Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Omis 2015 czyli CRO po raz pierwszy!!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megidh
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4589
Dołączył(a): 03.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 20.02.2016 20:51

Witam
Szkoda, że to już koniec Twojej relacji. Ja byłam w Omišu w 2014 roku i miło było powspominać ten piękny kawałek Chorwacji.
Co do Twojego wejścia na Forticę, to szkoda, że wcześniej nie trafiłeś na tym Forum na relację z mojego wyjazdu. Opisałam tam szczegółowo wycieczkę na Forticę i dodałam filmik. Wiedziałbyś, czego się spodziewać. Może jeszcze komuś się przyda.

Omiš Fortica
gienek0001
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.04.2014
Apartament Perdijic Nemira Omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) gienek0001 » 22.02.2016 13:20

Witam cz był ktoś w tym Apartamencie Perdijic Nemira Omiś
Jsli tak to może ktoś ma kontakt bezpośredni do właścicieli, chciałem zaklepac przez Booking ale w opisie podana jest info że jest bezpłatna rezygnacja na 30 dni przed przyjazdem, a obok info że właściciel może pobrać od razu 25% wartości całego pobytu.
Proszę o info dzięki
Pozdrawiam :D
reporter_85
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 16.10.2015
Re: Apartament Perdijic Nemira Omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) reporter_85 » 22.02.2016 17:14

gienek0001 napisał(a):Witam cz był ktoś w tym Apartamencie Perdijic Nemira Omiś
Jsli tak to może ktoś ma kontakt bezpośredni do właścicieli, chciałem zaklepac przez Booking ale w opisie podana jest info że jest bezpłatna rezygnacja na 30 dni przed przyjazdem, a obok info że właściciel może pobrać od razu 25% wartości całego pobytu.
Proszę o info dzięki
Pozdrawiam :D



Spróbuj poszukać na Airbnb, ja tak znalazłem
gienek0001
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 23.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) gienek0001 » 22.02.2016 19:54

Witam poszukuję 2 kwater w Omiśu od 24 lipca 2016 - 4 sierpnia
Dla 2 rodzin, 2 os dorosłe i 2 dzieci.
Klimatyzacja, do 300m do morza, taras lub balkon widok na morze lub góry
Może ma ktoś namiary będę wdzięczny i z góry dzięki
Pozdrawiam :papa: :D
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 10.03.2016 11:00

reporter_85 napisał(a):Następny mój wpis będzie dotyczył kolejnej podróży planowanej na przełom lipca i sierpnia 2016- też Omiś.A więc do usłyszenia po wakacjach, w tymże właśnie dziale forum.

Miłej podróży :D . I do kolejnej relacji :papa:
CROpnięci
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 10.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROpnięci » 10.03.2016 23:56

gienek0001 napisał(a):Witam poszukuję 2 kwater w Omiśu od 24 lipca 2016 - 4 sierpnia
Dla 2 rodzin, 2 os dorosłe i 2 dzieci.
Klimatyzacja, do 300m do morza, taras lub balkon widok na morze lub góry
Może ma ktoś namiary będę wdzięczny i z góry dzięki
Pozdrawiam :papa: :D


Cześć ,
6 razy korzystaliśmy z mobilnych domków , usytuowanych na Camp Galeb , ul. Vukovarska.
Klimatyzacja jest .
Wifi jest ( płatne, lecz cena wreszcie rozsądna)
Do morza - 16 - 25 m ( mieszkasz na plaży ,piaszczysta )
Taras - w 2015 r około 12 m2 , w 2016 (nowe domki) - 24 m2 z jacuzzi.
Widok - przód morze i Brać , tył i lewo góry.
Domek w 2016 r. - max 8 osób , 40m2 ,pełne wyposażenie - zmywarka,expres do kawy ,czajnik bezprzewodowy,itd. , trzy sypialnie ,dwie toalety,tv sat (ciekawe kto korzysta )
Do centrum Omisia - 15 minut powolnego miłego spaceru.
Pieczywo - pekara na miejscu , stragan z owocami również.
Market Studenac , apteka - 5 minut.
Autko parkujesz bezpośrednio przy domku,rzadko spotykane udogodnienie.
Kąpielisko , a widzę czworo dzieci, baaardzo bezpieczne,jeżowców nigdy nie widzieliśmy, boje w odległości +- 100 m , głębokość przy bojach +- 180 cm.
Na miejscu :plac zabaw , na wodzie tzw dmuchańce, budka z lodami, restauracja, wypożyczalnia łodzi ,skuterów wodnych i drogowych.
Obsługa bez zarzutu,starają się być niewidoczni- czytaj robią swoje , lecz nie czujesz się w oku wielkiego brata,np.rozbity namiot przy domku czy rozpalony grill ,o ile grill sąsiadom nie przeszkadza są w pełni OK.Przez kilka lat stwierdziliśmy że to rodzaj takiego dealu : płacisz za domek ,z wyznaczonym betonowym murkiem gruntem , i to jest na dany czas twoje ( o ile zachowujesz zasady wzajemnego poszanowania).

Pozdrawiam
JustaGD
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 30.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustaGD » 03.02.2017 23:56

Hej!

Ale zbieg okoliczności. Byłam z rodzinką dokładnie w tym samym czasie w Omisiu. Też był to nasz pierwszy raz w CRO. Również wybraliśmy się do Dubrownika :), na Mostar nie starczyło nam sił.
Pozdrowienia znad polskiego morza!
bomati13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 09.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bomati13 » 04.02.2017 10:03

A ja mam pytanko z innej beczki...

Czym robiłeś zdjęcia, bo są naprawdę fajnej jakości, dobra ostrość, mnóstwo detali?
reporter_85
Globtroter
Posty: 43
Dołączył(a): 16.10.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) reporter_85 » 04.02.2017 10:06

bomati13 napisał(a):A ja mam pytanko z innej beczki...

Czym robiłeś zdjęcia, bo są naprawdę fajnej jakości, dobra ostrość, mnóstwo detali?



Stary aparat, Nikon CoolPix L120,kupiony w 2011 r. Myślę nad czymś lepszym bo w nocy wychodzą nieciekawie i żeby coś fajnego uchwycić to trzeba sie długo nagimnastykować.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Omis 2015 czyli CRO po raz pierwszy!!! - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone