Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasze regiony turystycznie (czyli co warto zobaczyć)

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 11.11.2007 17:33

wiech napisał(a): Jeśli przyjaciel publikuje w Internecie jakieś albumy, to ........... pokaż linki.


Raczej nie ma :( w internecie jego albumów...
W długie zimowe wieczory postaram się zaprezentować Sudety, pewnie przy tej okazji trafię jeszcze na jakieś zdjęcia - perełki, to je pokażę :D .

Zazwyczaj chodzimy po górkach większą grupą, więc w domowym archiwum mam sporo zdjęć, czasem trafią się fajne jak te ze Śnieżki, ale nie zawsze są warunki, żeby zrobić takie foty. Kolega jest pstrykaczem-amatorem i jemu też nie zawsze wszystko wychodzi tak wspaniale...

A we Wrocławiu też dziś sypnęło śniegiem :)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 11.11.2007 21:14

Ostatnio edytowano 08.03.2010 23:13 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 28.11.2007 14:40

Trafiłam do tego wątku z wątku Janusza.W. Jesienne Tatry - piękne zdjęcia z pustych Tatr - na dalszy ciąg i muszę przyznać, że na zdjęciach Dangol zima jest zachęcająca do oglądania. Już kiedyś napisałam, że źle znoszę zimno na szczęście można ją chociaż pooglądać. Uroku tej zimie dodaje świecące słońce, błękitne niebo i wydaję się, że wcale nie jest tak zimno. Zwłaszcza na biegówkach robi się pewnie nieźle gorąco:D

:papa:
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 01.12.2007 01:54

To ja też o górach tylko o troszke niższych i nie tylko. Ziemia świętokrzyska.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 27.12.2007 16:43

Coś cicho zrobiło sie w tym wątku ale to pewnie z racji świąt. Już niedługo zaczynają sie ferie i na pewno przybędzie relacji co gdzie warto zobaczyć. W związku z tym mam pytanko pierwszy raz wybieram sie do Wisły, a dokładnie do Białej Wisełki co można ciekawego zobaczyć w okolicy Wisły, Ustronia czy Cieszyna. Na nartach nie jeżdżę wiec zostają spacerki, zwiedzanie okolic. Dlatego proszę o informacje co warto zobaczyć a co sobie darować.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 27.12.2007 18:19

Proponuje przejrzeć tą stronkę :papa:
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 28.12.2007 09:34

Dzięki Janusz już tam byłam (na tej stronce oczywiście). Mnie chodziło raczej o Wasze własne doświadczenie, bo to co w necie już przeczytałam co potrzeba wydrukowałam. Więc czekam na Wasze wrażenia.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107682
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.12.2007 09:49

No to ja w tym nie pomogę :( tylko raz i to dawno byłem w tym regionie. :papa:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 28.12.2007 10:35

zmrol napisał(a):Coś cicho zrobiło sie w tym wątku ale to pewnie z racji świąt. Już niedługo zaczynają sie ferie i na pewno przybędzie relacji co gdzie warto zobaczyć. W związku z tym mam pytanko pierwszy raz wybieram sie do Wisły, a dokładnie do Białej Wisełki co można ciekawego zobaczyć w okolicy Wisły, Ustronia czy Cieszyna. Na nartach nie jeżdżę wiec zostają spacerki, zwiedzanie okolic. Dlatego proszę o informacje co warto zobaczyć a co sobie darować.


Podjedźcie autobusem/autem (ktoś grzańca nie wypije ;-) ) do Istebnej. Wysiada się przy stacji benzynowej, jest po prawej stronie drogi jadąc od Wisły (skręca się na Zaolzie naprzeciw stacji w lewo). Stamtąd możecie sobie zrobić świetną wycieczkę pieszą na Stecówkę, z zabytkowym kościółkiem oraz schroniskiem. Przy odrobinie szczęścia lub cierpliwości w oczekiwaniu, załapiecie się na kulig po okolicy. Wystarczy popytać w knajpach o namiar na organizatorów kuligów. Ustroń to wyjazd na Czantorię, krzesełkiem można wjechać i wrócić tą samą drogą. Narciarze jeżdżą w jedną stronę :wink: Warto również się wybrać na Równicę. Są przyjemne stylowe knajpki, z parkingu przy schronisku można się wybrać pieszo na szczyt, jakieś 20 min spaceru, gdzie również są przyjemne knajpki i fajne widoczki do pooglądania. Przed wjazdem zorientujcie się czy wjazd jest możliwy, być może konieczne będzie założenie łańcuchów, wskazane zresztą przy większości wycieczek samochodowych w rejonie "zawiśla" zimą. Ładne widoki można również zobaczyć z Koczego Zamku przy trasie Istebna - Zwardoń - Słowacja jak na dłoni.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 21.01.2008 16:35

zmrol napisał(a):...Już niedługo zaczynają sie ferie i na pewno przybędzie relacji co gdzie warto zobaczyć....

Jak wrócisz to daj znać co zobaczyliście ;)

Pozdrav :papa:
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 21.01.2008 16:50

Ja jadę dopiero pod koniec lutego ale jak wrócę to na pewno coś tu skrobnę i wkleję parę zdjęć. Może do tego czasu ktoś - gdzieś zawita i nam pokarze w jakich to wspaniałych miejscach był.
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 27.03.2008 19:00

Ostatnio edytowano 19.03.2010 11:50 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
a to ja
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4755
Dołączył(a): 18.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) a to ja » 27.03.2008 19:39

Rok temu w okolicy Śnieżnika marzec kończył się przepięknie :D

A relacja ...
... dla niektórych będzie zachętą, dla niektórych ... przypomnieniem.
(ja np. zimy i wiosny TAM nie znam)

P.s. wszystko - poza cebulą w ..... - bardzo apetyczne.
A szczególnie słońce i śnieg zestawione z niebieskością nieba.

Pozdraviam :)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 30.03.2008 22:07

Ostatnio edytowano 13.03.2010 12:49 przez dangol, łącznie edytowano 1 raz
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 31.03.2008 15:39

Brrr faktycznie zima w pełni... My byliśmy w niedzielę na Łysicy - foto-relacyjka wkrótce ;)

Pozdrav :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Nasze regiony turystycznie (czyli co warto zobaczyć) - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone