Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Otwarcie

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
saturn3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 636
Dołączył(a): 02.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) saturn3 » 22.11.2004 07:48

[/quote]Zrobiłem mu antre ,ale ciął tak szybko ,że nikt nie zauważył.
Cholera starzeję się. [quote]

Ty, musisz byc teraz grzeczny :lol: 8O ..... masz juz 2 regulatorów :wink:
pozdr s3
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 22.11.2004 13:32

czy obecność moderatora oznacza koniec jajczenia ? mamy teraz wewnętrzną cenzurę ? :cry:
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 22.11.2004 15:23

bazyl napisał(a):czy obecność moderatora oznacza koniec jajczenia ? mamy teraz wewnętrzną cenzurę ? :cry:


Nie ma końca jajczenia, jest tylko koniec obraz i obleg.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 22.11.2004 15:25

Karol099 napisał(a):
bazyl napisał(a):czy obecność moderatora oznacza koniec jajczenia ? mamy teraz wewnętrzną cenzurę ? :cry:


Nie ma końca jajczenia, jest tylko koniec obraz i obleg.

A co z postami "nie w temacie"?
Karol099
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 628
Dołączył(a): 25.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol099 » 22.11.2004 15:34

volumen napisał(a):
Karol099 napisał(a):
bazyl napisał(a):czy obecność moderatora oznacza koniec jajczenia ? mamy teraz wewnętrzną cenzurę ? :cry:


Nie ma końca jajczenia, jest tylko koniec obraz i obleg.

A co z postami "nie w temacie"?


w granicach rozsądku oczywiście :lol: :lol: :lol:

pozdrav
Karol
Leo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 169
Dołączył(a): 07.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leo » 22.11.2004 19:07

No to w końcu mamy "normalne" forum jest admin i moderator,(na razie jeden ale i to dobre :lol: )może będzie można w sposób normalny dzielić się wrażeniami i opiniami bez wątków kńczących się niepotrzebną polemiką. Ba może - powiem więcej wrócą Ci którzy bezsensownie odeszli !!!
A Cezary, Cheze, Grouby - odejdą w zapomnienie!!!!

No a jajczenie być musi bo nam się Bazylek obrazi !!! :wink:

BRAWO!!!!

Pozdr
Leo
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 22.11.2004 19:22

no to gitara 12 strunowa panie Karolku :lol: bo mam w planie zbałamucić 50 % płci pieknej z tego forum , z Ewcią na czele , a raczej na rękach ... :wink:
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 22.11.2004 19:53

bazyl napisał(a):no to gitara 12 strunowa panie Karolku :lol: bo mam w planie zbałamucić 50 % płci pieknej z tego forum , z Ewcią na czele , a raczej na rękach ... :wink:

Qrcze, bazyl, nie powinienem, bo moja wrodzona dyskrecja na to nie pozwala, ale widząc Twoje męki muszę, po prostu MUSZĘ Ci zdradzić pewną tajemnicę. Otóż podoba Ci się Jej fotka, co? :wink: Mi też, bo sam ją kadrowałem i zmniejszałem... :D
Hmmm... Jakby Ci to delikatnie powiedzieć... Otóż Ewcia na tym zdjęciu nie była sama... :roll: I nie mówię tu o żadnej koleżance... :roll: :roll: I jeszcze widziałem Ją na kilku innych zdjęciach... Iiii... też nie była sama... :roll:

O rany, bazyl, jak mi Ciebie żal, człowieku!!!

J.

P.S. Ewo, chyba się nie obrazisz, co?... :oops:
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 22.11.2004 22:34

Jacunio napisał(a):
bazyl napisał(a):no to gitara 12 strunowa panie Karolku :lol: bo mam w planie zbałamucić 50 % płci pieknej z tego forum , z Ewcią na czele , a raczej na rękach ... :wink:

Qrcze, bazyl, nie powinienem, bo moja wrodzona dyskrecja na to nie pozwala, ale widząc Twoje męki muszę, po prostu MUSZĘ Ci zdradzić pewną tajemnicę. Otóż podoba Ci się Jej fotka, co? :wink: Mi też, bo sam ją kadrowałem i zmniejszałem... :D
Hmmm... Jakby Ci to delikatnie powiedzieć... Otóż Ewcia na tym zdjęciu nie była sama... :roll: I nie mówię tu o żadnej koleżance... :roll: :roll: I jeszcze widziałem Ją na kilku innych zdjęciach... Iiii... też nie była sama... :roll:

O rany, bazyl, jak mi Ciebie żal, człowieku!!!

J.
Oj jako fotograf zdradziłes tajemnicę fotograficznej spowiedzi.Pójdziesz do piekła.Będziesz się się smażył w ogniu piekielnym a płomienie będa buchały z twoich zdjęć jako podpałki.A bazyl będzie cię cię okładał 12 strunicowa gitarą po łbie.Zabrałeś mu marzenia.

P.S. Ewo, chyba się nie obrazisz, co?... :oops:
Iza27a
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza27a » 22.11.2004 22:34

NO CÓŻ..PRZYNAJMNIEJ SIĘ DO TEGO OTWARCIE PRZYZNAJE!
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 22.11.2004 22:34

platon napisał(a):
Jacunio napisał(a):
bazyl napisał(a):no to gitara 12 strunowa panie Karolku :lol: bo mam w planie zbałamucić 50 % płci pieknej z tego forum , z Ewcią na czele , a raczej na rękach ... :wink:

Qrcze, bazyl, nie powinienem, bo moja wrodzona dyskrecja na to nie pozwala, ale widząc Twoje męki muszę, po prostu MUSZĘ Ci zdradzić pewną tajemnicę. Otóż podoba Ci się Jej fotka, co? :wink: Mi też, bo sam ją kadrowałem i zmniejszałem... :D
Hmmm... Jakby Ci to delikatnie powiedzieć... Otóż Ewcia na tym zdjęciu nie była sama... :roll: I nie mówię tu o żadnej koleżance... :roll: :roll: I jeszcze widziałem Ją na kilku innych zdjęciach... Iiii... też nie była sama... :roll:

O rany, bazyl, jak mi Ciebie żal, człowieku!!!

J.
Oj jako fotograf zdradziłes tajemnicę fotograficznej spowiedzi.Pójdziesz do piekła.Będziesz się się smażył w ogniu piekielnym a płomienie będa buchały z twoich zdjęć jako podpałki.A bazyl będzie cię cię okładał 12 strunicowa gitarą po łbie.Zabrałeś mu marzenia.
Iza27a
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza27a » 22.11.2004 22:37

TO BYŁA ODPOWIEDŹ A PROPOS DEKLARACJI BAZYLA CO DO ZAMIARÓW BAŁAMUCENIA
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 22.11.2004 23:45

platon napisał(a):Oj jako fotograf zdradziłes tajemnicę fotograficznej spowiedzi.

Za pozwoleniem! Ja nie fotografowałem!
Ja tylko trzymałem za myszkę! :D

J.
ewa.z
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 824
Dołączył(a): 11.09.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa.z » 23.11.2004 09:12

Jacunio napisał(a):P.S. Ewo, chyba się nie obrazisz, co?... :oops:

Nie obrażam się :lol:
Zresztą pisałam gdzieś, że mam męża i dzieci.
bazyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1194
Dołączył(a): 04.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) bazyl » 23.11.2004 11:16

... ale się uśmiałem :lol: ... a moje marzenia zabrał już ktoś inny Jędruś , teraz przechodzę rekonwalescencję i niedługo będę gotów do nowej , spektakularnej akcji :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja

cron
Otwarcie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone