Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Oekotel Kalsdorf Graz kto był i wypróbował?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 28.05.2014 16:34

piotr62 napisał(a):
endriu napisał(a):
Witam
Czy informacja dotycząca kuchenki i możliwości przygotowania posiłku jest aktualna ? Oczywiście nie chodzi o jakieś gotowanie ale o przygotowanie kolacji dla naszego sześciolatka "niejadka" :)
Reszta wyruszy na poszukiwanie jakiejś pizzy :)


Co do kuchenki to nie wiem bo nie korzystałem ale informacja, że nie ma się gdzie ruszyć, nie jest, a może i nigdy nie była aktualna. Wystarczy cofnąć się kilkadziesiąt metrów, potem w prawo i dochodzimy do fajnego jeziorka (kąpielowe) i przynajmniej dwie knajpki nad nim.

P.

To Copacabana. Ale moim zdanie lepiej pojechać do samego Kalsdorfu i tam jest fajny Gasthof.
http://www.gasthof-pendl.at/5/h-o-m-e
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 30.06.2015 19:45

Mam pytanie o stacje paliw w okolicy Oekotelu. Googlemaps pokazuja 3 stacje, bardzo blisko Oekotelu. Czy stali bywalcy mogą polecić którąś z nich?
-JetTankstelle
-Harold Johannes Pfleger
-Hans Novak
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 30.06.2015 20:07

maciej1969 napisał(a):Mam pytanie o stacje paliw w okolicy Oekotelu. Googlemaps pokazuja 3 stacje, bardzo blisko Oekotelu. Czy stali bywalcy mogą polecić którąś z nich?
-JetTankstelle
-Harold Johannes Pfleger
-Hans Novak

Na Jet tankowaliśmy wiele razy,
mąż kupował paliwko, a my w Hoferze na przeciwko drobne przekąski na drogę :wink: .
Greg3136
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 13.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg3136 » 30.06.2015 20:17

maciej1969 Jeżeli zamierzasz zjechać z autostrady i ominąć "złodziejską" autostradę w SLO to polecam stację paliw w Mureck.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 30.06.2015 23:42

:D tankowaliśmy i na Jet i na Harold Johannes Pfleger. W Mureck natomiast, o ile pamiętam nie jest to stacja całodobowa, ale paliwo okey.
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 01.07.2015 07:24

Dziękuję Wam bardzo :) A jeszcze pytanie, czy BANKOMAT jest przy tym Jet-cie, czy w najbliższej okolicy?
satinel
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 01.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) satinel » 01.07.2015 10:55

Witam, proszę o pomoc. Przy rezerwacji mam przycisk: "Finish reservation paying the complete price". Mam to kliknąć czy ominąć? Wcześniej w tym wątku było napisane, że przy rezerwacji nie trzeba nic płacić. Co mam zrobić? Chciałabym płacić na miejscu. Nie było tez nigdzie rubryki na podanie nr karty kredytowej. Nie trzeba?
Tomek W
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek W » 01.07.2015 12:52

Dołączam się do pytania, wychodzi na to, że trzeba przy rezerwacji zapłacić?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.07.2015 13:48

Jak nie chcecie płacić od razu, to trzeba wypełnić ten formularz i wysłać :!:

http://www.oekotel.com/en/locations/gra ... y-kalsdorf

Sami piszą, żeby to zrobić, jak się jedzie z dziećmi :!:
Tomek W
Odkrywca
Posty: 74
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomek W » 01.07.2015 17:07

Ok, ale to jest zapytanie o dostępność, chciałem od razu zarezerwować i tam zatrzymuję się na płatność kartą Visa albo MasterCard. Napisałem, zobaczymy.
Greg3136
Odkrywca
Posty: 83
Dołączył(a): 13.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Greg3136 » 01.07.2015 19:25

Tomek W Ja rezerwowałem przez stronę budgetplaces i tam zapłaciłem zaliczkę kartą a resztę gotówką na miejscu.
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 01.07.2015 21:31

satinel napisał(a):Witam, proszę o pomoc. Przy rezerwacji mam przycisk: "Finish reservation paying the complete price". Mam to kliknąć czy ominąć? Wcześniej w tym wątku było napisane, że przy rezerwacji nie trzeba nic płacić. Co mam zrobić? Chciałabym płacić na miejscu. Nie było tez nigdzie rubryki na podanie nr karty kredytowej. Nie trzeba?

Tomek W napisał(a):Dołączam się do pytania, wychodzi na to, że trzeba przy rezerwacji zapłacić?

Napisali, że trzeba dokonać płatności, przy rezerwacji online.

Ja dotychczas, zawsze rezerwowałem przez email (nie formularz na stronie) i płatność nie była wymagana.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 02.07.2015 00:00

walp napisał(a):
satinel napisał(a):Witam, proszę o pomoc. Przy rezerwacji mam przycisk: "Finish reservation paying the complete price". Mam to kliknąć czy ominąć? Wcześniej w tym wątku było napisane, że przy rezerwacji nie trzeba nic płacić. Co mam zrobić? Chciałabym płacić na miejscu. Nie było tez nigdzie rubryki na podanie nr karty kredytowej. Nie trzeba?

Tomek W napisał(a):Dołączam się do pytania, wychodzi na to, że trzeba przy rezerwacji zapłacić?

Napisali, że trzeba dokonać płatności, przy rezerwacji online.

Ja dotychczas, zawsze rezerwowałem przez email (nie formularz na stronie) i płatność nie była wymagana.


:) nie trzeba uiszczać całej sumy, ściągają z karty kilka procent, reszta jest do zapłacenia już na miejscu. Przykładowo podam Ci kwoty przy rezerwacji dwóch pokoi 2 osobowych; koszt wyniósł: 103.99€.
Kwota zapłacona, czyli ściągnięta z karty:13.52€, natomiast kwota, którą obciąży Oekotel klienta na miejscu: 90.47€
Crocodyl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 13.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crocodyl » 02.07.2015 09:00

Czytam i przyznam się szczerze, że poddaje pod wątpliwość przemożna chęć noclegu w tym hotelu. Trudności lub delikatniej rzecz ujmując niedogodności z tym związane (zaliczki, brak całodobowej recepcji itp.) w połączeniu z dyskusyjną uprzejmością obsługi (moim zdaniem) oraz dużą dostępnością miejsc noclegowych w bliższej czy dalszej okolicy Grazu (jednak bez większego odbijania od trasy) kierują nas w objęcia konkurencji. Nocowałem w tym hotelu 5 lat temu i wiem, że bez trudności można znaleźć nocleg za podobne pieniądze np.
http://www.fairpricehotel.at/?lang=en
O korzystaniu booking nawet nie wspominam. Pozdrawiam :papa:
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 02.07.2015 09:08

Crocodyl napisał(a):Czytam i przyznam się szczerze, że poddaje pod wątpliwość przemożna chęć noclegu w tym hotelu. Trudności lub delikatniej rzecz ujmując niedogodności z tym związane (zaliczki, brak całodobowej recepcji itp.) w połączeniu z dyskusyjną uprzejmością obsługi (moim zdaniem)


Popieram w 100%. Również z powyższych powodów odpuściłem już ten hotel. "Cyrki" i zwyczajne chamstwo obsługi, które nas spotykały gdy dojechaliśmy do tego hotelu "po wyznaczonym czasie" skutecznie nas do tej "sieci hotelu" zniechęciły.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Oekotel Kalsdorf Graz kto był i wypróbował? - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone