Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Pag mało zwiedzania za to duzo relaksu i odpoczynku.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 14:30

To czarne to rozpoznałam, ale to poprzednie 8O

Było inponujących rozmiarów coś do konika polnego podobne ale te wąsy bardzo długie i jaskrawe zabarwienie.
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 14:42

Jak dojechali do mnie znajomi w następnym dniu pojechałem po rakijedo znajomych w Posedarje kolega też chciał więc zebrało się tego 10 l. Po drodze pstryknałemk pare fotek przy moście na Pag.Jak wróciłem to oczywiście plaza i kosztowanie swieżej rakiji.Tak my kosztowali ze bania na drugi dzień miała mi pynknąć .Dopiero w połednie na drugi dzień udało mi sie dotrzeć do żony na plaża.Kolejne dni już my rakije nie pili przywiezli my reszta do chałpy i bydzie do rozdzielenio dla znajomych8)
Załączniki:
80.JPG
Tych to na każdym kroku pełno.
87.JPG
85.JPG
84.JPG
79.JPG
fireman
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 06.08.2016 15:43

Witajcie
Nie chcąc otwierać nowego tematu podepnę się pod ten :)
W tym roku planuję pierwszy wyjazd na Chorwację ( 23-30 sierpień) i to właśnie na wyspę Pag - nie wiem czemu ale czymś mnie zaciekawiła i wiem, że się nie zawiodę.
Tak jak napisane w tytule - "mało zwiedzania za to dużo relaksu"
Będąc już na Chorwacji chcemy zaliczyć Plitvickie jeziora oraz Zadar
Podpowiedzcie z własnego doświadczenia: kiedy najlepiej je odwiedzić: czy tak jak w Polsce w weekendy jest pełno ludzi, czy wtedy wszyscy leżą na plaży?
Dojazd i powrót z Chorwacji planuję oczywiście w środku tygodnia- by uniknąć korków :), zastanawiam się tylko w który dzień najlepiej wybrać się na Plitvickie Jeziora
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 16:57

Ja bym ci radził w drodze powrotnej jeśli jedziesz na Pag do Zadaru zależy gdzie nocujesz masz ok godziny jazdy do Krka kilkanaście minut dłużej a do Plitwic podobnie jak do Krka. Co do dnia to tam jest zawsze dużo ludzi najlepiej być tam wcześnie z rana a Zadar cudowny jest po południu aż do nocy, przede wszyskim zachody słońca. Korki największe są z piątku na sobotę . Potem jest luz io zależy jaką porą chcesz wracać.
fireman
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 06.08.2016 19:07

Domyślam się, że ludzi jest zawsze dużo. Plan jest taki: Rano wyjeżdżamy na Plitvickie - zwiedzamy i na powrocie chce się właśnie załapać na zachód słońca w Zadarze. Nad KRka też myślałem i też nie wiem, czy nie zrobić podobnie :). Czy właśnie lepiej jechać do Krka, a Zadar zwiedzać tylko wieczorami?
Plażing oczywiście jak najbardziej - zobaczymy jak będzie z chęciami dzieci i czasem.
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 20:53

Momy brązowy medal w RiO Rafał Majka je wielki. Jo je fanatykiem kolarstwa zresztą wielu dyscyplin sportu ale od Radwańskij dopuki tyn imbecyl Wiktorowski z nią bydziedom sie spokój bo ZUS bydzie sie cieszoł jak sjada na drugi świat śledząc od nij męczarnie na korcie.
Przechodza do relacji i pewnej przestrogi tych co bydą w Metajnie w tym sezonie . W kieryś dzień na wieczór wybrali my sie coś pomaszkiecić w tutejszych konobach i jeśli ktoś zamówi coś w Rivie tuż przy molo sprawdzajcie rachunki bo mnie chcieli wciś porcje kierych zech nie zamawioł rachunek mioł być o 80 kun wiekszy niż my zamówili tako młodo kielnerka myślała ze my są Czechy abo Słowaki i że nas ogoli . Chwila po nas zauwazyli my ze kolejnych naszych ale tylko o 20 kun okantowała.Dobrze ze my Polocy są nauczeni na kazdy grosz zaglądać z kozdej strony.Od tego czasu szerokim łukiem omijali my ta konoba Te co są przi drodze i plaży sa tam dwie albo trzi są w porządku nawet loda nie wydają bez wydrukowanego rachunku. Co do lodów w porównaniu z wiekszymi miastami są mała ale biercie kugla mix to są i tak wieksze niż sie jedyn rodzaj wybierecie. Zreszta w miastach taki mix je bieda zjeść
No ale mówiąc szczerze co do jedzenio to w Nowaliji za połowa cen jakie są w Metajnie najycie się do syta.
Na koniec ciepna jeszcze pora zdjec z miejscowości Pag i z trasy do nij. Polecom cukiernia z lodami na końcu promenady super ciastka,kawa i lody.
Jutro cd. Miłej nocy :papa:
Załączniki:
97.JPG
96.JPG
95.JPG
94.JPG
93.JPG
92.JPG
91.JPG
88.JPG
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 06.08.2016 22:01

Dobrze że Cię wysłałam na ten Pag ;) teraz se mogę oglądać do woli :D
Paski most ładniejszy niż Krcki :)
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 22:38

gusia-s napisał(a):Dobrze że Cię wysłałam na ten Pag ;) teraz se mogę oglądać do woli :D
Paski most ładniejszy niż Krcki :)

Oj tak i jestem Ci wdzięczny.Robia sie chyba stary bo za rok tak jakby do własnej rodziny też tam pojade ale w końcu zobacze południk i wyleza na św Vid. Plany jużpoleku robia ale raczej pojadymy sami bez ogonów bo mimo moich zmartwień mogłem więcej zwiedzić ale o tym w dalszym ciągu relacji.
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 07.08.2016 11:03

Dzisiaj kilka fotek z obserwacji z tarasu .
Załączniki:
104.JPG
103.JPG
100.JPG
99.JPG
98.JPG
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 07.08.2016 12:08

Pewnego dnia miedzy miejską plażą a Rucicą zacumowało kilka wypasionych łodzi z banderami z rajów podatkowych jo rozpoznaoł że z Bermud i Wysp Dziewiczych i mieli ze sobą taki gadżecik za 20 mln PLN.W internecie znalozł żech że na świecie są wyprodukowane 2 takie sztuki a jednym z właścicieli je Rysiek Abramowicz tyn od Chelsa Londyn. Być może że nawet ktoś z jego rodziny to mógł być ale nie szło tego sprawdzić . Ta ponoć niewykrywalno bo tako mo farba na siebie to najszybsza ponoć łódz motorowa na swiecie.Pora razy w strona Novaliji poszpanowali nią ale spacerkiem bo co poradzi nie pokozali.
Jak znojda to wciepna filmik jak se nią jechali.
Zle mi sie tak teraz pisze bo mom myntlik w głowie wydowo mi się ze relacja na bieżąco je lepszo.
Pozdrawiom i zycza smacznego obiadu :D
Czesiek :papa:
Załączniki:
162.JPG
13528519_866766983457538_3519856174658568765_o.jpg
13528626_866766906790879_1984758174139265124_o.jpg
164.JPG
dr.kokos
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 07.08.2016 12:32

Na tego płaskiego czarnego, widzianego z plaż Bosany mówiliśmy "klapek" :D
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.08.2016 15:01

fireman napisał(a):Plan jest taki: Rano wyjeżdżamy na Plitvickie - zwiedzamy i na powrocie chce się właśnie załapać na zachód słońca w Zadarze.

Ja bym tego nie łączyła. Po Plitvicach będziecie zmęczeni (4-5 h spacerowania) i jeszcze 2*2,5h w samochodzie, lepiej po południu tarasik i piwko, a Zadar popołudniu po plażowaniu. Przetestowane osobiście :D
fireman
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 08.08.2016 14:28

Po zapoznaniu się z waszymi opiniami i doświadczeniami nastąpi jednak mała zmiana planów: Jeziora Plitvickie pozostawię na ostatni dzień, tzn: wyjazd z Pag - zwiedzanie Plitvickie -nocleg w pobliżu ( już szukam dzięki waszym radom i poleceniom ;) - rano śniadanko i powrót do domu :) - wyjazd wydłuży się się o dzień, ale dzięki temu odwiedzimy jeszcze wodospady Krka :)
czekor68
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 08.08.2016 19:38

Dzisiaj foty z drałowanio na Beretnica nazod z Beretnicy szli my morzem.
Mom jeszcze do was prośba o udzielenie porady jak się wkleja filmiki bo te co mom są zbyt wielkie musza je skompresować czy cuś .Mom zrobione w MP4.
Z góry dzięki i licza na wasza pomoc.
Pozdrawiom Czesiek :D
Załączniki:
105.JPG
110.JPG
112.JPG
113.JPG
114.JPG
116.JPG
118.JPG
119.JPG
120.JPG
121.JPG
126.JPG
W tle tłumy na Beretnicy.
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.08.2016 21:00

Uwielbiam te widoczki z góry na obie plażyczki :)
Filmiki musisz wrzucić na YouTube i dopiero tu link do nich.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Pag mało zwiedzania za to duzo relaksu i odpoczynku. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019