napisał(a) RobCRO » 12.01.2007 09:51
tylko czy nie bardziej irytujace bywaja pytania zakladane po raz 5 czy 10, ile za kwatere w Makarskiej? ktoredy do Dubrovnika? jaka plaza w Orebic? pomocy, gdzie jechac? pomocy, co polecacie?
niedawno powstal Hyde Park, pewnie dlatego, ze coraz wiecej osob ma chec pisac na tematy nie do konca tylko zwiazane z CRO (chocby ja). w okresie zimowym, niestety malo osob odwiedza CRO, a inna sprawa, ze gdy sa tematy o CRO nawet swieze, to jakos widac marny odzew...ponadto, Wy starzy forumowicze, powinniscie dac przyklad i zakladac "madre" watki lub pisac tam, gdzie uwazacie, ze dyskusja jest na poziomie. a ostatnio widze, ze sa watki, gdzie dyskusja jest ciekawa chocby "Wielgus". Gorzej jak wpada ktos i zaczyna od inwektyw, zamiast argumentow, zaczyna sie wyzywac ludzi od takich czy innych...i zamiast dyskusji robi sie "jatka".