Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nasz mały Raj na Ziemi - Baska Voda 2009

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
twister07
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3071
Dołączył(a): 24.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) twister07 » 19.01.2010 15:50

sroczka66 napisał(a):twister07, miło mi, że relacja Cię zainteresowała. :D

BV jest na pewno głośniejsza od Promajny, ale nie tak strasznie uciążliwa. Spotykaliśmy mnóstwo ludzi z małymi dziećmi. Kwatery spokojniejsze były w "górnych" partiach BV.


Pozdrawiam :papa:


oj jak coś to się zdecyduję na tą "dolną" część, bo górna po plaży..... wrrr ;)
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 20.01.2010 10:28

twister07 napisał(a):
oj jak coś to się zdecyduję na tą "dolną" część, bo górna po plaży..... wrrr ;)


:lol: :D :lol: To prawda, coś za coś :lol: .

Wędrówka pod górę ze sprzętem plażowym to istna droga przez mękę :wink:
mialpol
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 05.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mialpol » 05.02.2010 23:50

brokers7 napisał(a):Witam serdecznie

Fajna relacja, Gratuluję.

Jestem w Baska Voda kilka razy do roku w związku z prowadzonym w tym mieście biznesem i potwierdzam iż jest tam cudownie. Jeśli chciałby ktoś namiary na fajne kwatery nie ma problemu, proszę pisać :-)

PS. No i chyba muszę zacząć pisać relacje z tego miejsca choć co do tego miejsca nie ma co zachęcać gdyż w sezonie ludzi jak mrówek :-)


Witam,
We wrześniu wybieramy się we czworo do Baska Voda(pierwszy raz Cro) jeśli możesz prześlij namiary na jakieś fajne lokum blisko plaży.
Pozdrawiam,
Andrzej adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
przemas_depesz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 96
Dołączył(a): 25.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas_depesz » 07.02.2010 11:42

Jak dla mnie również bomba...Fajnie poczytać i pooglądać miejscowość gdzie również się było ;-) Nie ma jak dobre chorwackie winko z rana, a potem OŻUJSKO na plaży..Z fotorelacji spostrzegłem, że nie tylko ja fotografuje ten złoty napój w słonecznych plenerach CRO...........Nie tylko ja zbieram monety 5 zł w śwince,co by więcej było do wydania podczas pobytu....Gratuluje wspaniałej relacji....Ja mam już mniej niż 100 dni do wyjazdu i się cieszę DALMACJA czeka
Viniu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 327
Dołączył(a): 09.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viniu » 07.02.2010 12:27

Ja równiez gratuluję świetnej relacji :) Wypada mi tylko żałować, że tak późno się do jej przeczytania zabrałem.

A czytałem ją z wielkim zainteresowaniem, bo była o relacja osoby, która pierwszy raz odwiedziła ten piękny kraj, czyli takiej osoby jak ja... bo dopiero w tym roku pierwszy raz zawitam w gościnne progi Chorwatów i liczę, że również ja będę zachwycał się każdym szczegółem tego kraju :) z dziesiątkami ochów i achów.. ;)

POZDRAWIAM
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 07.02.2010 13:24

Oj, dawno nie zaglądałam na Forum, dziś, za oknem śnieg, a mnie wzięła wakacyjna cromaniacka nostalgia - postanowiłam pocieszyć oczy zdjęciami z Forum, a tu na wejściu taka wspaniała relacja! Mój pierwszy raz również odbył sie wśród ochów i achów więc rozumiem Cię doskonale! Za mną juz 3 takie razy i to oczywiscie nie koniec! Dziękuje za mile spędzone niedzielne przedpołudnie!
POzdrawiam i zycze kolejnych cropodróży!
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 08.02.2010 10:30

mialpol, przemas_depesz, Viniu, zauroczona - dzięki :D

Fajnie się czyta takie miłe słowa - miodzik na duszę po prostu. Cieszę się, że relacja wywołuje uśmiech i miłe wspomnienia na Waszych twarzach :D .

mialpol, namiary poszły na maila.

Pozdrawiam serdecznie :papa:
Jarek999
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 473
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jarek999 » 14.02.2010 18:26

Super relacja.
Nie dziwię się Twoim "ochom" i "achom", co wyjazd tak mam, a w tym roku będzie to piąty raz (152 DDW :D )
Pozdrawiam
Jarek :papa:
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 15.02.2010 15:45

Jarek999 napisał(a):Nie dziwię się Twoim "ochom" i "achom", co wyjazd tak mam, a w tym roku będzie to piąty raz (152 DDW :D )


Myślę, że i ja okrzyków zachwytu Chorwacją szybko się nie pozbędę. Dzięki ludziom z CROforum wiem, że nie jest to nienormalne :lol: :lol: :D :D

Mój wyjazd (jak wszystko dobrze pójdzie) za 136 dni - piszę małe literki, żeby nie zapeszyć
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 16.02.2010 05:46

:D Sroczka przepyszna relacja taka cieplutka i napełniająca spokojem i optymizmem. Gdy ją czytałam czułam na 1000 km jak bardzo Ci się to miejsce spodobało;)
Bardzo podobają mi się zdjecia Przemiła lektura Pozdrawiam :)
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 16.02.2010 13:14

Muliness napisał(a)::D Sroczka przepyszna relacja taka cieplutka i napełniająca spokojem i optymizmem. Gdy ją czytałam czułam na 1000 km jak bardzo Ci się to miejsce spodobało;)
Bardzo podobają mi się zdjecia Przemiła lektura Pozdrawiam :)


Dzięki Muliness i też pozdrawiam :papa: .

Gdzieś w sąsiedniej relacji czytałam, że wybierasz się w tym roku na Brač.
Zapewne skrobniesz potem jakąś relacyjkę?
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 17.02.2010 00:59

sroczka66 napisał(a):Gdzieś w sąsiedniej relacji czytałam, że wybierasz się w tym roku na Brač.
Zapewne skrobniesz potem jakąś relacyjkę?


Bardzo bym chciała , fajnie jest spisać wspomnienia i potem po latach do nich wracać;) Problemem jest duża liczba wyśmienitych relacji Poprzeczka postawiona wysoko ale zobaczymy..moze coś tam sklecę;):) Póki co czytam relacje to mój ulubiony dział Wczoraj byłam z Toba na Twoich wakacjach było miodzio!!!! Człowiek zapomina o tej paskudnej zimie;)
Pozdrawiam :papa:
sachna
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 24.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sachna » 17.08.2010 14:15

sroczka66, czy mogłabym poprosić o namiary na ten apartament w którym mieszkałaś? mój adres to adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
michAŁ73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 03.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) michAŁ73 » 09.03.2011 10:34

Super relacja :!: W końcu i ja do niej dotarłem.
Pozdrav dla "sąsiadki" z zachodniopom.
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 09.03.2011 15:57

Kolega MichAŁ73 podbił temat, więc poczytałem.

Zazdroszczę Ci tego uczucia "pierwszości".

Ja to uczucie poznałem w 2001 roku, ale za każdym razem towarzyszy mi dreszcz.

Baśka Voda mimo, że jestem zwolennikiem spokojnych mieścin była częścią moich wakacji za każdym razem, podczas moich pobytów tam.

Brela blisko, do Bastu można podjechać w parę minut i delektować się w ciszy panoramką.

Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Nasz mały Raj na Ziemi - Baska Voda 2009 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone