Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pabianice - Slatine

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marcello78
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcello78 » 17.08.2013 20:50

No i szczęśliwe dotarłem wczoraj do Slunj wyjazd z Wawy ca 5:00 na 20:30 zameldowałem się na kwaterze... problemów na granicy i na Lucko nie było, ale wylot z CRO w kierunku Słowenii koreczek jakieś 5km...
Plitvickie zaliczone po raz drugi tym razem dłuższa trasa, a jutro w kierunku na Trogir...
A i pzdr na kierowcy zdaję się mazdy kombi kolor srebrny z naklejką cro.pl na klapie który skręcił w Slunj w tą samą uliczkę w której mam nocleg Novo Naselje I....
Pzdr
wysoki-w1
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wysoki-w1 » 07.09.2013 18:59

wysoki-w1 napisał(a): Pierwszy wyjazd do Chorwacji to już historia. Ale było warto i mam nadzieję że za rok wrócimy tam na dłużej.


tylko gdzie jechać za rok????
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 07.09.2013 19:10

wysoki-w1 napisał(a):tylko gdzie jechać za rok????


Jak to gdzie? Do Chorwacji
wysoki-w1
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wysoki-w1 » 08.09.2013 13:58

jara napisał(a):
wysoki-w1 napisał(a):tylko gdzie jechać za rok????


Jak to gdzie? Do Chorwacji


To przesądzone :D tylko do jakiej miejscowosci?? :D :D
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 08.09.2013 14:16

wysoki-w1 napisał(a):
jara napisał(a):
wysoki-w1 napisał(a):tylko gdzie jechać za rok????


Jak to gdzie? Do Chorwacji


To przesądzone :D tylko do jakiej miejscowosci?? :D :D


I tu się zaczynają schody :smo:
wysoki-w1
Odkrywca
Posty: 72
Dołączył(a): 27.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wysoki-w1 » 16.11.2013 20:08

Przeglądam forum gdzie ewentualnie jechać i nadal brak pomysłu.Może ktoś pomoże i podsunie jakieś fajne miejsce w Chorwacji na dwu tygodniowe wakacje :)
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 06.12.2013 11:03

Skocz na Rivierę Makarską, do jakiejś fajnej małej miejscowości. Zależy czego oczekujesz od "miejsca lenistwa". Ja byłem w: Breli - świetne miejsce, duże miasteczko, kilka dzielnic, stromo.
Pisak - malutka klimatyczna mieścina z niesamowitym dojazdem z Jadranki.
Podgora "Caklje" - płasko, moja miejscówka w pierwszej linii brzegowej, więc do morza i plaży 5m, dzielnica cicha i spokojna, do centrum Podgory spacerkiem 20min.
Widoki w każdym miasteczku nieziemskie, Biokowo, Brać, kawałeczek Hvaru.
Wypad do Mostaru, max 1,5h jazdy w jedną stronę przez Vrgorac, do Dubrovnika też nie jest już daleko, Split, Omiś
Moja rada aby pomału brać się za rezerwację, napisałem w kilka sprawdzonych miejsc i sporo terminów jest już zajętych.
Moja rezerwacja na sierpień 2014 w Podgorze już potwierdzona
MałgosiaB
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MałgosiaB » 12.12.2013 20:06

Witam ,poszukuję fajnej kwaterki na lipiec 2014 w Podgorze czy mogę liczyć na jakiś namiar? Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 08.01.2014 19:26 przez MałgosiaB, łącznie edytowano 1 raz
zgredzik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 16.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) zgredzik » 12.12.2013 20:28

wysoki-w1 napisał(a):Przeglądam forum gdzie ewentualnie jechać i nadal brak pomysłu.Może ktoś pomoże i podsunie jakieś fajne miejsce w Chorwacji na dwu tygodniowe wakacje :)

wysoki - w1 -

ja polecam rejon Trogiru i wyspę Ciovo. Bez względu na czas urlopu ZAWSZE znajdziesz wolne apartamenty. Jeśli mój pomysł zainteresuje Cię, to więcej info znajdziesz na tym forum w tematach o Ciovo i Trogirze.

PozdRawiam i powodzenia..... :wink:
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 12.12.2013 23:33

damianołódź napisał(a):Skocz na Rivierę Makarską, do jakiejś fajnej małej miejscowości. Zależy czego oczekujesz od "miejsca lenistwa". Ja byłem w: Breli - świetne miejsce, duże miasteczko, kilka dzielnic, stromo.
Pisak - malutka klimatyczna mieścina z niesamowitym dojazdem z Jadranki.
Podgora "Caklje" - płasko, moja miejscówka w pierwszej linii brzegowej, więc do morza i plaży 5m, dzielnica cicha i spokojna, do centrum Podgory spacerkiem 20min.
Widoki w każdym miasteczku nieziemskie, Biokowo, Brać, kawałeczek Hvaru.
Wypad do Mostaru, max 1,5h jazdy w jedną stronę przez Vrgorac, do Dubrovnika też nie jest już daleko, Split, Omiś
Moja rada aby pomału brać się za rezerwację, napisałem w kilka sprawdzonych miejsc i sporo terminów jest już zajętych.
Moja rezerwacja na sierpień 2014 w Podgorze już potwierdzona


Witaj! a mogę namiary na tę Podgorę? :wink:
na priv lub maila :oczko_usmiech: z góry dzięki!
damianołódź
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 155
Dołączył(a): 05.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianołódź » 13.12.2013 09:08

Namiary poszły na priv, miłego dnia
MałgosiaB
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 03.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MałgosiaB » 13.12.2013 18:00

damianołódź napisał(a):Namiary poszły na priv, miłego dnia

A czy ja również mogę prosić o namiary na miejscówkę w Podgorze ?
madzia828
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 185
Dołączył(a): 02.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia828 » 20.01.2014 21:37

ja też poproszę o namiary na apartament w Podgorze z góry dzięki :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone