Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Neum z grupona

Bośnia i Hercegowina to kraj, w którym obowiązują aż trzy języki urzędowe, czyli serbski, chorwacki i bośniacki. Państwo to nazywane jest Krainą w Kształcie Serca, ponieważ przy odrobinie wyobraźni i dobrych chęci właśnie taki kształt widać na mapie. Sahat Kula, czyli wieża zegarowa w Sarajewie, jest ostatnim zegarem w Europie, który pokazuje czas zgodnie z zegarem księżycowym.
marcind
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 18.03.2008
Neum z grupona

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcind » 30.07.2013 12:57

Witam!
Cały czas się zastanawiam co robić w tym roku (w sensie gdzie jechać), ustaliłem z moją żonką że będę szukał czegoś z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje wystarczą - czyli HB) w samej Chorwacji jest z tym naprawdę ciężko już oczy mnie bolą od patrzenia w monitor. Znalazłem coś takiego
http://travel.groupon.pl/24720959
Hotel Neum w miejscowości Neum, czytałem sporo postów o Neum ale są niestety dość sprzeczne opinie :)
Co uważacie o tej ofercie?
A może macie jakieś namiary na noclegi z wyżywieniem albo np. apartamenty prze których są jakieś stołówki czy coś takiego.
robeau
Croentuzjasta
Posty: 124
Dołączył(a): 03.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) robeau » 30.07.2013 13:05

Delikatnie piszać w grupona raczej bym sie nie bawił. Moj kumpel z pracy był w czerwcu w CRO kupił pobyt 10 dniowy na Gruponie własnie, i standard pobytu oferowany na gruponie nijak miał sie do rzeczywistości. Ogólnie pisząc warunki bardzo dalekie od przyzwoitych. Oczywiscie Ty mozesz trafic lepiej. Juz lepiej jechac w ciemno.Przynajmniej na miejscu mozna przebierac w ofertach.
marcind
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcind » 30.07.2013 13:15

Sprawdziłem dokładnie indywidualna rezerwacja bezpośrednio w hotelu daje praktycznie identyczną cenę. Bardziej chodzi mi o Wasze opinie o Neum a może nawet bardziej o noclegi z wyżywieniem w samej Chorwacji.
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 30.07.2013 13:25

W samym Neum moim zdaniem nie ma nic ciekawego, ot miasteczko tranzytowe. Trochę tańsze produkty spożywcze i paliwo niż w Chorwacji. Chcąc pojeździć, poplażować, coś pozwiedzać będziesz musiał dzień w dzień przekraczać granicę UE. Nie wiem czy Ci się będzie chciało. Moim zdaniem zbyt blisko jest cudowny Peljesac czy Makarska Riviera żeby sobie zawracać głowę Neum.

PS. A jeśli tak jak piszesz samodzielnie rezerwując jest taka sama cena jak na Gruponie to bym na G. nawet nie patrzył. Ale ja generalnie mam awersję do tego typu wynalazków :D :D :D
Ostatnio edytowano 30.07.2013 13:43 przez Mosqito, łącznie edytowano 1 raz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.07.2013 13:34

marcind napisał(a):Sprawdziłem dokładnie indywidualna rezerwacja bezpośrednio w hotelu daje praktycznie identyczną cenę. Bardziej chodzi mi o Wasze opinie o Neum a może nawet bardziej o noclegi z wyżywieniem w samej Chorwacji.


Napisz do tego kolegi:
member14060/
wypoczywał tam w zeszłym roku.

Pozdrawiam
KarKoz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 759
Dołączył(a): 26.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) KarKoz » 30.07.2013 18:10

Co prawda nie w Neum a w Czarnogórze ale byłem z grouponem/gruperem. Jechałem z duszą na ramieniu co zastanę na miejscu. Było bardzo tanio i super warunki. Da się...
witia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 19.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) witia » 30.07.2013 18:41

Hotele w Neum to raczej porażka. Nie wiem jaka cena, bo mi się nie wyświetla. W 2004 lub 2005 niewiele brakowało, a bym tam zarezerwował. Wybrałem jednak sprawdzony hotel na Korculi. W drodze powrotnej podjechaliśmy do Neum (byłem ciekaw czy dobrze zrobiłem). Obejrzeliśmy dwa hotele. Standard - późny Gierek :) . W jednym był jakiś obóz młodzieżowy. Lipa :( . Pomijając hotele, moim zdaniem, samo Neum nie jest wymarzonym miejscem na wypoczynek. Pokręciliśmy się trochę po ulicach i stwierdziliśmy, że Neum najlepiej wygląda z... Jadranki :)
marcind
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcind » 31.07.2013 09:57

Kurde przegadałem ten temat z żoną i chyba zrobimy "powtórkę z rozrywki" z 2008 roku tzn. pojedziemy do Gradac-a :)

Powrót do Bośnia i Hercegowina - Bosna i Hercegovina


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone