Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

No i koniec stał się początkiem

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kaczurek76@gmail.com
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 27.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczurek76@gmail.com » 19.02.2015 17:16

Belluna napisał(a):Ja to podziwiam, że te Wasze dzieciaczki dały radę Ston i Dubrownik w jednym dniu zaliczyć :)

Dzielne były,małej pomogły opowieści o księżniczkach uwięzionych.A starszy robił fochy ale szedł.
kaczurek76@gmail.com
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 27.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczurek76@gmail.com » 19.02.2015 19:41

Korcula nocą kojarzy mi się z Hvarem nocą strasznie dużo turystów,wszyscy siedzą po knajpach i się dobrze bawią.Lecz z dzieciami nie wypada tak balować.
Więc my grzecznie poszliśmy troszkę poza centrum tego tłoku,tak ceny i zaludnienie w knajpach spadły.Może nie było tak wspaniale i modnie ale za to cicho,bez muzyki że człowiek własnych myśli nie słyszy.
A gdy wracamy to zawsze Ivan mówi gdzie wam będzie lepiej?czego wy szukacie?tu macie wszystko,plaża przed domem z leżakami,palmy ,dobre moje wino i inne trunki za taką cenę.
Załączniki:
1.jpg
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.02.2015 19:50

kaczurek76@gmail.com napisał(a):Korcula nocą kojarzy mi się z Hvarem nocą strasznie dużo turystów,wszyscy siedzą po knajpach i się dobrze bawią.Lecz z dzieciami nie wypada tak balować.

A to ciekawa teoria z tymi dziećmi... :)
kaczurek76@gmail.com
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 27.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczurek76@gmail.com » 19.02.2015 23:32

Bocian napisał(a):
kaczurek76@gmail.com napisał(a):Korcula nocą kojarzy mi się z Hvarem nocą strasznie dużo turystów,wszyscy siedzą po knajpach i się dobrze bawią.Lecz z dzieciami nie wypada tak balować.

A to ciekawa teoria z tymi dziećmi... :)

Kiedyś bylismy w Ivan Dolać i nasza stancja się mieściła przed samym barem,nocą siedzieli turyści i szaleli a dzieciaki robiły co chciały(U NAS STRAŻ MIEJSKA BY DAWNO BYŁA W TYM BARZE).Wakacje wakacjami ale co one się napatrzyły w tym barze.. 8O
kaczurek76@gmail.com
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 27.09.2014
Re: No i koniec stał się początkliem

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczurek76@gmail.com » 19.02.2015 23:39

Bocian napisał(a):Rżące świnie na Ilji :mrgreen: Dobre ;)

Są dziki ,nawet gdzieś stoi znak aby na nie uważać.Właśnie mąż mi przypomniał jak opowiadał mu gospodarz że dziki zniszczyły jego plantację winogron na zboczu góry(coś w tym musi być) :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.02.2015 23:53

kaczurek76@gmail.com napisał(a):
Bocian napisał(a):
kaczurek76@gmail.com napisał(a):Korcula nocą kojarzy mi się z Hvarem nocą strasznie dużo turystów,wszyscy siedzą po knajpach i się dobrze bawią.Lecz z dzieciami nie wypada tak balować.

A to ciekawa teoria z tymi dziećmi... :)

Kiedyś bylismy w Ivan Dolać i nasza stancja się mieściła przed samym barem,nocą siedzieli turyści i szaleli a dzieciaki robiły co chciały(U NAS STRAŻ MIEJSKA BY DAWNO BYŁA W TYM BARZE).Wakacje wakacjami ale co one się napatrzyły w tym barze.. 8O

A to był jakiś bar że striptizem? :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005
Re: No i koniec stał się początkliem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.02.2015 23:57

kaczurek76@gmail.com napisał(a):
Bocian napisał(a):Rżące świnie na Ilji :mrgreen: Dobre ;)

Są dziki ,nawet gdzieś stoi znak aby na nie uważać.Właśnie mąż mi przypomniał jak opowiadał mu gospodarz że dziki zniszczyły jego plantację winogron na zboczu góry(coś w tym musi być) :D

Na półwyspie są i dziki i wilki, szakale, dzkie konie, muflony, mangusty i inne zwierzaki. W tym mityczny poskok czający się na polskich turystów :oczko_usmiech:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15667
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: No i koniec stał się początkliem

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 20.02.2015 23:46

kaczurek76@gmail.com napisał(a):I słynne zraszacze

To w lipcu siedzieliśmy po sąsiedzku. My obok w knajpce, bez zraszacza (chwilę się im przyglądaliśmy, i stwierdziliśmy, że pewnie chwilowa ulga, a potem parówa musi być pod parasolami), ale za to mogliśmy kartą płacić...My w zeszłym roku też Orebić

kaczurek76@gmail.com napisał(a):Dzielne były,małej pomogły opowieści o księżniczkach uwięzionych.A starszy robił fochy ale szedł.

To Twój syn to kopia mojego (właśnie od tygodnia 12-latka) jęczy, jęczy, a potem zadowolony :roll:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10891
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 21.02.2015 09:49

przyznam szczerze, że przyciągnęły mnie tu szczególnie ładnie uchwycone okoliczności przyrody i ujęcia jakby z innej strony w wielu znanych mi miejscach
Magdalena S.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 920
Dołączył(a): 03.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdalena S. » 21.02.2015 13:42

Spóźniona, ale jestem :)
kaczurek76@gmail.com
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 27.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczurek76@gmail.com » 26.02.2015 10:48

Idąc w stronę Vigani są fajne plaże gdzie zawsze wieje wiatr,lecz gdy mąż wykupił sobie lekcję windsurfingu to przestało wiać .Nawet instruktor stwierdził że to bardzo dziwne zjawisko .
Załączniki:
1.jpg
2.jpg
kaczurek76@gmail.com
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 27.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczurek76@gmail.com » 26.02.2015 11:30

Niestety nie mam z tego incydentu zdjęć,aparat został w apartamencie.
Tam gdzie się odbywały lekcje jest camping całkiem chyba fajny bo strasznie dużo polaków tam mieszka W knajpce obok hotelu nawet odbywają się polskie dyskoteki(ale ludziska się fajnie bawią)
kaczurek76@gmail.com
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 27.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczurek76@gmail.com » 26.02.2015 11:42

Pewnego ranka wybraliśmy się na plaże Duba,byłam bardzo ciekawa jakie wrażenie na mnie zrobi .Jak na razie na pierwszym miejscu jest plaża z wyspy Hvar Lučišće.Gdy dotarliśmy na miejsce okazało się że jest bardzo dużo ludzi lecz około pory obiadowej prawie wszyscy znikli .(nawet ta pani płynie chyba na obiad)
Załączniki:
1.jpg
kaczurek76@gmail.com
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 27.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczurek76@gmail.com » 26.02.2015 11:48

Dzieciaki za to bawiły się super.
Załączniki:
2.jpg
1.jpg
3.jpg
kaczurek76@gmail.com
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 91
Dołączył(a): 27.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaczurek76@gmail.com » 26.02.2015 11:51

Emili całymi dniami chodzi w pływaczkach.Oczywiście wieczorami nie.
Załączniki:
1.jpg
2.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
No i koniec stał się początkiem - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone