Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pag mało zwiedzania za to duzo relaksu i odpoczynku.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 05.08.2016 00:07

W tym samym czasie wczasowaliśmy na wyspach oddzieleni Rabem, razem uwięzieni przez bure ;) Co nieco wiem jak tam Wam było ale prześledzę z chęcią, Pag do tej pory był naszym number one...
Ślicznie wnusia się nazywa... Nastka w zdrobieniu. Dobrze, że już wszystko ok :)
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 05.08.2016 07:31

Witam wszystkich śledzacych :) każdego z osobna i dziekuje że chce wom się te moją relacyjo czytać i oglądać
Tak po krótce nie bydzie zbyt wiela opisywanio ale co nieco wyjaśnia.
Moja ukryto opcjo niemiecko zwiazano jest tylko i wyłącznie z mową czyli godką kierej sie nikaj nie wstydza jak przidzie co do czego to moga mówić ale w moim otoczeniu to jest normalność i broń Boże nie łącza tego z opcją niemiecką. Na dodatek jest jo ogromnym przeciwnikiem RAŚ-u i na tym wyjaśnieniu poprzestana bo nie byda tu politykowoł i cieszoł zech się że nie musioł zech przez ponad 2 tydnie ogladać tego naszego piekiełka w tv.
Co do przekonania do odwiedzenia Pagu! jescze 2 lata temu byłem sceptycznie do niego nastawiony (przerażoł mnie tyn kosmiczny widok) ale jak rok temu pojechałem i dziubnył żech jego zakątków to od razu wiedzioł zech że tam wróca.W tym roku plany były takie by dużo pozwiedzać ale znodli się znajomi co też chcieli pojechać więc załatwił żech im kwatera i przijechali na drugi dzień po nas.A oni za bardzo nie są do lotanio po kympach więc jedynie na plaże im odpowiadało chodzić lub jeżdzić.
Bagdan tak tylko zartowałem z tym wyzdradzeniem bo dzięki Ciebie przypomniołech sie o mojej zeszłorocznej relacji.
Pani Małgosiu to dzieki pani relacji 3 lata temu przekonałem się by wjechać na Pag i nie załuja.Mój przedłużony pobyt mógł być bardziej radosnyjak by my wiedzieli że ponad jedną noc zostaniemy przez aurę uwięzieni to szło coś w ta jedna noc jeszcze z trunków pokosztować a tak o suchym pysku cały czas sprawdzali my wiadomości w internecie czy czegoś nie otwarli.Ale dzieki temu mogliśmy razem ze sobą popisać.
Na koniec porannej relacji wkleje zdjęcia tej mojej wnusi by was uspokoić że wszystko jest ok.
Nie wiem czy uda mi się jeszcze dziś coś szkryflnąć ale mom dziś dużo spraw do załatwienio a na wieczór jada na mecz do Zabrza pierwszy w tym sezonie i być może ostatni bo taki burdel jaki je teraz w tym klubie to woło o pomsta do nieba.
Załączniki:
23.jpg
3 doba z werflonem w główce.
49.JPG
4 tydzień
DSC01319.JPG
Tak wyglada teraz 6 tydzień od urodzenia
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 05.08.2016 07:47

Ale ładna maleńka kibicka! :D
Cieszę się, że już zdrowa. :papa:

P.S. Jakiś śliniaczek z cro.pl też by się przydał. :wink:
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 05.08.2016 08:00

Mom jescze chwila czasu przed wyjazdem na zakupy więc musza się jeszcze jedną rzeczą pochwolić że od 20 lipca zostoł żech emerytem i już nie musza się martwić o urlop itp rzeczy.Rok tymu myśloł zech że już te wczasy byda na pynzyji bo wedłóg wszystkich obliczeń na kopalni wychodziło ze mom robić do końca maja jednak nas ukochany ZUS przedłużył mi robota o jeden miesiąc.Wykorzystałem należny mi urlop w Chorwacji i czekałem na decyzje dzięki znajomemu co do mnie dojechał udało mi sie dowiedziec w połowie wczasów ze 19 czerwca nabyłem prawa emerytalne i ze jak wrócę to pewnie decyzja bydzie w skrzince pocztowej.Oczywiście jak przijechoł żech w niedziela to nic nie było więc zaroz z rana walił żech do Zusu w Rybniku kaj ta koperta z decyzją jescze leżała na szczęście wydali mi ją i mogł zech się zwalniać.
Zapewniom was że do żodnej firmy górniczej sie nie zatrudnia w ogóle nikaj nie byda już robił niech młodzi zdrowi robią mie te pora złotków styknie :D
Teraz jada z relacją bo smola jakiś fleki nie na temat.
Jak już my zwiedzili Senj na som koniec zrobili my zakupy swieżych owoców szczególnie wielkie i soczyste morele przipodobały nom się i ruszyli my w strona przeprawy promowej w Prizna - Żegleń. Chyc był już niemiłosierny ponad 33 stopnie i jak my ujrzeli ta kolejka to myśleli my ze dopiero na wieczór dopłyniemy na Pag ale znając ilość zakrętów jaka by nas czekała jadąc lądem postanowiliśmy stać w kolejce na szczyńści nie było tak żle i załapali my sie za pierwszym razem .
Załączniki:
50.JPG
58.JPG
60.JPG
62.JPG
61.JPG
63.JPG
73.JPG
74.JPG
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 05.08.2016 08:08

Mikromir napisał(a):Ale ładna maleńka kibicka! :D
Cieszę się, że już zdrowa. :papa:

P.S. Jakiś śliniaczek z cro.pl też by się przydał. :wink:


Dostała fajną sukienkę i spioszki z cro są jescze trochę za duże ale na jiesień bedą pasowały. :D
subim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) subim » 05.08.2016 08:30

czekor68 napisał(a):Moja ukryto opcjo niemiecko ...


przepraszam za zamieszanie bo ani na myśli, ani w intencji niczego co trzeba tłumaczyć nie miałem bo to zwyczajnie i nie moja sprawa, i do posługiwania się śląskim jestem przyzwyczajony :) ... a na myśli miałem tylko Twoją skodę (bo ją widziałem z nalepką z nickiem) jako "ukrytą opcję niemiecką", które to określenie odnośnie tej marki pojawiło się kiedyś w jakimś memie :) :) :)
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 05.08.2016 10:18

No to jo cie przepraszom nie wiedzioł żech że tak godają ale przi okazji znocie moje poglądy i że zawsze byda Polakiem a dzieci wychowuja w duchu patryotyzmu i wnuczka też tako bydzie.Do mnie są najważniejsze 3 wyrazy Bóg Honor Ojczyzna i tego sie też nie wstydza.
rock_is
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 12.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rock_is » 05.08.2016 16:35

Chętnie dołączę i poczytam, czy tam poczytom... :)
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 05.08.2016 17:11

rock_is napisał(a):Chętnie dołączę i poczytam, czy tam poczytom... :)

Witam rozgość się jutro ciąg dalszy za chwile jade na mecz ☺
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.08.2016 19:40

Witaj, witaj Dziadku.
Dobrze, że z Wnuczką już ok, i nich się Wam dobrze chowa...


A z ciekawości. Czemu wybraliście dojazd na Pag promem, a nie lądem? Kosztowo i czasowo się to opłaca?
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 05.08.2016 23:52

No witaj Beatko :D a tak chciałem se nową Rapidkę pochuśtać na morzu hehe.Notabene po raz pierwszy w Chorwacji z klimą :hut: Z przeprawy mam do Metajny 15 min jazdy chciałem zwiedxić Senj bo zaintrygował mnie rok temu widok twierdzy i mury miasta. A co do ceny i czasu mniej więcej podobnie to wygląda nas było 3 i koszt promu 20€ i jakaś w sumie atrakcja.
Pozdrowienia dla całej wasxej rodzinki może znowu kiedyś się spotkamy.
Acha wiesz że Vlaho nie żyje to był wspaniały człowiek.
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 06.08.2016 09:10

Po przyjezdzie na miejsce rozpakowaniu i miłej rozmowie z gospodarzami udaliśmy sie na miejską plaże a wieczorem przygotowaliśmy wspólnego grilla.Było bardzo wesoło łącznie z wymianą flag.Oczywiście taras nasz przyozdobiliśmy naszą flagą.Ciekawe stworzenia wieczorem były w pobliżu.A taki widok mamy z tarasu.
Załączniki:
75.JPG
76.JPG
78.JPG
13942300_852443761555804_970428886_n.jpg
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 06.08.2016 13:05

Zaczyna się fajnie będę czekał na cd.
Gratulacje dla dziadzia i pozdrowionka dla małego skraborka.
Miłego odpoczynku na emeryturce.!
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.08.2016 13:49

My też pozdrawiamy :papa:
O Vlaho wiemy :cry:
Gratulacje z nowego nabytku z klimą :mrgreen:
To czarne to rozpoznałam, ale to poprzednie 8O
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 06.08.2016 14:39

i ja będę śledził po moim ubiegłorocznym pobycie na Pagu
emerytura? w tak młodym wieku idzie się na emeryturę?:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pag mało zwiedzania za to duzo relaksu i odpoczynku. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone