Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Omis 2015 czyli CRO po raz pierwszy!!!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megidh
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) megidh » 20.02.2016 21:51

Witam
Szkoda, że to już koniec Twojej relacji. Ja byłam w Omišu w 2014 roku i miło było powspominać ten piękny kawałek Chorwacji.
Co do Twojego wejścia na Forticę, to szkoda, że wcześniej nie trafiłeś na tym Forum na relację z mojego wyjazdu. Opisałam tam szczegółowo wycieczkę na Forticę i dodałam filmik. Wiedziałbyś, czego się spodziewać. Może jeszcze komuś się przyda.

Omiš Fortica
gienek0001
Turysta
Apartament Perdijic Nemira Omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) gienek0001 » 22.02.2016 14:20

Witam cz był ktoś w tym Apartamencie Perdijic Nemira Omiś
Jsli tak to może ktoś ma kontakt bezpośredni do właścicieli, chciałem zaklepac przez Booking ale w opisie podana jest info że jest bezpłatna rezygnacja na 30 dni przed przyjazdem, a obok info że właściciel może pobrać od razu 25% wartości całego pobytu.
Proszę o info dzięki
Pozdrawiam :D
reporter_85
Globtroter
Re: Apartament Perdijic Nemira Omiś

Nieprzeczytany postnapisał(a) reporter_85 » 22.02.2016 18:14

gienek0001 napisał(a):Witam cz był ktoś w tym Apartamencie Perdijic Nemira Omiś
Jsli tak to może ktoś ma kontakt bezpośredni do właścicieli, chciałem zaklepac przez Booking ale w opisie podana jest info że jest bezpłatna rezygnacja na 30 dni przed przyjazdem, a obok info że właściciel może pobrać od razu 25% wartości całego pobytu.
Proszę o info dzięki
Pozdrawiam :D

Spróbuj poszukać na Airbnb, ja tak znalazłem
gienek0001
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) gienek0001 » 22.02.2016 20:54

Witam poszukuję 2 kwater w Omiśu od 24 lipca 2016 - 4 sierpnia
Dla 2 rodzin, 2 os dorosłe i 2 dzieci.
Klimatyzacja, do 300m do morza, taras lub balkon widok na morze lub góry
Może ma ktoś namiary będę wdzięczny i z góry dzięki
Pozdrawiam :papa: :D
Magdalena S.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 10.03.2016 12:00

reporter_85 napisał(a):Następny mój wpis będzie dotyczył kolejnej podróży planowanej na przełom lipca i sierpnia 2016- też Omiś.A więc do usłyszenia po wakacjach, w tymże właśnie dziale forum.

Miłej podróży :D . I do kolejnej relacji :papa:
CROpnięci
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROpnięci » 11.03.2016 00:56

gienek0001 napisał(a):Witam poszukuję 2 kwater w Omiśu od 24 lipca 2016 - 4 sierpnia
Dla 2 rodzin, 2 os dorosłe i 2 dzieci.
Klimatyzacja, do 300m do morza, taras lub balkon widok na morze lub góry
Może ma ktoś namiary będę wdzięczny i z góry dzięki
Pozdrawiam :papa: :D

Cześć ,
6 razy korzystaliśmy z mobilnych domków , usytuowanych na Camp Galeb , ul. Vukovarska.
Klimatyzacja jest .
Wifi jest ( płatne, lecz cena wreszcie rozsądna)
Do morza - 16 - 25 m ( mieszkasz na plaży ,piaszczysta )
Taras - w 2015 r około 12 m2 , w 2016 (nowe domki) - 24 m2 z jacuzzi.
Widok - przód morze i Brać , tył i lewo góry.
Domek w 2016 r. - max 8 osób , 40m2 ,pełne wyposażenie - zmywarka,expres do kawy ,czajnik bezprzewodowy,itd. , trzy sypialnie ,dwie toalety,tv sat (ciekawe kto korzysta )
Do centrum Omisia - 15 minut powolnego miłego spaceru.
Pieczywo - pekara na miejscu , stragan z owocami również.
Market Studenac , apteka - 5 minut.
Autko parkujesz bezpośrednio przy domku,rzadko spotykane udogodnienie.
Kąpielisko , a widzę czworo dzieci, baaardzo bezpieczne,jeżowców nigdy nie widzieliśmy, boje w odległości +- 100 m , głębokość przy bojach +- 180 cm.
Na miejscu :plac zabaw , na wodzie tzw dmuchańce, budka z lodami, restauracja, wypożyczalnia łodzi ,skuterów wodnych i drogowych.
Obsługa bez zarzutu,starają się być niewidoczni- czytaj robią swoje , lecz nie czujesz się w oku wielkiego brata,np.rozbity namiot przy domku czy rozpalony grill ,o ile grill sąsiadom nie przeszkadza są w pełni OK.Przez kilka lat stwierdziliśmy że to rodzaj takiego dealu : płacisz za domek ,z wyznaczonym betonowym murkiem gruntem , i to jest na dany czas twoje ( o ile zachowujesz zasady wzajemnego poszanowania).

Pozdrawiam
JustaGD
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustaGD » 04.02.2017 00:56

Hej!

Ale zbieg okoliczności. Byłam z rodzinką dokładnie w tym samym czasie w Omisiu. Też był to nasz pierwszy raz w CRO. Również wybraliśmy się do Dubrownika :), na Mostar nie starczyło nam sił.
Pozdrowienia znad polskiego morza!
bomati13
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) bomati13 » 04.02.2017 11:03

A ja mam pytanko z innej beczki...

Czym robiłeś zdjęcia, bo są naprawdę fajnej jakości, dobra ostrość, mnóstwo detali?
reporter_85
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) reporter_85 » 04.02.2017 11:06

bomati13 napisał(a):A ja mam pytanko z innej beczki...

Czym robiłeś zdjęcia, bo są naprawdę fajnej jakości, dobra ostrość, mnóstwo detali?

Stary aparat, Nikon CoolPix L120,kupiony w 2011 r. Myślę nad czymś lepszym bo w nocy wychodzą nieciekawie i żeby coś fajnego uchwycić to trzeba sie długo nagimnastykować.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Omis 2015 czyli CRO po raz pierwszy!!! - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019