Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nieudana zdrada 2014 czyli Dubrownik i Tribunj

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 02.08.2014 19:53

Dubrownik piękny :hearts:
Czarnogóra też ma swój urok - byliśmy co prawda tylko na jednodniowej wycieczce, ale zamierzamy wrócić. Tyle że bardziej Durmitor nas interesuje, plaże w Montenegro nas nie przekonują, więc na razie Chorwacja nie ma konkurencji pod tym względem.
Tribunj jest nam zupełnie nieznane, tylko przejeżdżaliśmy obok.
Na Murter mieliśmy okazję plażować i też nas zauroczyła ta wyspa.
No i Szybenik - w tym roku daliśmy mu drugą szansę i wypadł całkiem nieźle :wink:
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 03.08.2014 17:24

Vodice
Plaża w Vodicach dosyć fajna, jak dla nas fajniejsza niż w Tribunj -Bristak. Plażowiczów dużo więcej, ale nam to nie przeszkadzało. Parking całodzienny to koszt 20 kun przy samej plaży.
Plaża w Vodiach

IMG_0698.JPG

Ulubiona rozrywka męża, ale droga
IMG_0701.JPG

Chwalicie się, że widzieliście delfiny, a ja widziałam .... orkę :lol:
IMG_0932.JPG

Wygląda zachęcająco jednak dla mniejszych dzieci jest trochę niebezpiecznie
IMG_0526.JPG

IMG_0577.JPG

A to oczywiście najczęstszy widok
IMG_0855.JPG

i mój ulubiony znak
IMG_0442.JPG
Marko66
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 30.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marko66 » 03.08.2014 20:22

beagm napisał(a):Murter - cd
Podczas jedynego pochmurnego poranka wybraliśmy się obejrzeć plaże Murtera, aby wiedzieć gdzie warto zajrzeć jak już słońce wyjdzie. Z tego co czytam to mieliśmy sporo szczęścia z pogodą. Kilka godzin deszczu i kilka godzin chmur w ciągu dwóch i pół tygodnia - marzenie, które się spełniło. Chyba, że w ten sposób los chciał mi zrekompensować Czarnogórę :lol:
Poniżej Murter w chmurach, a więc widok na plaże w okolicy Tisno
IMG_1059.JPG

Gdzieś na Murter ...
IMG_1065.JPG

........
a już poważny powód, aby tu powrócić. Następnego dnia jest słoneczko i trochę chmur, ale bardzo ciepło więc decyzja - Murter Slanica. I choć cena za parking - 40 kun za cały dzień - podniosła mi ciśnienie - jedziemy a tam ....

Na wyspie Murter jest wiele pięknych plaż, ale na pewno nie Tisno. Sam odwiedziłem kilka z nich w zeszłym roku, a szczególnie przyjrzałem się plażom w rejonie Jezery - relację właśnie powoli kończę: jezera-sierpien-2013-t45822.html
:papa:
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 05.08.2014 18:13

Magdaz911
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 87
Dołączył(a): 08.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdaz911 » 11.08.2014 18:15

Miło powspominać znajome widoki z zeszłorocznego Sibenika:)
Zdjęcia z Dubrovnika super, w piątek wyruszma do Cro i w planach też jest "stolica" południowej Dalmacji :D
Czekam na dalszą część relacji :papa:
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 31.08.2014 17:45

Witam, po nieobecności czas pomału zbliżyć się do końca relacji

Kościół św.Nikola w Tribunj

Wesele chorwackie

Mohanicans w Tribunj
Cornugon
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 27.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cornugon » 31.08.2014 18:24

Pięknę zdjęcia pieknych miejsc :)
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 28.04.2015 13:58

greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5788
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 29.04.2015 09:54

Fajna relacja, znakomite zdjęcia i filmiki...

Dobrze, że odświeżyłaś bo nie trafiłem tu wcześniej :)
Heterka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 461
Dołączył(a): 21.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Heterka » 29.04.2015 11:32

Witam. Trafiłam dopiero teraz na Twoją relację i muszę się z Tobą nie zgodzić co do Czarnogóry. Zbyt pochopnie oceniasz to państwo. Na pewno nie jest to Chorwacja, ale swoje uroki ma. Dlaczego nie pojechaliście dalej wzdłuż wybrzeża, zaraz za Budwą zaczyna się piękny Święty Stefan a dalej urocze małe i większe miejscowości jak Petrovac. W ubiegłym roku spędziliśmy 7 dni w Promajnie, potem wyruszyliśmy do Czarnogóry na 5 dni, a wracając zatrzymaliśmy się u znajomych gospodarzy w Tribunj na 3 dni. W Czarnogórze przejechaliśmy kawał wybrzeżem za Petrovac i wróciliśmy do Świętego Stefana gdzie spędziliśmy wspaniałe 5 dni. Ten widoki a zwłaszcza na wysepkę i Budwę - niezapomniane. A Tribunj znam bardzo dobrze, mamy tam nawet zaprzyjaźnionych gospodarzy - jak rodzina.
beagm
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 605
Dołączył(a): 17.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) beagm » 29.04.2015 13:19

Dzięki za miłe słowa odnośnie zdjęć i filmów.

Co do Czarnogóry - zostałam PRZEGŁOSOWANA przez rodzinę. Ja chciałam zostać i też uważam, że jest tam pięknie. Niestety, gdy przyjechaliśmy było bardzo pochmurnie i to na 100 % zepsuło pierwsze wrażenie. Więc pozostała mi tylko obietnica, że dostanę jednoosobową "wycieczke do Czarnogóry w prezencie". Mimo, że pokazywałam im zdjęcia z Kotoru, gdy było słonecznie to nie udało mi się zmienić ich nastawienia. W tym roku na kilka dni jedziemy do Włoch, mam nadzieję, że historia się nie powtórzy :lol:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nieudana zdrada 2014 czyli Dubrownik i Tribunj - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone