Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 13.06.2013 13:28

piekara114 napisał(a):Architekt i architekt wnętrz potrzeby


:?

Kwiatki i trawniki mogę podlewać.
:)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2013 14:57

To przeskakujemy.

Dziś jest 18. lipca – następnego dnia niestety wracamy już do Polski.

Do południa zapewne plażowaliśmy, bo nie ma żadnych zdjęć i wychodzi mi, że to plażowanie było jakieś krótsze, bo już o 16 leżeliśmy na plaży z naszymi hotelami.

Słońce dość mocno przygrzewa :D :D :D , ale trzeba przecież obejrzeć nasze hotele

Na pierwszy ogień – Grand Hotel.
Obrazek

Wyobraźcie sobie: bladożótłe ściany budynku, ciemnozielone okiennice
Obrazek

i słońce odbijające się od czerwonych dachówek prostego tradycyjnego dachu.

Główne drzwi w kolorze zieleni butelkowej zapraszają do środka, ale zanim wejdziemy po prawej mijamy kawiarnię na świeżym powietrzu:
Obrazek

Białe podpory giną w deszczu kolorów: zielonych liści i kiści winogron i fioletoworóżowych kwiatów bugenwilli. Pod nimi stoją z jasnego ratanu fotele z miękkimi poduszkami i szklane stoliki.

Wchodzimy.
Podłoga powinna być drewniana, z surowych nielakierowanych desek, ale oryginalna podłoga jest z kafelek:
Obrazek

I chyba powinnyśmy zostać wierni zamysłom projektanta, więc przed nami nie lada zadanie – trzeba znaleźć producenta, który zrobi nam identyczne płytki – ma ktoś znajomości w Opocznie lub w Paradyżu :?: Wolny etat glazurnika, fliziarza itp.

Podnosząc wzrok nad ziemię widzimy drewnianą recepcję (tu będzie siedziała Aldonka wraz z Mikromir uśmiechając się do naszych gości i nie będzie to uśmiech przyklejony do twarzy tylko pełen radości, że właśnie tu pracują, a nie w pochmurnym mokrym kraju :D ):
Obrazek

Elektryk potrzebny od zaraz:
Obrazek

Przestrzeń recepcji wypełniają sofy, szezlongi obite pięknym aksamitem. Całości dopełnia kilka stolików z krzesłami – tu siedzą zmęczeni Panowie :D
Obrazek

Podnosząc wzrok do góry widzimy kasetonowy sufit
Obrazek

Architekt potrzebny na wczoraj :!: :!: Trzeba coś z tym zrobić, taki sufit chyba nie bardzo. A może Wy macie jakieś pomysły jak to coś przerobić :?:
Po krętych schodach wyłożonych czerwonym dywanem wchodzimy na piętro:
Obrazek

Tu znajduje się przestronna jadalnia, oczywiście dach będzie już na swoim właściwym miejscu :wink:
Obrazek

Ściany wyłożone tapetą (ma ktoś znajomości?)
Obrazek

Obrazek

Całości dopełniać będą ciężkie aksamitne zasłony w kolorze rdzawym - jak dawnej tapety tkaninowe w tym miejscu
Obrazek

Z okien jadalni będzie widok na morze lub na tylne skrzydło hotelu, gdzie znajdują się pokoje dla naszych gości:
Obrazek

Na potrzeby naszych gości, dawne pokoje trzeba połączyć, aby każdy czuł tu się dobrze i miał miejsce na wszystkie niezbędne skarby. Kafelki w łazience również będą ciemnozielone:
Obrazek

Bo Wy jeszcze nie wiecie, ale ten hotel będzie utrzymany w stylu pałacowym. I tu nikt z gości nie będzie się kłócił o 5 euro na cenie za pokój, bo to będzie hotel najwyższej klasy z najlepszą obsługą :D A my będziemy zarabiać na pobycie w cro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Potem udamy się obejrzeć teren wokół Grand Hotelu.
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 13.06.2013 15:52

Swoim tekstem zręcznie ukrywasz małe mankamenty w hotelu...


:lol: :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 13.06.2013 16:05

Trzeba się spieszyć, bo jeszcze nas ktoś uprzedzi :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.06.2013 17:03

ARTUR_KOLNICA napisał(a):Swoim tekstem zręcznie ukrywasz małe mankamenty w hotelu...
:lol: :papa:


To nie są mankamenty, tylko nasze przyszłe prace :D
Razem stworzymy nowe oblicze tego miejsca :D
Użytkownik usunięty
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.06.2013 21:59

Czy mogę zarządzać pracami?
zmasz
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 05.07.2007
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmasz » 13.06.2013 22:51

Na elektryka i informatyka nadwornego piszę się, kiedy wyjazd :D :lool: :coool:
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 14.06.2013 00:12

piekara114 napisał(a):Obrazek



czekor68 napisał(a):Pewnie mnie kojarzysz bo poznaliśmy się wieczorem przed naszym wyjazdem mieliśmy apartament piętro niżej..Pamiętasz jak ci opowiadałem ze to krzesło ja przytachałem z piętra tego dworku ?.


Hm ... Przy tym krześle to mogliśmy sobie mały zlocik cro.pl zrobić ... :D
Załączniki:
krzesło.jpg
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 14.06.2013 00:13

Acha ... I jakby co to mnie najbardziej pasuje etat w barze ... :D :papa:
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 14.06.2013 01:07

wojan napisał(a):Acha ... I jakby co to mnie najbardziej pasuje etat w barze ... :D :papa:


A bedziesz polewal "czerwony cud"?
Jesli tak-jestem za... :)
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.06.2013 08:25

wojan napisał(a):Hm ... Przy tym krześle to mogliśmy sobie mały zlocik cro.pl zrobić ... :D
Obrazek


Ja takiego ładnego zdjęcia nie umiem zrobić :( :cry: :cry:
Użytkownik usunięty
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.06.2013 08:29

No dobra, ale co dalej z tym krzesłem ? Nawijajcie :)
czekor68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 716
Dołączył(a): 04.07.2010
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) czekor68 » 14.06.2013 09:14

@wojan Pozdrawiam szkoda że jakoś mijaliśmy się i nie mogłem z Tobą pogadać.Vlaho opowiadał mi że jesteś też u niego .Co do tych hoteli to pozwiedzałem wszystkie.Gdzieś wyczytałem że w Srebreno wzięli się za rozbiórkę tego hotelu który mija się idąc z plaży w stronę Mercatora po prawej stronie zapomniałem nazwę, wspaniałe widoki z dachu tego hotelu były.Było kilka dziur po pociskach artyleryjskich ale panorama jaka była z tego miejsca warta była trudu wejścia.Tak że myślę że trzeba by już zaklepać dla nas ten dworek bo może być niedługo pozamiatane i sprzątną nam go jacyś ruscy albo Arabowie którzy ponoć interesują się tymi miejscami :( .
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 14.06.2013 10:09

Ja nadal siedzę w recepcji, dobrze mi tam :)
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012
Re: ON...

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 14.06.2013 13:03

...coś mi z magazynu ubyło sporo mięsa ,
czyżby nocny stróż z dave sami sobie urządzili grilla :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
ON...ONA(str.28)... i ONA (str.32) - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone