Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nemira

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 12.08.2011 08:31

fleischman napisał(a):greenrs
taż Ci to knajpeczka właśnie - 2 zdjęcie :-)

leoligot
i tam nas szukaj jakby co ;-)
Poznosz mie po akcyncie :D


Ale czy oby terminy się nie rozmijają?
Zawitam do Nemiry 28go VIII

ana588 napisał(a):czekam na relacje :) bardzo chetnie zobacze co dzialo sie po drugiej stronie.


Już za chwileczkę, już za momencik - 15dni
ana588
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 10.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana588 » 12.08.2011 09:10

DZIEN PIATY

Dnia piątego nabraliśmy już trochę chorwackiej opalenizny, ale ciągle było mało. Poranek zapowiadał się naprawdę przyjemnie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pózniej oczywiscie plażowanie, pływanie, rozwiązywanie krzyzowek na plazy, opalanie itd... itd... itd...


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


W tym miejscu chcę pokazać odcinek plaży który znajduje się za tym oto usypem ze skał na zdjęciu wyżej:) Zdjecia ponizej pokazują kawełek plaży, na której było znacznie mniej ludzi, niż w miejscu gdzie my rozkładalismy nasze plażowe tobołki:) Trzeba przejsc przez te skłaki, chlupnąć do wody - jest płytko, woda sciega pasa, a idac do brzegu jest coraz plycej rzecz jasna:)

Obrazek

Obrazek

Po plażowaniu czas na Omis, dzisiaj mamy w planach wejsc na tą słynną wiezyczkę...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

weszliśmy, zdobyliśmy (ja niestety na najwyzsza kondygnacje nie weszlam;) bo lęk mnie ogarnal:) Na samej gorze było podobno tak ciasno, ze trzeba bylo czekac ladnych pare minut, zeby moc zobaczyc panoramę... dzisiaj jestemy zmęczeni, ale zadowoleni z wkacji, wyjazdu...

jutro zakładamy garsoniery, spodnie w kant i ruszamy autobusem NR 60 na Split... 8)
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 12.08.2011 10:45

Hello-Greenrs -dzieki.Fleischman"jo tyz umia godać"
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 12.08.2011 10:59

El_guapo. Ciebie poznam na stówę.Z wózeczkiem nie uciekniesz tak łatwo. A poważnie to wczoraj żonka powiedziała że urlopik się oddala i 1-wszy mozliwy termin to ok.28 sierpień.Pozdro.
el_guapo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1539
Dołączył(a): 08.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) el_guapo » 12.08.2011 11:17

leoligot napisał(a): 1-wszy mozliwy termin to ok.28 sierpień.Pozdro.


Przepraszam autorkę za off-topa:
No, jeżeli 28y to jest szansa. Poszukam w Nemirze MISKA, bom wrażliwy na piękno :wink:. Wy szukajcie lemonkowej spacerówki i srebrnej Astry z "plecakiem" na dachu.
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 12.08.2011 12:28

Pamiętam,bo czytałem Twojej relacji (super). Za Miśka masz u mojej żony duuuuże Korlovacko, bo to jej miłość,1-wsze auto,którym chce jeździć.Nam teraz taki starczy,bo zostały nas "2 sztuki".Przedtem były bardziej praktyczne,najczęściej kombiczki
ana588
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 10.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana588 » 12.08.2011 12:33

el_guapo napisał(a):
leoligot napisał(a): 1-wszy mozliwy termin to ok.28 sierpień.Pozdro.


Przepraszam autorkę za off-topa:
No, jeżeli 28y to jest szansa. Poszukam w Nemirze MISKA, bom wrażliwy na piękno :wink:. Wy szukajcie lemonkowej spacerówki i srebrnej Astry z "plecakiem" na dachu.


nie obraże sie jesli po przyjezdzie pojawia sie tu dwie nowe fotorelacje:)
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 12.08.2011 13:09

Hej ANNO. Zemną to poważny problem. Jak coś potrzebuje na kompie to wołam-Bartek (zięć)lub -Kasia (córka).Zdjęcia zrobię, bom tam (w Nemirze)nie był,wklejania nauczą mnie dzieciaki (przekupie napojami z CRO),a po przeczytaniu Waszych super relacji,to może z pisania też coś wyjdzie. Pozdro Twoja relacja super
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 12.08.2011 23:17

Ciężki dzień to był, tyle powiem. Za to ostatni w pracy przed urlopem :)

Ano - przez Twoje relacje to zasnąć nie potrafię ostatnimi dniami... Zamykam oczy i już tam jadę ;-)

leoligot i el_guapo - to wypijcie za moje zdrowie, bo 28 to będzie mójpierwszy DPP... DzieńPoPowrocie :-(
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 13.08.2011 00:12

Mam nadzieję że po powrocie będzie barwna relacja. Szerokiej, równej i pustej drogi!
fleischman
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 20.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fleischman » 13.08.2011 20:37

greenrs napisał(a):Mam nadzieję że po powrocie będzie barwna relacja. Szerokiej, równej i pustej drogi!


Się postaram :-)
Póki co, autko wyczyszczone. Zakupy zrobione. W 98%. Mięcho się "wekuje".
Mała Mi (córcia) zwiększa częstotliwość pytań kiedy będziemy u Pani Nancy..
ana588
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 10.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana588 » 16.08.2011 10:18

AUTOBUSEM DO SPLITU

Wdrapalismy się na samą górę Nemiry tam, gdzie jest przystanek autobusowy /zaraz przy mini barze auto grill/, niestety nie bylismy mocno rozeznani gdzie dokladnie znajduje sie ten przystanek, wiec czekajac w jakichs krzakach przy zarosnietym znaku z przystankiem autobusowym bylismy swiadkami jak ten wlasciwy autobus ucieka z tego wlasciwego przystanku jakies 100 metrow przed nami... niestety nie udalo nam się go dogonic, musielismy poczekac ok 40 minut na kolejny, podobno autobusy Nemira-Omis (NUMER 60) kursuja srednio co pol godziny wlasnie (jednak trzeba wziąc poprawke na straszne korki, ktore bywaja na trasie).

Zatem ok 25 km droge do Splitu pokonaliśmy w 2 godziny zegarowe... bylo ciasno na drodze;/ Z Nemiry wyruszylismy pusciutkim autobusem, pozniej zaczelo sie zapychac...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dotarlismy do Splitu... straszny upał, masa turystow...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Powrót był o wiele krótszy, wracalismy ok 18.00 nie było juz zatorów na dordze... im blizej Nemiry, tym autobus pustoszal, na konu zostalismy juz tylko my:) Czekalo naj juz tylko pokonanie schodkow i zejscie do apartamentu... ;)
leoligot

Nieprzeczytany postnapisał(a) leoligot » 23.08.2011 15:12

Wytężam moje bystre-ha,ha-oka i nie widzę na plażach w Nemirze pryszniców. Powiedzcie,proszę,czy faktycznie
ana588
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 10.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ana588 » 25.08.2011 09:55

ja nie widziałam, ale gdzies na innym forum czytałam, z takowa są?
zbys2011
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 07.06.2011
Nemira

Nieprzeczytany postnapisał(a) zbys2011 » 19.09.2011 23:42

ana588 czy jest tak możliwość, żebyś nawiązali kontakt przez email? Chciałem zapytać o kilka szczegółów dotyczących apartamentu Hrbat w Nemirze.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone