Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Naklejki "Cro.pl" - magnetyczne

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
moonsag
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.12.2010

Postnapisał(a) moonsag » 11.06.2013 09:44

Naklejki dotarły można jechać :))
Idziol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 585
Dołączył(a): 27.06.2003

Postnapisał(a) Idziol » 11.06.2013 11:16

mail z zamówieniem poszedł :)
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3872
Dołączył(a): 09.12.2011

Postnapisał(a) Piter_M » 11.06.2013 17:59

moonsag napisał(a):Naklejki dotarły można jechać :))


A jak tą drugą wyślę to będzie miał ją kto odebrać ?
Jak Was już nie będzie.
kreciki
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 06.11.2012

Postnapisał(a) kreciki » 12.06.2013 07:35

Zaraz wysyłam maila z zamówieniem...też muszę ją mieć ! pozdrawiam
moonsag
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.12.2010

Postnapisał(a) moonsag » 13.06.2013 10:12

:) extra naklejka wygląda :))
wiola2012
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3437
Dołączył(a): 26.07.2012

Postnapisał(a) wiola2012 » 13.06.2013 13:01

Jest przesyłka a w niej piękna naklejka :) Dziękuję bardzo
Za chwilę będę biegać wokół samochodu, żeby sprawdzić gdzie się najlepiej prezentuje :)
moonsag
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 16.12.2010

Postnapisał(a) moonsag » 13.06.2013 13:08

Piter_M napisał(a):
moonsag napisał(a):Naklejki dotarły można jechać :))


A jak tą drugą wyślę to będzie miał ją kto odebrać ?
Jak Was już nie będzie.

Spoko Poleżą chwilę na poczcie ,jakoś 26 .06 bede w kraju
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3872
Dołączył(a): 09.12.2011

Postnapisał(a) Piter_M » 13.06.2013 13:49

moonsag napisał(a):
Piter_M napisał(a):
moonsag napisał(a):Naklejki dotarły można jechać :))


A jak tą drugą wyślę to będzie miał ją kto odebrać ?
Jak Was już nie będzie.

Spoko Poleżą chwilę na poczcie ,jakoś 26 .06 bede w kraju


OK
Pozdrawiam
ewa.krakuska
Croentuzjasta
Posty: 381
Dołączył(a): 06.07.2010

Postnapisał(a) ewa.krakuska » 13.06.2013 20:54

dziękuję za cudowną naklejkę!!!
filipo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 12.05.2013

Postnapisał(a) filipo » 13.06.2013 22:36

Naklejka pierwsza klasa.
DaJaRa
Cromaniak
Posty: 643
Dołączył(a): 11.05.2011

Postnapisał(a) DaJaRa » 15.06.2013 06:45

Naklejki doszły. Dziękuję!
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Postnapisał(a) mickanovi » 17.06.2013 21:23

Właśnie wysłałem zlecenie. Rozwiązanie z naklejką magnetyczną ma szanse przypaść do gustu mojej małżonce, która z zasady jest uczulona na ingerencję w powłokę lakierniczą jej autka (jej - bo ja w zasadzie tylko w czasie wyjazdu do Cro mam okazję nim pojeździć :-) ), a po tradycyjnych naklejkach niestety ślady niemal zawsze zostają.
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 445
Dołączył(a): 23.02.2009

Postnapisał(a) Natko_ » 18.06.2013 00:20

Dziękuję za naklejki - super są.
Niestety do końca sierpnia zdobia tylko lodówkę :(
Ale 31.08 po rytualnym myciu pojazdu przedwyjazdowo - jedna trafi na tylną klapę, a druga "nawszelkowypadkowa" do schowka :D
toolpusher
Globtroter
Posty: 31
Dołączył(a): 09.01.2008

Postnapisał(a) toolpusher » 19.06.2013 11:27

Poszło zamówienie przed chwilą.
literat
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 19.07.2007

Postnapisał(a) literat » 19.06.2013 16:37

Właśnie przed chwilą listonosz przyniósł :) Naklejka super i pięknie wygląda na bagażniku czarnego Lancera :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Naklejki "Cro.pl" - magnetyczne - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone