Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi w Czarnogórze

Całkowita liczba ludności w Czarnogórze to 623 000 osób, przy czym gęstość zaludnienia w tym kraju wynosi 45 osób na jeden kilometr kwadratowy. Kraj ten jest aż 23 razy mniejszy od Polski. Aż 231 osób w przeliczeniu na 1000 osób w Czarnogórze posiada broń palną.
majdela
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.05.2017
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) majdela » 24.05.2017 13:39

W terminie 13-26.08.2017 r. Szukam noclegów dla 8 osób: 5 dorosłych, 2 nastolatków - 17 i 15 lat i jeden maluch - 2 lata. Potrzebne miejsce, w którym gospodarze akceptują zwierzęta. Mamy chihuahua. Nigdy nie zostaje sam, ale wiem, że nie wszyscy zgadzają się na psy. Byliśmy już 2 razy w okolicach Budvy. Chętnie pomieszkalibyśmy w innym rejonie.
majdela
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.05.2017
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) majdela » 25.05.2017 06:32

Dziękuję za podpowiedzi. Po pewnych perturbacjach wynikających z obecności psa, zarezerwowałam termin we wskazanym miejscu :)
mike_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 221
Dołączył(a): 27.02.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) mike_ » 30.05.2017 13:42

jejku znowu trochę mnie nie było i już kłótnie :) jak ktoś się pyta o apartamenty to będę na przyszłość mówił że mamy wolne w Petrovac, Buljarica, Sveti Stefan i Sutomore. Ale że podam info o apartamentach ma priv aby nikogo nie urazić :) bywam tu zdecydowanie częściej w sezonie ale i poza sezonem tu się odzywałem też np. w styczniu :) Co do opinii gości którzy byli u nas z forum to trzeba ich się pytać często goście tu zakładają konto jednorazowo aby znaleźć apartament a potem już ich tu nie ma na forum, opinie o naszych apartamentach są na Google podam wam link i na naszym Facebooku zapraszam do zalajkowania :) ( https://www.facebook.com/pg/Apartamenty ... e_internal https://www.google.pl/search?q=apartame ... d21c487c,1, ), nie wiem czy wy będąc w restauracji lub w hotelu automatycznie dodajecie opinie do googla o danym obiekcie ale zapewniam was że bardzo żadko goście chcą dać jakakolwiek opinie ponieważ im się po prostu nie chce i opinie zostawia zazwyczaj bardzo mało gości. Zazwyczaj tez sami z siebie nie wiedza ze mogą zostawić opinie. Spójrzcie ile w Google ma opinii np. hotel Castellastva w Petrovac to jest bardzo duży hotel, a ma mniej opinii niż nasze apartamenty ( znajdźcie w Czarnogórze apartamenty które maja więcej opinii w google od naszych, ciężko z tym będzie :) wiec z tymi opiniami to rożnie bywa. Mi się podoba Petrovac i odludzie w górach Komovi, latam tu od dziecka mam tu dużo rodziny i znajomych. W Świetym Stefanie też jest fajnie ale drożej, Budva mi się nie podoba jest za głośna, Kotor fajny ale do zwiedzania a nie plażowania, Ulcinij fajne stare miasto ale cala reszta zbyt bardzo muzułmańska szczególnie plaże (ciekawi mnie czemu Albańczycy przyjeżdżają do Czarnogóry na wakacje jak by nie mieli swoich plaż hehe :) a Sutomore też za głośne imprezowe bo pociąg z rozwydrzoną młodzieżą bezpośrednio tam jeździ z Podgoricy. Ja mam takie odczucia, mamy w sezonie zawsze full turystów, nie narzekamy na wolne miejsca, ale zawsze dobrze mieć rezerwacje robione rok wcześniej lub pól roku wcześniej wiec do tego dążymy, aby z każdym rokiem już w sezonie nie robić rezerwacji tylko zając się gośćmi na miejscu :) każdy na inny gust dlatego na naszej stronie mamy sprawdzone apartamenty naszych kuzynek i znajomych, tanie i drogie, na wsi i w mieście, do wyboru do koloru :) i nie płaci się na żadne konto pośrednika tylko zawsze bezpośrednio właścicielowi :) do zobaczenia w Czarnogórze rok temu bylem tam już od 28 maja ale teraz będę tam pewnie jakoś za 3 lub 4 tyg. i posiedzę tam pewnie do końca sezonu zobaczy się ile będę mieć ochoty, moja rodzina by chciała abym mieszkał w Czarnogórze na stałe, ale ja lubię też i Polskę, też jest fajna :) może na starość mi się odmieni kto wie :) Pozdrawiam
Pudelek
Cromaniak
Posty: 1971
Dołączył(a): 06.03.2010
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pudelek » 30.05.2017 14:21

tymi opiniami na google to bym się nie podniecał za bardzo :) wystarczy założyć konto i wpisać dobrą/złą ocenę, dla właściciela lokalu/pensjonatu to żaden problem zrobić sobie dwadzieścia wpisów w ciągu godziny :) To nie booking, gdzie tylko potwierdzony i zaliczony nocleg daje prawo od ocenienia... W rzuconym linku do apartamentów na google zdecydowana większość (jakieś 80%) to też wpisy "jednorazowców" - tylko dla tego miejsca. Nie twierdzę, że to jakieś kombinowanie, ale raczej mało wiarygodne :P
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 30.05.2017 21:11

Do Czarnogóry w ciemno można jechać, ale nigdy w lipcu ani w sierpniu... Mike, dzięki za informacje... może kiedyś skorzystam...
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 31.05.2017 11:32

Ja wolę Booking ,bo jak odpowiednio szybciej się coś znajdzie to ceny są na prawdę bardzo korzystne,można odwołać rezerwację często tydzień przed przyjazdem ,w razie gdyby coś się wydarzyło i wybieram zazwyczaj takie bez przedpłaty .Więc nie ma nic do stracenia ,tyle tylko że czasem coś na zdjęci u wygląda inaczej niż na żywo ,ale wolę to niż na miejscu tracic czas i nerwy na szukanie .Raczej z większości rezerwacji byłam bardzo zadowolona .
akwarysta6
Odkrywca
Posty: 77
Dołączył(a): 14.01.2015
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) akwarysta6 » 03.06.2017 07:05

Ja też wszystkie rezerwacje robię prze booking. Rezerwację na wyjazd do Czarnogóry na przełomie sierpnia i września zrobiłem 23.12.2016r. Booking nigdy mnie nie zawiódł, ale zawsze biorę oferty z oceną minimum 8-9/10. Pozdrawiam.
kawior.s
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 21.05.2017
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawior.s » 12.06.2017 15:48

Witajcie

Czy możecie polecić miejscowości niedaleko Budvy z fajną plażą i ciekawą okolicą?
Poszukuję noclegu dla 4 osób (2 pokoje)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 12.06.2017 19:55

Kawior obawiam się że nie ma takich miejsc.
.Karol.
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.06.2017
BiH / Czarnogóra - nocleg w ciemno?

Nieprzeczytany postnapisał(a) .Karol. » 21.06.2017 12:00

Witam wszystkich :papa:

W Chorwacji będziemy apartamentować w okolicach Omis / Makarskiej. Chcielibyśmy na jeden dzień wyskoczyć do Medjugorie i Mostar. To nie problem, ale :D stamtąd nie tak daleko do kanionu Piva w Czarnogórze. Całość da się ogarnąć jednego dnia, wyjeżdżając bardzo rano i późno wracając, ale to będzie "na szybko" i męczące. Stąd pytanie, czy możliwy jest gdzieś po drodze nocleg w ciemno? Ewentualnie jakieś miejsce do nocowania pod namiotem? Z tego co patrzę na google maps, są noclegi / pola namiotowe na granicy BiH i Czarnogóry (Droga M18).
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.06.2017 16:40

Nocowałem w Plužine w zeszłym tygodniu,w ciemno. Za 2+2 40€
Yosi
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 23.06.2017
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yosi » 23.06.2017 08:35

Dzień dobry,
Chorwację odwiedzaliśmy kilka razy, teraz czas na zmianę i padło na Czarnogórę a może Albanię - nie jesteśmy zdecydowani ale czuję, że z Waszą pomocą coś wybierzemy.
Szukamy miejscówki dla 2+1 w terminie 16 - 30 lipca (wtedy mamy urlop) ale wypoczynek 10 dniowy. Zależy nam na spokojnej okolicy, z bliskim dostępem do morza, miejscówką z parkingiem.
Jeśli macie coś sprawdzonego, co możecie polecić to chętnie skorzystamy.
Nie potrzebuję obszernej argumentacji - liczę na konkrety:)
Pozdrawiam i życzę dobrego dnia!
rufus295
Croentuzjasta
Posty: 455
Dołączył(a): 28.06.2014
Re: BiH / Czarnogóra - nocleg w ciemno?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rufus295 » 23.06.2017 08:43

.Karol. napisał(a):Witam wszystkich :papa:

W Chorwacji będziemy apartamentować w okolicach Omis / Makarskiej. Chcielibyśmy na jeden dzień wyskoczyć do Medjugorie i Mostar. To nie problem, ale :D stamtąd nie tak daleko do kanionu Piva w Czarnogórze. Całość da się ogarnąć jednego dnia, wyjeżdżając bardzo rano i późno wracając, ale to będzie "na szybko" i męczące. Stąd pytanie, czy możliwy jest gdzieś po drodze nocleg w ciemno? Ewentualnie jakieś miejsce do nocowania pod namiotem? Z tego co patrzę na google maps, są noclegi / pola namiotowe na granicy BiH i Czarnogóry (Droga M18).

W jeden dzień raczej słabo to widzę. Ja z rejonu Omisa mam zamiar na jeden dzień wyskoczyć w Durmitor Kanionem Pivy, tylko szukam kompana. Fajny kamp masz w Foce, camp Drina, domek 25euro płaciłem na dobę.
kojacek
Cromaniak
Posty: 858
Dołączył(a): 29.05.2013
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) kojacek » 06.07.2017 00:30

slavko.v napisał(a):Do Czarnogóry w ciemno można jechać, ale nigdy w lipcu ani w sierpniu... Mike, dzięki za informacje... może kiedyś skorzystam...

Dlaczego "nigdy w lipcu ani w sierpniu"?
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012
Re: noclegi w Czarnogórze w ciemno

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 06.07.2017 06:43

Ja bym nie jechał bez rezerwacji w lipcu ani sierpniu - Serbowie, Czarnogórcy maja już wakacje a i Rosjan, Polaków i innych nacji nie brakuje... w związku z tym ciężko znaleźć coś fajnego... ale można próbować...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Czarnogóra - Црна Гора



cron
Noclegi w Czarnogórze - strona 37
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone