Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Początek wrzesia zapowiada się kiepsko :(

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Anusiak75
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 12.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anusiak75 » 03.10.2008 19:49

skunk napisał(a):Witam!
Przedstawiam zdjęcie bury z dnia 20.09.2008

http://img254.imageshack.us/img254/3430/dsc04937by7.jpg

Pozdrawiam


Witam,

bardzo fajna fota :) ...właśnie się zastanawiam czy to auto jadące przed Wami nie jest przypadkiem moje, bo dokładnie tego samego dnia wracałam do Wro i robiłam podobne zdjęcia :D . Czy mogłabym je dostać na e-maila? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję :)
tommy_p
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 29.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tommy_p » 06.10.2008 11:20

Wróciliśmy wczoraj :( niestety wakacje się skończyły. Pobyt od 24.09 do 05.10 w Breli- pogoda super (jak dla nas oczywiście). Słoneczko miło grzało, wiadomo, że nie było to słońce lipcowe czy sierpniowe, ale nasze ulubione wrześniowe spisało się na medal :). Temperatury w okolicach 20C (oczywiście w słoneczku temp. odczuwalna była o wiele wyższa), bez problemu i z wielką przyjemnością plażowaliśmy, kąpiele w morzu boskie!! Deszczyku nie doświadczyliśmy, czasami chmury przysłaniały słońce, ale szybko przepływały. Prawie przez cały czas wiał wiaterek, raz mniejszy raz większy, ale nie był dokuczliwy. Ogólnie rzecz biorąc nasze obawy o pogodę okazały się zupełnie niepotrzebne :)
skunk
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) skunk » 06.10.2008 15:36

Anusiak75 napisał(a):
skunk napisał(a):Witam!
Przedstawiam zdjęcie bury z dnia 20.09.2008

http://img254.imageshack.us/img254/3430/dsc04937by7.jpg

Pozdrawiam


Witam,

bardzo fajna fota :) ...właśnie się zastanawiam czy to auto jadące przed Wami nie jest przypadkiem moje, bo dokładnie tego samego dnia wracałam do Wro i robiłam podobne zdjęcia :D . Czy mogłabym je dostać na e-maila? adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam i z góry bardzo dziękuję :)


Witam!
A nie prościej najechać na zdjęcie kliknąc prawy przycisk, wybrać zapisz obraz jako ... i zapisać na swoim dysku?

Pozdrawiam

P.S. Samochód na pierwszym planie to Mercedes kombi klasa C
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Początek wrzesia zapowiada się kiepsko :( - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone