedno pytanko wycieczkę do Dubrownika warto zrobić ?:)

No pewnie, że warto!! Polecam jeszcze wyjazd do Mostaru!!
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 21.08.2015 21:11

Dubrovnik, Stone, Mostar i okolice, pluskanko w wodospadach Kravica...
My aktualnie pierwszy raz w Podaca - trafiło się nad samym morzem - bajka!

Z technicznych kwestii - jeżeli planujecie Mostar i BiH pamiętajcie o zielonej karcie.

pzdr
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.08.2015 21:51

msfotoo napisał(a):A jeszcze chciałam dodać że znalazłam te sam zdjęcia apartamentu ale inna nazwa
Apartamenty Palamida

Prlenda bezpośrednio u gospodarza, Palamida przez pośrednika. Różne nazwy tego samego apartamentu / domu często się pojawiają, gdy pośrednik nie chce, by klient go pominął i zabukował bezpośrednio u właściciela.
Obok jest Jurić, Natali, Nikolić etc. W Podacy jest tanio, zwłaszcza na cyplu i poza sezonem, więc cena mnie nie dziwi. Sama za 3+2 płaciłam 50E w szczycie sezonu, czyli 10E na głowę, to co dopiero we wrześniu.
W ciemno nie chcesz w tym terminie? Można coś znaleźć w lepszej lokalizacji.
boruszanka
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boruszanka » 22.08.2015 12:39

Witam,
Czy ktoś mógłby mi wskazać gdzie w okolicach Bristu znajdę jakiś sklep? Chodzi o zakup jakiś plażowych przekąsek typu herbatniki, chrupki, napoje itp.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 22.08.2015 13:05

boruszanka napisał(a):Witam,
Czy ktoś mógłby mi wskazać gdzie w okolicach Bristu znajdę jakiś sklep? Chodzi o zakup jakiś plażowych przekąsek typu herbatniki, chrupki, napoje itp.

Przy magistrali w Briście jest studenac.
Niedaleko centralnej części plaży sklepik z owocami etc. Gdzieś tam też piekarnia.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2673
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 22.08.2015 18:03

Z Bristu do Gradaca masz 20 minut spacerkiem, a w Gradacu kupisz wszystko! Jest Studenac, Konzum...targ owocowo-warzywny itp!
strzalka
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 16.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) strzalka » 22.08.2015 18:13

Witam Wszystkich miłośników Podacy, właśnie wróciłam 3 dni temu z Podacy, bardzo ładna mała miejscowość, takie właśnie lubię, bo można wypocząć, ale brakowało mi fajnych knajpek z pysznym jedzeniem, mieszkaliśmy w apartamencie Kosović II /apart.C, mieszkanie super, wszystko jak w ofercie i na zdjęciach, z rezerwacją i zaliczką nie było żadnych problemów, na każdy mail natychmiastowa odpowiedz, piękny taras z jednej strony piękne góry, a z drugiej plaża, bardzo blisko 10 metrów; nasz właściciel posiada więcej apartamentów i pizzerię Mendi i jedyną niedogodnością na trasie było bliskie sąsiedztwo z ww. pizzerią "Mendi", wywiew/wyciąg z kuchni tej pizzerii był umieszczony dokładnie pod naszym tarasem, więc wszystkie zapachy smażonej ryby lub pieczonej pizzy musieliśmy wdychać w godz. 11-22.00, czasami nie było to przyjemne zwłaszcza w tak ogromnym upale, oczywiście właściciel nie uprzedził nas :( , a przy okazji pizzerii Mendi nie mogę jej z czystym sumieniem polecić obsługa fatalna, nie wiem skąd właściciel znalazł tych kelnerów, kelner przyjął zamówienie którego nie przekazał do kuchni, czekaliśmy pół godziny za piwem i frytkami, a i tak nie otrzymaliśmy zamówienia, obsłużył nas drugi kelner - bardziej rozgarnięty :), kolejny raz próbowaliśmy dać szansę restauracji ponieważ była tak blisko naszej kwatery byłoby super wygodnie, no ale niestety, zamówiłam kawę dostałam w brudnej filiżance i bez łyżeczki, na którą bardzo długo czekałam, nie polecam. Za to bardzo polecam restaurację na ul. Primorski Put można tam zjeść pyszną Lasanie, rybę, a także jagnięcinę, pycha :) ogólnie pięknie położona miejscowość, ładna plaża, idealna dla dzieci, jeden sklep Studenak z warzywniakiem w zupełności wystarczy, można świetnie wypocząć.
pozdrawiam
lesko77
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 22.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lesko77 » 22.08.2015 18:40

"strzalka"
niestety masz rację co do tej pizzerii-restauracji, zapachy z niej dochodzące są dość uciążliwe.
My mieszkamy w apartamencie A (bezpośrednio nad pizzerią) i w czasie upałów, bezwietrznej pogody zapachy dokuczały. Teraz jak jest wiatr jest ok.
Pizzę mają za to pyszną pomimo "trudnej" obsługi.

Co do atutów miejscowości - jest wszystko co potrzeba dla rodzin z dziećmi: sklep, warzywniak, lody, bliskość morza, dość szeroka plaża.

Kończymy w poniedziałek nasz drugi pobyt w Podacy i już planujemy przyjazd na rok następny.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2673
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 22.08.2015 18:44

Od 6 lat spędzamy urlop w Podacy....i zawsze zamawiamy pizze i posiłki w bistro Galeb przy Promorskim Put....wszystko pyszne, szybkie i super podane...
Obrazek
piokrk
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) piokrk » 22.08.2015 22:54

Jesteśmy właśnie w Prlenda Apartmani i wszystko jest OK.
Cena 24E za 2+1 więc super.
2 dni byliśmy na Hercegowacka 1 u Rade i też polecam .
Pozdrowienia z Podacy
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone