Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag, na wyspie PAG

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.07.2007 08:45

AnnaW napisał(a):No nie wiem, moj mazus napewno mowi ze Pula jest ciekawa, na przyklad amfiteatr jest ciekawy, wszedzie jest blisko, duzo sie dzieje. I masz blisko do tego parku Brijuni, ktory jest jednym z najpiekniejszych miejsc w Chorwacji.
A co niby jest takiego na Pag? Nieciekawym miejscem to jest na przyklad Split.
Tak on mowi, ale przekonam sie o tym w sieprniu. :)


Brijuni najciekawsze 8O na pewno są ładniejsze miejsca np. Plitvice na lądzie lub Kormati na morzu.
AnnaW
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 22.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) AnnaW » 02.08.2007 15:35

Napisalam ze Brijuni jest jednym z najpiekniejszym miejsc. W plitvicach juz bylismy a z Puli jest blisko do Brijuni, takze jedziemy juz za tydzien.
Martiniso
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 90
Dołączył(a): 04.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Martiniso » 07.01.2008 13:08

wtrące ja ,może trochę po czasie ale też uważam że nie ma piękniejszego zakątku jakim jest Pag :D mówcie co chcecie ostatnio byłem a Primosten też ładna miejscowość ale brakowało tego aromatu jaki jest na wyspie Pag ,nawet cykady cykają jakoś ładniej :D myślę że chyba w tym roku przynajmniej zachaczę o Pag na momencik choćby na chwilkę bo tak ma urok ta miejscowość :D
Pozdrawiam wszystkich cro maniaków :D
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pag, na wyspie PAG - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone