Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa...

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 03.09.2017 22:41

Roxi napisał(a):
m@rek napisał(a):moja żona ma na to swoje określenie: "danie jednogarnkowe" :wink:

Można jeszcze powiedzieć ajntopf. :D

:oops: czytam tak ponownie i dopiero teraz powiązałem "zachodnie określenie" z Twoimi okolicami :wink:
mam rodzinę w T.Ś ... co ja się nakombinowałem jak wysłali mnie do "szpajski" :? :D
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.09.2017 08:46

Ale mi się przerwa trafiła. 8O
Mam nadzieję, że dziś uda się wznowić relację. :)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 04.09.2017 12:43

Ważne , żeby czekający się doczekali , a tacy są :oczko_usmiech:


Pozdrawiam
Piotr
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.09.2017 14:22

2 lipca, niedziela: O spokojnym dniu na Lili .

To była długa przerwa w relacji, ale mam nadzieję, że Ci najbardziej wytrwali jeszcze tutaj zajrzą. :)
Po takiej przerwie dzisiejszy odcinek będzie idealny... na spokojnie pokręcimy się po Lili. :mrgreen:

Nasze spokojne obozowisko: :oczko_usmiech:

Obrazek

Planów na niedzielę nie mieliśmy żadnych. Chociaż to bardziej było tak, że Jadran nam ich mieć nie pozwolił, była spora fala.
Przy śniadaniu i porannej kawie jak zwykle podziwialiśmy widoki.

Obrazek

Obrazek

Później ścieżką wśród fig i rozmarynu poszliśmy się trochę posmażyć na słoneczku.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Żeby tutaj nie skłamać, to muszę napisać, że na słoneczku smażyłam się ja i Teresa. :oczko_usmiech: Idealne warunki na czytanie. :hearts:

Obrazek

Obrazek

Było słońce, była też woda i zabawa. ;)

Obrazek

Arturo pokręcił się trochę po okolicy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak pomiędzy opalaniem i pływaniem ekipa wróciła z nurkowania. Przy takiej fali ciężko było zacumować ponton i powyrzucać z niego rzeczy, ale wspólnymi siłami daliśmy radę. :)

Obrazek

Obrazek

Jedną z nielicznych osób, która cieszyła się z takiego stanu morza i z wiatru był on:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nigdy jeszcze nie widziałam, żeby ktoś tak szybko pływał. 8O

W taki leniwy dzień musiał pojawić się oczywiście hamak i zimne piwko. Powoli stawaliśmy się mistrzami hamakowania. :mrgreen:

Obrazek

Ale żeby nie było, że nic nie robiliśmy to proszę...

Obrazek

Obrazek

... rozmaryn nazbierany i się suszy. :mrgreen:

Po takim dniu, stwierdziliśmy że w trakcie pobytu musimy sobie częściej robić wolne w urlop. :mrgreen:

Trafił nam się też też kolejny wieczór z burzą.
Gdzieś tam na morzu mocno leje:

Obrazek

Groźno- piękny zachód słońca...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W Jagodnej na szczęście nie padało i mogliśmy spokojnie położyć się spać... do następnego odcinka. :papa:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 04.09.2017 17:01

piękny odcinek :hearts:
warto było czekać
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12172
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 04.09.2017 17:18

Roxi napisał(a):To była długa przerwa w relacji, ale mam nadzieję, że Ci najbardziej wytrwali jeszcze tutaj zajrzą. :)

Spoko, spoko. :)

pzdr :wink:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 04.09.2017 17:41

każdemu potrzebny jest czasem dzień na nicnierobienie :hearts:
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 04.09.2017 22:03

Cudny dzień :hearts:
powinnam brać z Was przykład, mnie wiecznie gdzieś gna, rodzina mi się trochę buntuje :wink: więc raz na tydzień :P dzień lenistwa...hmm...do przemyślenia :lol:

Warto było poczekać...fantastyczna Jagodna :D
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 05.09.2017 08:10

Nie mogę się napatrzyć jakie fajne mieliście miejsce do biwakowania... nie jestem campingowa ale dla takiej miejscówki mogłabym zrobić wyjątek :wink:
A tą burzę to mieliście może 2 lipca? Bo podobne kolorki i błyskawice obserwowałam z balkonu właśnie tego dnia, chmury "wisiały" nad Korčulą i dalej (może nad Hvarem?)
Edit: no tak, 2 lipca, przecież w tytule odcinka jest data :oops:
Czyli widziałyśmy tą samą burzę :D
Ostatnio edytowano 05.09.2017 08:34 przez Magda O., łącznie edytowano 1 raz
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10889
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 05.09.2017 08:32

świetna sprawa, lubię te odpoczynki na campie, bardziej niż w app., udało się uchwycić nieszablonowy burzowy zachód
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 05.09.2017 09:17

Kasia i Krzyś napisał(a):piękny odcinek :hearts:
warto było czekać


Dzięki. :)

longtom napisał(a):Spoko, spoko. :)

pzdr :wink:


Na Ciebie zawsze mogę liczyć. :)

słoma79 napisał(a):każdemu potrzebny jest czasem dzień na nicnierobienie :hearts:


I to jest jedna z zalet pobytu któryś raz w tym samym miejscu... pojawia się więcej dni nicnierobienia. :) Oczywiście co kto lubi, ale my właśnie tak czasami lubimy. :)
Ale nie w Wetlinie. :mrgreen:

AniaJ. napisał(a):Cudny dzień :hearts:
powinnam brać z Was przykład, mnie wiecznie gdzieś gna, rodzina mi się trochę buntuje :wink: więc raz na tydzień :P dzień lenistwa...hmm...do przemyślenia :lol:


Ja już się dałam do takich dni przekonać. Okazuje się, że to doskonale ładuje akumulatory. :mrgreen:

Magda O. napisał(a):Nie mogę się napatrzyć jakie fajne mieliście miejsce do biwakowania... nie jestem campingowa ale dla takiej miejscówki mogłabym zrobić wyjątek :wink:


Nieskromnie napiszę, że w tym roku ogarnęliśmy sprawę idealnie. :) Zastosowaliśmy kilka nowych ulepszeń i gadżetów i było w punkt. :D

Magda O. napisał(a):Czyli widziałyśmy tą samą burzę :D


:oczko_usmiech:
Popatrzeć fajnie, ale dobrze że to do nas nie dotarło. ;)

te kiero napisał(a):świetna sprawa, lubię te odpoczynki na campie, bardziej niż w app., udało się uchwycić nieszablonowy burzowy zachód


Zachód był rzeczywiście super. Przesiedzieliśmy na ławeczce przy morzu tak... z jedną butelkę wina. :mrgreen: No nic nie poradzę, że na Lili funkcjonuje taka jednostka czasu, z tym trzeba się pogodzić. :twisted:
007man
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 29.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) 007man » 06.09.2017 09:15

Roxi napisał(a):To była długa przerwa w relacji, ale mam nadzieję, że Ci najbardziej wytrwali jeszcze tutaj zajrzą. :)

Czekali, czekali i się wreszcie doczekali... :D
Warto było czekać, bo odcinek jak zwykle super!!! :smo:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10889
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.09.2017 09:53

poza nawisem zapytam:
Roxi, kojarzysz coś na temat app. na tym campie, wyszukuję nocleg na majówkę '18 (nic jeszcze nie sprecyzowane) i wyszło mi 85E za cały tydzień na 2 os.;
to zaskakująco mało, app wyglądają normalnie
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 06.09.2017 10:13

chętnie bym stosował taką jednostkę czasu...możemy w Wetlinie wprowadzić na wieczory :oczko_usmiech:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 06.09.2017 10:34

007man napisał(a):Czekali, czekali i się wreszcie doczekali... :D
Warto było czekać, bo odcinek jak zwykle super!!! :smo:


Dziękuję za wytrwałość. :)
W następnym odcinku wyżerka w Kokocie. :)

te kiero napisał(a):Roxi, kojarzysz coś na temat app. na tym campie, wyszukuję nocleg na majówkę '18 (nic jeszcze nie sprecyzowane) i wyszło mi 85E za cały tydzień na 2 os.;
to zaskakująco mało, app wyglądają normalnie


Jeżeli chodzi Ci o te bungalowy na terenie campu, to jest to możliwe. Standard jest ok.
Apartamenty przy restauracji i nad recepcją są dosyć drogie, więc wątpię żeby kosztowały tak mało. Nie pozostaje nic innego jak pisać/ dzwonić.

słoma79 napisał(a):chętnie bym stosował taką jednostkę czasu...możemy w Wetlinie wprowadzić na wieczory :oczko_usmiech:


:roll: :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
O tym jak to w czerwcu na Hvarze bywa... - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone