Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pakostane

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 15.06.2012 20:45

Naprawdę nikt nie ma namiarów na jakieś sprawdzone apartamenty??
PiotrekS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 162
Dołączył(a): 29.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotrekS » 17.06.2012 19:38

Stary dostałeś sporo wiadomości. Na pewno cos znajdziesz, nie pękaj.
Z apartamentami to jest tak, ze jeden woli córkę, a drugi teściową. Nie ma sprawdzonego dla wszystkich. Wyślij rodzinkę na lody, a sam coś znajdziesz.
Nie martw sę na zapas. Ja nie jestem starym chorwackim wyjadaczem, ale byłem dwa razy oba w ciemno i dałem radę. Trochę optymizmu i w drogę. :D
aio
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 31.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aio » 17.06.2012 21:52

koledr napisał(a):Naprawdę nikt nie ma namiarów na jakieś sprawdzone apartamenty??


Trudno Ci cokolwiek poradzić, bo nie napisałeś czego oczekujesz, w jakim przedziale cenowym. Nie napisałeś kiedy planujesz wyjazd, a to też ma znaczenie. Z rodziną (2 os dorosłe i 2 dzieci: 1,5 i 4l) byliśmy w sierpniu w Pakostane płacąc za apart. 65 euro za dzień, mąż był jeszcze na "męskim wypadzie" pod koniec września i płacili 20 euro za dzień.

Byliśmy tu:

http://apartments-bernardica.com/index.html

do plaży bardzo blisko, do centrum również. W razie pytań, chętnie odpowiem.
ADAMO_16
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 116
Dołączył(a): 25.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ADAMO_16 » 18.06.2012 09:43

Ja ruszam 01.07 do Pakostane, czwarty raz w ciemno i jestem dobrej myśli :D Postawie samochód przy kościele i wg porad forumowiczów zaśmigne w kierunku Drage, będe sam szukał gdyż każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania co do apartman.W moim przypadku to żona zaczyna oględziny od łazienki , zreszta zawsze coś się znajdzie, trzeba tylko na spokojnie podejść do sprawy.Ja sobiście szukam apartmanu w rejonie plaży gdzie można schować się do cienia.Powodzenia w szukaniu,jeszcze tylko 13 dni!
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 18.06.2012 11:58

ADAMO_16 napisał(a):Ja ruszam 01.07 do Pakostane, czwarty raz w ciemno i jestem dobrej myśli :D Postawie samochód przy kościele i wg porad forumowiczów zaśmigne w kierunku Drage, będe sam szukał gdyż każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania co do apartman.W moim przypadku to żona zaczyna oględziny od łazienki , zreszta zawsze coś się znajdzie, trzeba tylko na spokojnie podejść do sprawy.Ja sobiście szukam apartmanu w rejonie plaży gdzie można schować się do cienia.Powodzenia w szukaniu,jeszcze tylko 13 dni!


Witam
My również wyjeżdżamy 1 lipca jedziemy przez Węgry możesz mi napisać na meila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl o której wyruszacie i którędy ile osób i aut ?
Pozdrawiam
kiniutek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiniutek » 18.06.2012 23:08

my też będziemy albo od 30 albo od 1 lipca na miejscu :)
jedziemy w 8 osób - 4 dorosłych i 4 dzieci ..
czy spokojnie mogę szukać w ciemno apartamentu z 3 sypialniami w okolicach tych dwóch wspomnianych ulic?
szukamy czegoś bardzo blisko wody, dwójka dzieci to 2 i 3 latka - wiadomo a to podjeść do domu do wc a to coś zabrać, a to drzemka itp itp..


byłam dwa razy w cro i w lipcu na 4 osoby spokojnie znalazłam..
ale jak widzę w necie apartamenty w Pakostane są w większości - klasycznie 2+2 ewentualnie 4+2 - 2 syp.

czy to tak że w necie po prostu ich nie ma...??

dzięki wielkie za jakieś odp czy sugestie :))
Kinia

ps nocujecie gdzieś po drodze?:)
Aśka_D
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 30.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aśka_D » 19.06.2012 07:52

Zajrzyj jeszcze na stronę apartamentów pana Slavko Maksana. Fantastyczni gospodarze na ulicy Kniezia Domagoja. Byliśmy tam w zeszłym roku i jedziemy w tym. Apartamenty czyste, trzypokojowe. Do plaży z małymi kamykami 50 metrów. Zresztą na tej ulicy było więcej fajnych apartamentów.\Podaję namiary na pana Slavko
http://www.maksan-turizam.com :P
kiniutek
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 14.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) kiniutek » 19.06.2012 10:31

Dzięki Aśka :hearts:

właśnie tak po wertowaniu forum zauważyłam że fajna się okazuje też ta ulica.. u p. Slavka widzę na stronie tylko że apartamenty są 1 i 2 sypialniane...a my szukamy 3 sypialni..
ale może napisze do p. Slavka i coś na pomoże :))

a może przemili forumowicze pomogą :)))

ciao :coool:
sasasanka89
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 19.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sasasanka89 » 19.06.2012 16:12

Ja byłam 3 lata temu u znajomego znajomej :) we wrześniu płaciliśmy po 7 euro za noc. Za tydzień jadę z rodziną (w sumie 4 osoby) płacimy 50 euro za dzień. Właścicielem willi jest fajny Chorwat Milan, a kilka km od Pakostane ma też swój kemping Rokko. Willa położona jest jakieś 10 minut pieszo od plaży, i 50 metrów od supermarketu. Dla swoich gości organizuje za darmo rejsy łódką :)
http://www.apartmani-kristina.hr/apartmani/index.html

naprawdę polecam
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 19.06.2012 16:23

Witam
Powysyłałem kilka meili i spokojnie na początku lipca można coś znaleźć za 35 euro i to z klimą a bez to już bez problemu dlatego też pospisywałem adresy i jak dojadę to najpierw pojadę to tych co sobie wybrałem może jeszcze się coś urwie :)
LABUZKA
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 09.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LABUZKA » 19.06.2012 16:45

Witam
My byliśmy rodziną 4osobowa w tym dwoje dzieci 7i11lat,mieszkaliśmy na ul.Brune Busica.... nr nie pamiętam był to ostatni dom po prawej stronie przed parkingiem strzeżonym,właścicielka bardzo miła za apartament policzyła nam 47euro powiedziała że syn w gratisie mieliśmy sypialnie z tarasem ,kuchnie łazienke a chłopcy piętrowe łożko w osobnym pomieszczeniu.Wnocy było cicho i spokojnie nie było słychac odgłosów z centrum ,w okolicy było sporo apartamentów do wynajęcia chociażbył to sezon 18.08 ale bardzo nam sie podobało i wrócimy tam.Jeżeli chcesz moge wysłac zdjecia na emaila domu jak i apartamentu .Myśle że bez problemu znajdziesz tam apartament jadąc w ciemno ,my tak zrobiliśmy i zajeło nam to chwile.Miłego pobytu :D
koledr
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 337
Dołączył(a): 17.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) koledr » 19.06.2012 17:30

LABUZKA napisał(a):Witam
My byliśmy rodziną 4osobowa w tym dwoje dzieci 7i11lat,mieszkaliśmy na ul.Brune Busica.... nr nie pamiętam był to ostatni dom po prawej stronie przed parkingiem strzeżonym,właścicielka bardzo miła za apartament policzyła nam 47euro powiedziała że syn w gratisie mieliśmy sypialnie z tarasem ,kuchnie łazienke a chłopcy piętrowe łożko w osobnym pomieszczeniu.Wnocy było cicho i spokojnie nie było słychac odgłosów z centrum ,w okolicy było sporo apartamentów do wynajęcia chociażbył to sezon 18.08 ale bardzo nam sie podobało i wrócimy tam.Jeżeli chcesz moge wysłac zdjecia na emaila domu jak i apartamentu .Myśle że bez problemu znajdziesz tam apartament jadąc w ciemno ,my tak zrobiliśmy i zajeło nam to chwile.Miłego pobytu :D


Bardzo proszę o kilka fotek tego domu i oczywiście wnętrza, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam.
Iwonek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwonek » 20.06.2012 09:56

Witam,
to i ja poproszę parę fotek. Byłam w zeszłym roku zupełnie z drugiej strony miasta (www.krpeta.com) ,ale pamiętam dokładnie ten rejon, o którym pisze LABUZKA i może też wybrałabym się w sierpniu.
Iwonek
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 20.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwonek » 20.06.2012 10:01

zapomniałam o mailu (ups) : adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
LABUZKA
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 09.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) LABUZKA » 20.06.2012 12:20

koledr zdjęcia poszły,iwonek coś nie idzie wyskakuje błąd jeszcze spróbuje :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone