Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Plitvice maj 2009 na pożegnanie Chorwacji

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.06.2009 14:00

yskyerka napisał(a):
JKR napisał(a):
lubelski napisał(a):hmmmm jaka ściema...po prostu filtr połówkowy.


Użyty bez przemyślenia, więc wyszła ściema.
Wystawiłeś zdjęcia, więc licz się z krytyką.

Relacja z wyjazdu powinna być wolna od krytyki zdjęć....

Dokładnie :!: Pod krytykę zdjęcia wrzucamy w dziale FotoCroClub - Dyskusja :devil:

Andrzej dzięki za wycieczkę po Plitvicach... kiedyż ja je znów zobaczę na własne oczy :?: :roll: :(
Goocio
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 04.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goocio » 16.06.2009 14:57

super relacja , juz nie moge sie doczekac - jedziemy za miesiąc zobaczeymy te " cuda" na własne oczy
pozdrawiam
BOLETUS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 19.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) BOLETUS » 16.06.2009 15:29

JKR napisał(a):
lubelski napisał(a):hmmmm jaka ściema...po prostu filtr połówkowy.


Użyty bez przemyślenia, więc wyszła ściema.
Wystawiłeś zdjęcia, więc licz się z krytyką.

JKR wyluzuj. Proszę.
Leszek W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 552
Dołączył(a): 14.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek W » 16.06.2009 15:42

Fotografie przywołujące wspomnienia... Dziękuję [b]lubelski/b]! Jeśli chodzi natomiast o fotki to nie jest tu miejsce na dyskusję nt ich jakości technicznej czy artystycznej.
Zresztą znajomi oglądając moje zdjęcia z Plitwic też krzywili się, że te "turkusy takie nienaturalne". Ja im na to: jedźcie i sami zobaczcie. Dyłem tam dwa rtazy i pewnie kiedyś jeszcze wrócę.
kuba_1991
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 14.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba_1991 » 16.06.2009 19:00

Kolego Lubelski miałeś jakiś nocleg przy Plitvicach? Jadę na Plitvice wysłałem z 50 pytań w sprawie noclegu, najlepsza oferta jest za 12,5 Euro od osoby zastanawiam się czy rezerwować czy jak poszukam na miejscu to będzie taniej?
Reniagoj
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 24
Dołączył(a): 14.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Reniagoj » 16.06.2009 20:08

Dzięki za relację lubelski, która tak po moim zapytaniu się ukazała była :D . Już z kilku ust słyszałam , że można z pieskami, a nigdzie ich na fotkach nie widać :wink: .
Jak będę w Plitvickich, to będę polować z aparatem na pieski :P
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 16.06.2009 21:40

kuba_1991 napisał(a):Kolego Lubelski miałeś jakiś nocleg przy Plitvicach? Jadę na Plitvice wysłałem z 50 pytań w sprawie noclegu, najlepsza oferta jest za 12,5 Euro od osoby zastanawiam się czy rezerwować czy jak poszukam na miejscu to będzie taniej?


przyłączam się do pytania
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2009 22:00

kuba_1991 napisał(a):Kolego Lubelski miałeś jakiś nocleg przy Plitvicach? Jadę na Plitvice wysłałem z 50 pytań w sprawie noclegu, najlepsza oferta jest za 12,5 Euro od osoby zastanawiam się czy rezerwować czy jak poszukam na miejscu to będzie taniej?


niestety pomóc nie mogę, Plitvice to był ostatni dzień naszego pobytu w Chorwacji, ale po drodze (od strony wybrzeża w kierunku do granicy) kwater widzieliśmy w mijanych miasteczkach b.dużo.
Ostatnio edytowano 16.06.2009 22:08 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2009 22:07

Reniagoj napisał(a):Dzięki za relację lubelski, która tak po moim zapytaniu się ukazała była :D . Już z kilku ust słyszałam , że można z pieskami, a nigdzie ich na fotkach nie widać :wink: .
Jak będę w Plitvickich, to będę polować z aparatem na pieski :P

na bilecie są znaczki że tak powiem zakazu, jest wśród nich człowiek trzymający smycz w ręku i luzem biegnący pies przekreślone na czerwono ..czyli piesek na smyczy, widzieliśmy parę sztuk czworonogów na trasie, a zdjęcia poszukam..może znajomi zrobili...
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 17.06.2009 01:38

Piękne wspomnienia przywołałeś, choć odległe. 5 lat temu były inne samochodziki, nie Mercedesy :wink:
Co się zaś tyczy noclegów tranzytowych, bez problemu załatwiliśmy bez wczesniejszej rezerwacji we wiosce Rakovica. Po 10 E za noc od osoby. Czyli tak wiele się nie zmieniło.
osito1963
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 143
Dołączył(a): 12.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) osito1963 » 17.06.2009 06:35

Relacja super!!
Tylko jedno małe sprostowanie - na trasie jest jednak jeszcze kilka sanitariatów!!! Chociażby na najwyższym poziomie dokąd dojeżdżają busiki, potem na "stacji" pośredniej, przy przystani stateczków. Jak ktoś będzie musiał, da radę :!: :!: :D :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.06.2009 13:14

..jakim cudem moja zona jej nie zauważyła... :oops: dzięki za uwagę, natomiast od ST2 do stateczków to już na pewno nie ma... :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.07.2009 12:55

Chciałem jeszcze raz popatrzeć a tu lipa :(
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 08.07.2009 13:54

Zemsta fotosika nadal aktywna :evil:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.07.2009 14:17

..już nie... :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Plitvice maj 2009 na pożegnanie Chorwacji - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone