Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pag, na wyspie PAG

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krystian_man
Turysta
Pag, na wyspie PAG

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian_man » 06.05.2007 15:04

Wybieram się na początku lipca z rodziną do miejscowości Pag.
Czy ktoś z forumowiczów spędzał urlop w tej miejscowości? Jeżeli tak to proszę o krótkie info czy jest to "odpowiednie" miejsce na wypoczynek z dość małymi dziećmi?

Pozdrawiam
eg
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) eg » 06.05.2007 21:15

krystian_man napisał(a):Wybieram się na początku lipca z rodziną do miejscowości Pag.
Czy ktoś z forumowiczów spędzał urlop w tej miejscowości? Jeżeli tak to proszę o krótkie info czy jest to "odpowiednie" miejsce na wypoczynek z dość małymi dziećmi?

Pozdrawiam

Cześć ja też z rodziną jadę na wyspę Pag, wyjeżdzamy 29.06.2007 na dwa tygodnie, nie wiem jeszcze którą trasą bedę jechała, ale prawdopodobnie przez Węgry/
beniu11
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) beniu11 » 06.05.2007 21:32

Cześć, byłem na Pagu w 2001 roku. Całkiem przyjemna miejscowość. Można tam dojechać drogą lądową,przez nowo wybudowany most. Plaża z tego co pamiętam sztucznie nawieziony gruby żwir(plaża główna). Oprócz tego mnóstwo małych zatoczek gdzie też można się kąpać. Bardzo uboga roślinność i przepiękne krajobrazy. Byliśmy tam tydzień i bardzo zadowoleni. Zazdroszczę Wam. Pozdrowionka. :)
krystian_man
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian_man » 06.05.2007 21:46

Co do trasy to jadę z opolskiego, do Wiednia trasę mam opanowaną natomiast od Wiednia przez Gratz i Słowenię.
Chyba jest to jedna z lepszych tras
eg
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) eg » 06.05.2007 22:01

beniu11 napisał(a):Cześć, byłem na Pagu w 2001 roku. Całkiem przyjemna miejscowość. Można tam dojechać drogą lądową,przez nowo wybudowany most. Plaża z tego co pamiętam sztucznie nawieziony gruby żwir(plaża główna). Oprócz tego mnóstwo małych zatoczek gdzie też można się kąpać. Bardzo uboga roślinność i przepiękne krajobrazy. Byliśmy tam tydzień i bardzo zadowoleni. Zazdroszczę Wam. Pozdrowionka. :)

Czesc
wynajełam 7 osobowy apartament, mam nadzieję że będzie wygodny, tyko nie wiem jeszcze którą trasą jechać czy przez Węgry czy austrię , pomóz .pa
eg
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) eg » 06.05.2007 22:03

krystian_man napisał(a):Co do trasy to jadę z opolskiego, do Wiednia trasę mam opanowaną natomiast od Wiednia przez Gratz i Słowenię.

ile km od Ciebie do Pag, czy gdzieś nocujesz i kiedy wyjezdzasz?
Oszkliwiec
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Oszkliwiec » 06.05.2007 22:14

Czy przez Austrie czy przez Węgry to rzecz gustu i miejsca startu.Ja preferuję drogę przez Węgry.W moim przypadku odległośc jest podobna a na przejeździe oszczędza się kilka groszy(płatna tylko Słowacja i Chorwacja)
krystian_man
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystian_man » 06.05.2007 22:19

eg napisał(a):
krystian_man napisał(a):Co do trasy to jadę z opolskiego, do Wiednia trasę mam opanowaną natomiast od Wiednia przez Gratz i Słowenię.

ile km od Ciebie do Pag, czy gdzieś nocujesz i kiedy wyjezdzasz?

Głuchołazy --> Ołomuniec --> Brno --> Wiedeń --> Gratz --> Maribor --> Karlovac --> Zadar --> Pag

Z lekkim zapasem około 1100 km

Wyjeżdżam 3 lipca przed wieczorem i mam zamiar przejechać tą trasę nocą z małymi przerwami

PS
Jaka jest przybliżona kwota opłaty miejscowej?
beniu11
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) beniu11 » 07.05.2007 10:04

eg napisał(a):
beniu11 napisał(a):Cześć, byłem na Pagu w 2001 roku. Całkiem przyjemna miejscowość. Można tam dojechać drogą lądową,przez nowo wybudowany most. Plaża z tego co pamiętam sztucznie nawieziony gruby żwir(plaża główna). Oprócz tego mnóstwo małych zatoczek gdzie też można się kąpać. Bardzo uboga roślinność i przepiękne krajobrazy. Byliśmy tam tydzień i bardzo zadowoleni. Zazdroszczę Wam. Pozdrowionka. :)

Czesc
wynajełam 7 osobowy apartament, mam nadzieję że będzie wygodny, tyko nie wiem jeszcze którą trasą jechać czy przez Węgry czy austrię , pomóz .pa

Ze względu że mieszkam w Poznaniu wygodniej mi jechać przez Czechy i Austrię. Droga jest bardzo dobra. Jadę zawsze w środku tygodnia i nie napotykam żadnych korków. Kolega w zeszłym roku wybrał trasę przez Węgry i stwierdził że już więcej razy tą drogą nie pojedzie. Oczywiście jest to kwestia gustu i miejsca zamieszkania. Pozdrawiam. :)
beniu11
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) beniu11 » 07.05.2007 10:14

marcin.k
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin.k » 07.05.2007 14:35

Miejscowość bardzo miła z klilkunastoma małymi zatoczkami wzdłuż drogi ciągnącej się wzdłuż "wewnętrznego morza" po zachodniej stronie.
Fotki (nr od 1 do 13):
http://www.pag-tourism.hr/eng/index.htm
marcin.k
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin.k » 07.05.2007 14:36

Jeszcze coś.
Można zjechać z autostrady w kierunku Senja, pół godziny Jadranką i na prom. Wyspa z tej perspektywy wygląda niesamowicie.
Cosmo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 07.05.2007 15:01

Witam
Byłem na Pagu w 2004 roku i wróciłem bardzo zadowolony. Piękna wyspa z wieloma zatoczkami, woda kryształ, dojazd możliwy również mostem. polecam przejazd przez wyspę do Novaliji.
Pozdrawiam Tomek
Cosmo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 07.05.2007 15:04

eg napisał(a):

Czesc

Witam
Jeżeli mieszkasz w Tarnobrzegu zdecydowanie polecam trasę przez Węgry.
Pozdrawiam Tomek
blacha
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) blacha » 12.05.2007 14:02

Ja jade z zona i 3 letnia corka do Pag na Pag :-) , wyjazd 04.08 do 18.08.
Z uwagi ,ze jade z zach.pomorskiego ,to planuje przez niemcy,austrie,slowenie i A1 na Zadar.
Planuje zatrzymac sie na nocleg gdzies przy granicy chorwackiej.
Jeszcze na Pagu nie bylem, mysle ,ze bedziemy tak samo zadowoleni jak w przypadku innych regionow Cro.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019