Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Oekotel Kalsdorf Graz kto był i wypróbował?

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 21.01.2008 15:36

czy mogłby ktoś dokładniej opisać dojazd do tego hotelu :) z góry dziękuje Adam :)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 21.01.2008 19:35

:D
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 21.01.2008 20:03

Adaś zamiast spamować wejdź na strone hotelu, tam jest mapa dojazdu ;) Generlanie blisko autostrady Wiedeń-Graz-Maribor.
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 21.01.2008 20:20

Maciej napisał(a):Adaś zamiast spamować wejdź na strone hotelu, tam jest mapa dojazdu ;) Generlanie blisko autostrady Wiedeń-Graz-Maribor.


:) ktoś wcześniej napisał że ta mapa na www hotelu;) jest troszkę: > za mało dopracowana :) więc pytam ; > tych co byli ;) i dokładnie znają drogę :) Pozdrawiam :papa:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 21.01.2008 20:54

adam11 napisał(a):czy mogłby ktoś dokładniej opisać dojazd do tego hotelu :) z góry dziękuje Adam :)


Dojazd do tego hotelu jest banalny... Na pierwszym rondzie nie w lewo do miasteczka tylko prosto w kierunku portu lotniczego, na drugim rondzie - niedaleko głównego terminala lotniska znowu prosto, potem po 1,5 - 2 km zobaczysz hotel stojący w polu ogromnej kukurydzy ( pod koniec czerwca byłem) :)
Tylko, że najpierw wjechałem do miasteczka Karlsdorf, w którym kilku znudzonych Austryjaków nie miało pojęcia że mają taki hotel :), potem wróciłem do lotniska i dopiero pewien Anglik wytłumaczył mi że mam jechać prosto na Słowenie :) Ale teraz 27 czerwca to już dojazd banalny będzie :)
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 21.01.2008 21:24

dzięki wielkie :)
californium
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) californium » 25.03.2008 23:04

Witam

Kidy dokonujecie rezerwacji ? czy na lipiec jest za wcześnie ?
Na stronie OEKOTEL jest napisane że rezerwacje tylko krótkoterminowe!

Pozdrawiam
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 25.03.2008 23:11

teraz to trzeba zrezygnować ;)) po tym jak wprowadzono na slowenie oplate 35 euro za 18 km autostrady wybieram wariant przez węgry... wieć oekotel w kalsdorfie odpada
jdubowski
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 20.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jdubowski » 26.03.2008 10:50

californium napisał(a):Kiedy dokonujecie rezerwacji ? czy na lipiec jest za wcześnie ?


W zeszłm roku rezerwowałem z wyprzedzeniem 2-miesięcznym.

californium napisał(a):Na stronie OEKOTEL jest napisane że rezerwacje tylko krótkoterminowe!


Nie wiadomo co hotelowy poeta miał a mysli - moze szło o to że nie da się zrobić rezerwacji na okres ciągły 3 miesięcy (hotel jest w dni robocze wykorzystywany przez ekipy budowlane, montażowe, serwisowe itp. - przy śniadaniu spotkasz panów w ferszalunkach).
Dziekan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziekan » 26.03.2008 18:28

jdubowski napisał(a):
californium napisał(a):Kiedy dokonujecie rezerwacji ? czy na lipiec jest za wcześnie ?


W zeszłm roku rezerwowałem z wyprzedzeniem 2-miesięcznym.

californium napisał(a):Na stronie OEKOTEL jest napisane że rezerwacje tylko krótkoterminowe!


Nie wiadomo co hotelowy poeta miał a mysli - moze szło o to że nie da się zrobić rezerwacji na okres ciągły 3 miesięcy (hotel jest w dni robocze wykorzystywany przez ekipy budowlane, montażowe, serwisowe itp. - przy śniadaniu spotkasz panów w ferszalunkach).


Wg. mnie twórcy chodziło o to że rezerwacje na noclegi krótsze niż 48 godzin prosze składać drogą telefoniczną lub faksem, a nie korzystać z formularza zawartego na stronie. Ja osobiście tak to zrozumiałem. Chociaż pare dni temu wysłałem faks z rezerwacją w dwóch językach i nie otrzymałem jeszcze potwierdzenia. :oops:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 27.03.2008 06:38

Dziekan napisał(a):
jdubowski napisał(a):
californium napisał(a):Kiedy dokonujecie rezerwacji ? czy na lipiec jest za wcześnie ?


W zeszłm roku rezerwowałem z wyprzedzeniem 2-miesięcznym.

californium napisał(a):Na stronie OEKOTEL jest napisane że rezerwacje tylko krótkoterminowe!


Nie wiadomo co hotelowy poeta miał a mysli - moze szło o to że nie da się zrobić rezerwacji na okres ciągły 3 miesięcy (hotel jest w dni robocze wykorzystywany przez ekipy budowlane, montażowe, serwisowe itp. - przy śniadaniu spotkasz panów w ferszalunkach).


Wg. mnie twórcy chodziło o to że rezerwacje na noclegi krótsze niż 48 godzin prosze składać drogą telefoniczną lub faksem, a nie korzystać z formularza zawartego na stronie. Ja osobiście tak to zrozumiałem. Chociaż pare dni temu wysłałem faks z rezerwacją w dwóch językach i nie otrzymałem jeszcze potwierdzenia. :oops:



Dziwne , ja już dwukrotnie otrzymałem w ciągu kilku godzin.
Dziekan
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 20.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziekan » 28.03.2008 00:12

Dostałem potwierdzenie :)
Napisałem maila do głównego oddziału OEKOTEL'u i zaraz dostałem wiadomość z Kalsdorfu potwierdzającą rezerwację.
To jest bezpośredni mail do hotelu w Graz'u:
hotel.kalsdorf@oekotel.com
fordis
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 09.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fordis » 09.04.2008 23:33

Dziekan napisał(a):Dostałem potwierdzenie :)
Napisałem maila do głównego oddziału OEKOTEL'u i zaraz dostałem wiadomość z Kalsdorfu potwierdzającą rezerwację.
To jest bezpośredni mail do hotelu w Graz'u:
hotel.kalsdorf@oekotel.com

Witam! Wczoraj robiłem rezerwacje mailem na czerwiec i dostałem potwierdzenie
Pozdrawiam
maar
Odkrywca
Posty: 61
Dołączył(a): 18.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) maar » 21.04.2008 15:52

mapka dojazdowa do OEKOTEL KARLSDORF
http://www.mojewakacje.friko.pl/oekotel.JPG

są jakieś problemy z prawidłowym czytaniem tego adresu, więc należy go przekopiować do paska adresów w przeglądarce internetowej i będzie OK.


dla tych co z GPSem: N 46.97230*; E 15.46058*

Ja rezerwowałem noclegi na połowę lipca już w marcu (przez e-mail) i dostałem potwierdzenie.
Ostatnio edytowano 21.04.2008 15:59 przez maar, łącznie edytowano 2 razy
Adam.B
Cromaniak
Posty: 4491
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam.B » 21.04.2008 15:56

coś nie widać tej mapki dojazdowej ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Oekotel Kalsdorf Graz kto był i wypróbował? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone