Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

PODACA 2015

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kazikbol
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 38
Dołączył(a): 30.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kazikbol » 19.07.2015 13:05

witam, pytanko do tych co byli w Podacy-y, kojarzycie miejscówkę ? http://www.apartmani-simic.eu/

Warto, ile spacerkiem do "centrum", warto ?, jedziemy z dwojgiem dzieci ?

Na szybko znalazłem go tu: https://www.google.pl/maps/@43.131187,1 ... 312!8i6656
piokrk
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 20.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) piokrk » 21.07.2015 21:02

Witam
Mam pytanie odnośnie apartamentu Prlenda w Podacy na ulicy Miosica 5
Może ktoś z Was tam był i może coś więcej napisać.
Mamy tam rezerwację od 22.08 ( 2+1 parter) na 8 dni
Urlop mamy już od 19.08 i najchętniej już od 20.08 Zaczęlibyśmy poznawanie Podacy!
Niestety ciężko znaleźć cos przez neta na te 2 dni…
Gospodarz z naszego apartamentu obiecywał pomóc, ale jak na razie bez odzewu.
Może ktoś z Was zna jakiś apartament z luką w tym terminie od 20-22.08…
Wiem, że marne szanse, ale zawsze warto zapytać.
Proszę o ewentualne info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dojechalibyśmy w ciemno do podacy 20.08 ale po pierwsze dziecko a po drugie wieziemy trochę żywności wymagającej lodówki na miejscu.
Pozdrawiamy
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 21.07.2015 22:06

piokrk napisał(a):Witam
Mam pytanie odnośnie apartamentu Prlenda w Podacy na ulicy Miosica 5
Może ktoś z Was tam był i może coś więcej napisać.
Mamy tam rezerwację od 22.08 ( 2+1 parter) na 8 dni
Urlop mamy już od 19.08 i najchętniej już od 20.08 Zaczęlibyśmy poznawanie Podacy!
Niestety ciężko znaleźć cos przez neta na te 2 dni…
Gospodarz z naszego apartamentu obiecywał pomóc, ale jak na razie bez odzewu.
Może ktoś z Was zna jakiś apartament z luką w tym terminie od 20-22.08…
Wiem, że marne szanse, ale zawsze warto zapytać.
Proszę o ewentualne info na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dojechalibyśmy w ciemno do podacy 20.08 ale po pierwsze dziecko a po drugie wieziemy trochę żywności wymagającej lodówki na miejscu.
Pozdrawiamy

http://www.adriatic.hr/pl/kwatery-prywa ... podaca.....
my u Państwa Kvesić spędzaliśmy urlop przez 4 lata......widzę, że mają wolny apartament w terminie w którym wam zależy....nie wiem tylko czy wynajmują na 2 dni i ewentualnie za ile!
zapytajcie....grgo.kvesic@gmail.com.....telefon +385 21 699 219
ewentualnie u ich sąsiadów.......http://www.adriatic.hr/pl/zakwaterowani ... 6/AS-516-b
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
...pozdrawiam (my kończymy nasz urlop 18 sierpnia)
mirc23
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 01.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirc23 » 23.07.2015 21:02

Do wyjazdu tydzień, więc coraz poważniej się robi :)

Czy ktoś z przebywających w Podacy w terminie 01.08-08.08 miałby ochotę wybrać się w góry ?
Ja zapewne się wybiorę ale miło by było wybrać się z kimś.

Jeżeli ktoś ma dostęp bądź wie gdzie znajdę mapę ich ścieżek górskich to proszę o podesłanie.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 23.07.2015 22:08

mirc23 napisał(a):Jeżeli ktoś ma dostęp bądź wie gdzie znajdę mapę ich ścieżek górskich to proszę o podesłanie.

Za studenacem (chyba? w każdym razie za największym sklepem :wink: ) jest mała informacja turystyczna, taka trochę schowana z tyłu - mieli jakieś ulotki i mapki okolicy, tam zapytaj najlepiej. Od starej Podacy biegnie oznakowany szlak na Viter.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 24.07.2015 16:16

Mikromir napisał(a):
mirc23 napisał(a):Jeżeli ktoś ma dostęp bądź wie gdzie znajdę mapę ich ścieżek górskich to proszę o podesłanie.

Za studenacem (chyba? w każdym razie za największym sklepem :wink: ) jest mała informacja turystyczna, taka trochę schowana z tyłu - mieli jakieś ulotki i mapki okolicy, tam zapytaj najlepiej. Od starej Podacy biegnie oznakowany szlak na Viter.

mirc 23 ........pyta
Mikromir......podpowiada
a ja...... :wink:
Obrazek
borus5
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 28.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) borus5 » 31.07.2015 00:10

Witam!!
Mam prośbe polećcie mi jakiś fajny sprawdzony nocleg w Podaca.Wyjazd 30 sierpnia 2 osoby dorosłe i 4 latek!
Zależałoby mi gdzieś blisko morza,balkon widok na morze!!!piszcie na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dzięki
matekogon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) matekogon » 31.07.2015 20:43

Witam wszystkich to mój pierwszy post i drugi wyjazd do Chorwacji. W tym roku wybieramy sie właśnie do Podacy ostatnio byliśmy w baśka woda. Tym razem zarezerwowaliśmy wcześniej miejscówkę może ktoś był w tym apartamencie
l_objekt_1.jpg

Nigdzie nie mogę znaleźć u kogo to jest i jakiś opinii. W sumie zależało nam żeby było blisko do plaży więc podobno jest 30m. Czy ktoś wybiera się z forum w pobliskie domki 10.8 i będziemy sąsiadami?
Oprócz Dubrownika i starej Podacy gdzie warto zaglądnąć ?
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 31.07.2015 20:55

matekogon napisał(a):Witam wszystkich to mój pierwszy post i drugi wyjazd do Chorwacji. W tym roku wybieramy sie właśnie do Podacy ostatnio byliśmy w baśka woda. Tym razem zarezerwowaliśmy wcześniej miejscówkę może ktoś był w tym apartamencie
l_objekt_1.jpg

Nigdzie nie mogę znaleźć u kogo to jest i jakiś opinii. W sumie zależało nam żeby było blisko do plaży więc podobno jest 30m. Czy ktoś wybiera się z forum w pobliskie domki 10.8 i będziemy sąsiadami?
Oprócz Dubrownika i starej Podacy gdzie warto zaglądnąć ?

Do plaży "północnej" jest od Waszego apartamentu jakieś 150 m ....my mieszkamy od 6 lat troszkę "wyżej" na ulicy Hercegovackiej i mamy 300 m do plaży! :D W tym roku jesteśmy tam od 8 sierpnia! Proponuję oprócz Dubrovnika i starej Podacy...pojechać do Mostaru w Bośni, to raptem jakieś 70 km od Podacy!
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 31.07.2015 21:07

borus5 sprawdź PW :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.07.2015 21:17

matekogon napisał(a):Witam wszystkich to mój pierwszy post i drugi wyjazd do Chorwacji. W tym roku wybieramy sie właśnie do Podacy ostatnio byliśmy w baśka woda. Tym razem zarezerwowaliśmy wcześniej miejscówkę może ktoś był w tym apartamencie

Nie mieszkałam w tym apartamencie, ale niedaleko i chyba widziałam dom. Jeśli udało mi się go dobrze zlokalizować, to rzeczywiście jesteś szczęściarzem. Do plaży "miejskiej" masz wprawdzie ok. 150m, ale te umowne 30m od domu jest mała, kameralna plaża kamienisto-żwirowa, ze skałkami gdzieniegdzie, do której dostęp jest tylko z kilku przylegających domów. Zejście do niej masz po schodkach przez tarasowy ogród. Moje niespełnione marzenie w Podacy. :wink:
Spróbuj porównać swoje zdjęcie z tymi i potwierdzić, czy to będzie ten dom - mnie się wydaje, że tak.

podaca marinas 1.jpg


podaca marinas 2.jpg


Jest to ten dom, to bardzo dobra lokalizacja, moim zdaniem.

http://marinas.com/view/marina/14646_Po ... r__Croatia
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.07.2015 21:25

matekogon napisał(a):Oprócz Dubrownika i starej Podacy gdzie warto zaglądnąć ?

Np. Omiš, Mostar, wodospady Kravice (zielona karta do BiH!), może Ston z murami, arboretum w Trsteno po drodze z Dubrovnika (widoki i ogród), etc. Relacje z tych okolic poczytaj.
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2674
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) VONPLES » 31.07.2015 21:55

Mikromir....za 9 (długich) dni....ogarnę wzrokiem i "sercem"...Podace!!
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.07.2015 22:00

VONPLES napisał(a):Mikromir....za 9 (długich) dni....ogarnę wzrokiem i "sercem"...Podace!!


Twoje serce to tam chyba cały czas jest, prawda?... :wink:
matekogon
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 12.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) matekogon » 31.07.2015 22:53

Dziękuję bardzo za informację Już się ciesze że tak blisko do plaży. Zapisuję polecone przez Was miejscowości zobaczymy ile z tego uda mi sie zrealizować . Jak będe na miejscu może z kims z Was uda się spotkać na piwku i nawiązać nowe kontakty :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone