Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag mało zwiedzania za to duzo relaksu i odpoczynku.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 15:30

To czarne to rozpoznałam, ale to poprzednie 8O


Było inponujących rozmiarów coś do konika polnego podobne ale te wąsy bardzo długie i jaskrawe zabarwienie.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 15:42

Jak dojechali do mnie znajomi w następnym dniu pojechałem po rakijedo znajomych w Posedarje kolega też chciał więc zebrało się tego 10 l. Po drodze pstryknałemk pare fotek przy moście na Pag.Jak wróciłem to oczywiście plaza i kosztowanie swieżej rakiji.Tak my kosztowali ze bania na drugi dzień miała mi pynknąć .Dopiero w połednie na drugi dzień udało mi sie dotrzeć do żony na plaża.Kolejne dni już my rakije nie pili przywiezli my reszta do chałpy i bydzie do rozdzielenio dla znajomych8)
Załączniki:
80.JPG
Tych to na każdym kroku pełno.
87.JPG
85.JPG
84.JPG
79.JPG
fireman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 06.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 06.08.2016 16:43

Witajcie
Nie chcąc otwierać nowego tematu podepnę się pod ten :)
W tym roku planuję pierwszy wyjazd na Chorwację ( 23-30 sierpień) i to właśnie na wyspę Pag - nie wiem czemu ale czymś mnie zaciekawiła i wiem, że się nie zawiodę.
Tak jak napisane w tytule - "mało zwiedzania za to dużo relaksu"
Będąc już na Chorwacji chcemy zaliczyć Plitvickie jeziora oraz Zadar
Podpowiedzcie z własnego doświadczenia: kiedy najlepiej je odwiedzić: czy tak jak w Polsce w weekendy jest pełno ludzi, czy wtedy wszyscy leżą na plaży?
Dojazd i powrót z Chorwacji planuję oczywiście w środku tygodnia- by uniknąć korków :), zastanawiam się tylko w który dzień najlepiej wybrać się na Plitvickie Jeziora
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 17:57

Ja bym ci radził w drodze powrotnej jeśli jedziesz na Pag do Zadaru zależy gdzie nocujesz masz ok godziny jazdy do Krka kilkanaście minut dłużej a do Plitwic podobnie jak do Krka. Co do dnia to tam jest zawsze dużo ludzi najlepiej być tam wcześnie z rana a Zadar cudowny jest po południu aż do nocy, przede wszyskim zachody słońca. Korki największe są z piątku na sobotę . Potem jest luz io zależy jaką porą chcesz wracać.
fireman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 06.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 06.08.2016 20:07

Domyślam się, że ludzi jest zawsze dużo. Plan jest taki: Rano wyjeżdżamy na Plitvickie - zwiedzamy i na powrocie chce się właśnie załapać na zachód słońca w Zadarze. Nad KRka też myślałem i też nie wiem, czy nie zrobić podobnie :). Czy właśnie lepiej jechać do Krka, a Zadar zwiedzać tylko wieczorami?
Plażing oczywiście jak najbardziej - zobaczymy jak będzie z chęciami dzieci i czasem.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 21:53

Momy brązowy medal w RiO Rafał Majka je wielki. Jo je fanatykiem kolarstwa zresztą wielu dyscyplin sportu ale od Radwańskij dopuki tyn imbecyl Wiktorowski z nią bydziedom sie spokój bo ZUS bydzie sie cieszoł jak sjada na drugi świat śledząc od nij męczarnie na korcie.
Przechodza do relacji i pewnej przestrogi tych co bydą w Metajnie w tym sezonie . W kieryś dzień na wieczór wybrali my sie coś pomaszkiecić w tutejszych konobach i jeśli ktoś zamówi coś w Rivie tuż przy molo sprawdzajcie rachunki bo mnie chcieli wciś porcje kierych zech nie zamawioł rachunek mioł być o 80 kun wiekszy niż my zamówili tako młodo kielnerka myślała ze my są Czechy abo Słowaki i że nas ogoli . Chwila po nas zauwazyli my ze kolejnych naszych ale tylko o 20 kun okantowała.Dobrze ze my Polocy są nauczeni na kazdy grosz zaglądać z kozdej strony.Od tego czasu szerokim łukiem omijali my ta konoba Te co są przi drodze i plaży sa tam dwie albo trzi są w porządku nawet loda nie wydają bez wydrukowanego rachunku. Co do lodów w porównaniu z wiekszymi miastami są mała ale biercie kugla mix to są i tak wieksze niż sie jedyn rodzaj wybierecie. Zreszta w miastach taki mix je bieda zjeść
No ale mówiąc szczerze co do jedzenio to w Nowaliji za połowa cen jakie są w Metajnie najycie się do syta.
Na koniec ciepna jeszcze pora zdjec z miejscowości Pag i z trasy do nij. Polecom cukiernia z lodami na końcu promenady super ciastka,kawa i lody.
Jutro cd. Miłej nocy :papa:
Załączniki:
97.JPG
96.JPG
95.JPG
94.JPG
93.JPG
92.JPG
91.JPG
88.JPG
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 06.08.2016 23:01

Dobrze że Cię wysłałam na ten Pag ;) teraz se mogę oglądać do woli :D
Paski most ładniejszy niż Krcki :)
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 23:38

gusia-s napisał(a):Dobrze że Cię wysłałam na ten Pag ;) teraz se mogę oglądać do woli :D
Paski most ładniejszy niż Krcki :)

Oj tak i jestem Ci wdzięczny.Robia sie chyba stary bo za rok tak jakby do własnej rodziny też tam pojade ale w końcu zobacze południk i wyleza na św Vid. Plany jużpoleku robia ale raczej pojadymy sami bez ogonów bo mimo moich zmartwień mogłem więcej zwiedzić ale o tym w dalszym ciągu relacji.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 07.08.2016 12:03

Dzisiaj kilka fotek z obserwacji z tarasu .
Załączniki:
104.JPG
103.JPG
100.JPG
99.JPG
98.JPG
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 07.08.2016 13:08

Pewnego dnia miedzy miejską plażą a Rucicą zacumowało kilka wypasionych łodzi z banderami z rajów podatkowych jo rozpoznaoł że z Bermud i Wysp Dziewiczych i mieli ze sobą taki gadżecik za 20 mln PLN.W internecie znalozł żech że na świecie są wyprodukowane 2 takie sztuki a jednym z właścicieli je Rysiek Abramowicz tyn od Chelsa Londyn. Być może że nawet ktoś z jego rodziny to mógł być ale nie szło tego sprawdzić . Ta ponoć niewykrywalno bo tako mo farba na siebie to najszybsza ponoć łódz motorowa na swiecie.Pora razy w strona Novaliji poszpanowali nią ale spacerkiem bo co poradzi nie pokozali.
Jak znojda to wciepna filmik jak se nią jechali.
Zle mi sie tak teraz pisze bo mom myntlik w głowie wydowo mi się ze relacja na bieżąco je lepszo.
Pozdrawiom i zycza smacznego obiadu :D
Czesiek :papa:
Załączniki:
162.JPG
13528519_866766983457538_3519856174658568765_o.jpg
13528626_866766906790879_1984758174139265124_o.jpg
164.JPG
dr.kokos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 639
Dołączył(a): 19.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) dr.kokos » 07.08.2016 13:32

Na tego płaskiego czarnego, widzianego z plaż Bosany mówiliśmy "klapek" :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 07.08.2016 16:01

fireman napisał(a):Plan jest taki: Rano wyjeżdżamy na Plitvickie - zwiedzamy i na powrocie chce się właśnie załapać na zachód słońca w Zadarze.

Ja bym tego nie łączyła. Po Plitvicach będziecie zmęczeni (4-5 h spacerowania) i jeszcze 2*2,5h w samochodzie, lepiej po południu tarasik i piwko, a Zadar popołudniu po plażowaniu. Przetestowane osobiście :D
fireman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 145
Dołączył(a): 06.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) fireman » 08.08.2016 15:28

Po zapoznaniu się z waszymi opiniami i doświadczeniami nastąpi jednak mała zmiana planów: Jeziora Plitvickie pozostawię na ostatni dzień, tzn: wyjazd z Pag - zwiedzanie Plitvickie -nocleg w pobliżu ( już szukam dzięki waszym radom i poleceniom ;) - rano śniadanko i powrót do domu :) - wyjazd wydłuży się się o dzień, ale dzięki temu odwiedzimy jeszcze wodospady Krka :)
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 08.08.2016 20:38

Dzisiaj foty z drałowanio na Beretnica nazod z Beretnicy szli my morzem.
Mom jeszcze do was prośba o udzielenie porady jak się wkleja filmiki bo te co mom są zbyt wielkie musza je skompresować czy cuś .Mom zrobione w MP4.
Z góry dzięki i licza na wasza pomoc.
Pozdrawiom Czesiek :D
Załączniki:
105.JPG
110.JPG
112.JPG
113.JPG
114.JPG
116.JPG
118.JPG
119.JPG
120.JPG
121.JPG
126.JPG
W tle tłumy na Beretnicy.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.08.2016 22:00

Uwielbiam te widoczki z góry na obie plażyczki :)
Filmiki musisz wrzucić na YouTube i dopiero tu link do nich.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pag mało zwiedzania za to duzo relaksu i odpoczynku. - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone