Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasz mały Raj na Ziemi - Baska Voda 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
autsajder
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) autsajder » 10.03.2011 09:51

Obie Twoje relacje z pobytu w Baska Voda przeczytałem jednym tchem. Zaciekawiły mnie głównie z tego powodu, że w zeszłe wakacje sam tam byłem. Jak miło sobie poprzypominać ten wspaniały czas w zimowy dzień.

Na Twoją relację trafiłem przy okazji poszukiwań gościa który umilał wieczory grając na gitarze i śpiewając piosenki w barze przy plaży. Będąc w Baska Voda chciałem kupic jego płytę lecz już ich niestety nie miał :cry: . W swojej relacji napisałaś, że kupiłaś taką płyt :D . Proszę o kontakt na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl może uda mi się jakoś "pożyczyć" od Ciebie tej muzyczki.
brokers7
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 303
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) brokers7 » 30.06.2011 16:43

i ja ponownie się zachwycam :-)
agnes128
Croentuzjasta
Posty: 259
Dołączył(a): 09.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) agnes128 » 16.08.2011 12:43

Dziękuje sroczko moja miła , że przypomniałaś zeszłoroczne wakacje w Baśce i ja tam byłam i się wspaniale bawiłam , więc tym razem aby blisko to będzie Brela spacerkiem do Baśki w sam raz. Pozdrawiam i życzę zdrówka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 03.01.2013 21:52

To i ja odgrzebie temat :) Super relacja na te zimowe pochmurne dni :)

Jeżeli to nadal aktualne i masz namiary na te apartamenty w Baska Voda to byłbym wdzięczny :)

Pozdrawiam

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
jarecki0661
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 22.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarecki0661 » 01.05.2014 16:55

sroczka66!!!proszę o namiary na ten apartament,bo wybieramy się w lipcu i też będzie nas pięć osób.mój adres
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
feri
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 03.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) feri » 03.06.2014 12:44

jarecki0661 napisał(a):sroczka66!!!proszę o namiary na ten apartament,bo wybieramy się w lipcu i też będzie nas pięć osób.mój adres
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


My też będziemy w Basce Voda w lipcu br :) kto wie moze się spotkamy :))))) my nocujemy w Horizont :)
CroTisiU
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 272
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroTisiU » 13.08.2014 20:36

Witaj sroczko jeśli to nie problema to poprosiła bym namiary na ten apartman jedziemy końcem sierpnia adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :D
Relacja rewelacja znajome rejony a i biba również zaliczona z zainteresowaniem i ciekawością czytałam twoją relacje Pozdrawiam serdecznie :papa: :papa: :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nasz mały Raj na Ziemi - Baska Voda 2009 - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone