Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.07.2013 21:23

W Razanji, Vinisce, Marina, Poljica nie ma kempingów :idea:
W Seget jest >>> http://www.kamp-seget.hr/index.htm

PS kalendarz-wyjazdowy-chorwacja-2013-t39353.html
kristi75
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristi75 » 10.07.2013 00:59

Witam
Widzę że tu są osoby które mają dobrze obcykane pola campingowe. Bardzo bym prosiła o pomoc w wyborze pola.
Planujemy wyjazd pod koniec lipca. Tak myślimy ok Splitu ( ale się nie upieramy przy tej miejscowości )
Byliśmy raz kiedyś, dawno w Baśce.
Jedziemy z dziećmi ( tj. 2 os. dorosłe i troje dzieci 5,8,15 ) z przyczepą cam.
Szukamy taniego, ale fajnego pola, blisko morza, najlepiej tuż przy plaży. Plaża łagodna, najlepiej z małym żwirkiem, albo piachem, bez jeżowców.
Nie mam pojęcia od czego zacząć poszukiwania, dlatego zwracam się do doświadczonych turystów. Bardzo proszę o pomoc. Aaa dodam że mąż chciałby trochę ponurkować ( jest początkującym nurkiem )
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 10.07.2013 08:28

Koleżanko Kristi najlepszymi informacjami na temat campingów dysponuje Ekspert Janusz Bajcer. Ba nie tylko na temat campingów ale i kuchni campingowej. Np. jak robić gulaszkę campingową albo żeberka w kapuście. Niech koleżanka jego się spyta odnośnie spraw campingowych.
kristi75
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristi75 » 10.07.2013 23:00

Byłabym wdzięczna gdyby ekspert Janusz Bajcer się wypowiedział. Ale wystarczą mi informacje dotyczące pól kamingowych, bo w kuchni daję sobie radę ;)
Tommaz
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tommaz » 12.07.2013 15:51

Ja mogę pochwalić kamping Marko - MARKO 23244 STARIGRAD - PAKLENICA, Paklenička 7, vl. M. Marasović (023)369-283. Byłem tam parę ładnych lat temu na wypadzie wspinaczkowym. Jako, że byłem studentem wiele mi do szczęścia nie trzeba było - prysznic dostępny non-stop z ciepłą wodą, kibelki czyste, dodatkowo na terenie ogólnodostępna kuchnia. Z ładowaniem telefonów i temu podobnych urządzeń problemu nie było. Kemping leży przy uliczce prowadzącej do Parku Paklenica.
Napisałem do nich ostatnio maila z zapytaniem jaki jest koszt około dwutygodniowego pobytu z namiotem i samochodem dla rodziny 2 dorosłych, dziecko 1,5roku, dziecko niewiele ponad 5 lat - za taką atrakcję życzą sobie 125kun dziennie - uważam, że bardzo tanio. Okoliczna plaża nie jest rewelacyjna, ale za to w Parku jest uroczo.

Ze względu na dzieci i opinię mojej kochanej żony chcemy się wybrać na kamping w bezpośredniej okolicy piaszczystej plaży. Czy w podobnych pieniądzach może ktoś polecić jakieś miejsce w północnej/środkowej części Chorwacji??
papryczka79
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 23.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) papryczka79 » 12.07.2013 20:22

Dzień dobry:)

Debiutujący ze mnie cromaniak zarówno w kwestii forum jak i w kwestii podróżowania do Chorwacji. Proszę więc szanownych forumowiczów o wyrozumiałość:)
Wybieramy się we wrześniu (zaraz na początku) do Chorwacji. Ja na forum siedzę namiętnie już od maja. Wielką radość sprawia mi planowanie, wyszukiwanie, czytanie relacji. To nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji i pierwszy od A do Zet samodzielnie zorganizowany wyjazd. Trochę się boimy (to znaczy ja się trochę boję). Chcemy troszkę zobaczyć, więc zdecydowaliśmy się na objazdówkę, tak żeby w każdym miejscu być po kilka dni. Nie wiem czy w następnym roku uda nam się uzbierać na wyjazd (w tym roku mamy pieniądze darowane i tylko dlatego nas na wyjazd taki stać) dlatego pragniemy zobaczyć więcej niż jedno miejsce. Wiadomo, że optymalna wersja to pobyć w jednym miejscu dłużej, i w następnym roku zwiedzić następne.
Planujemy mieszkać pod namiotem. Nie jesteśmy wprawieni w bojach i szczerze to nie wiem czy damy radę 14 dni w warunkach specyficznych. Dlatego pomysł jest taki żeby co jakiś czas przy zmianie miejsca decydować się na kilka nocy na kwaterzę. Dlaczego namiot? Po pierwsze: oszczędność pieniążków, po drugie chęć przygody i sprawdzenia siebie, po trzecie wolność wyboru i terminów. Poza tym czytałam, że niechętnie wynajmowane są pokoje na małą liczbę dni. A my planujemy tak po 3/4 dni w jednym miejscu. Plan jest wstępnie taki:

Zaczynamy od Splitu. Może jakieś pole namiotowe w okolicy najlepiej takie małe, prywatne. Chyba, że w mieście lepiej jednak jakaś tania kwaterka?
Następnie Hvar. Po przeczytaniu relacji wiem, że Hvar to więcej dni. Może pięć? Zobaczymy. Właśnie to jest fajne w campingach, że nie trzeba planować dokładnie ilości dni i dat przyjazdów i wyjazdów. Obczytałam i obejrzałam w miarę możliwości wszystkie campingi na Hvarze. Może znacie jakieś malutkie, sympatyczne. Tak się zastanawiam czy zatrzymać się bliżej dzikiej części (możliwość kąpieli w pięknych okolicznościach przyrody), czy w tej miastowej (bliżej miasta). Jam miastowe dziewcze, więc się waham. Z Hvaru wracamy na ląd i jest plan by uderzyć na Mostar, albo z Dubrovnika Kotor. Na koniec okolice Dubrovnika i sam Dubrovnik.

Macie jakieś pomysły na małe, przytulne pola przydomowe w okolicach Splitu, na wyspie Hvar i w okolicach Dubrovnika?

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki i dobre rady:)
Pozdrawiam serdecznie!
kristi75
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 09.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kristi75 » 17.07.2013 12:18

Witam
Szkoda że pan Janusz nie ma czasu by tu zajrzeć. Może właśnie się wczasuje ?????
A wyjazd się zbliża, czas ucieka, a ja nadal nie wiem, w którym mieście się zatrzymać. Trudno się zdecydować na coś co się nie widziało i nie słyszało. Zastanawiamy się nad Splitem i Zadarem. Gdzie lepiej ??? gdzie lepsze plaże ?? gdzie jest coś do zwiedzania?? aa i gdzie są palmy ?? no i żeby pola nie były za drogie.

Mam jeszcze jedno pytanie
Jak na danej stronie pola campingowego są wypisane ceny - i jest tylko za osobę, to w tej cenie zawiera się wszystko ???

Byłabym wdzięczna za jakąś odpowiedź, doradę
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 18.07.2013 11:21

Kristi zapytaj się na jego PW na avatorku - odpowie.
mir-ka
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 18.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mir-ka » 18.07.2013 14:51

Witam My jedziemy z przyczepą kemp. na kemping Male Ciste od 6-7.08.2013 do 24.08.2013 to 25 km za Makarską około 80 do Splitu.
Kemping oglądnęliśmy 2 lata temu przy okazji pobytu w Mala Duba na kwaterze i to co nas urzekło to to, że jest bardzo czysto i spokojnie. Co prawda trzeba wziąć poprawkę na to, że był to 06.2013. O ile pamiętam może jest tam ze 30 miejsc. Spotkaliśmy tam ludzi z Wrocławia którzy jeżdżą na ten kemp jak mówili od 5 lat i są zachwyceni. Właściciel trochę mówi po polsku i można było zauważyć, że lubi Polaków. Kemp jest na lekkim podwyższeniu względem morza, o ile pamiętam zejście do morza po dosłownie 10 schodkach. Mają stronkę http://www.campmaleciste.com/. To co mnie przekonuje w porównaniu do Solaris w Sibeniku gdzie kiedyś jeździliśmy to Male Ciste jest spokojne. To kemping rodzinny i właściciel z całą rodziną dogląda porządku i czystości . Państwo z Wrocławia wspomnieli, że toalety myją 5 razy dziennie. Plaża nie jest zbyt dobra dla caąkiem małych dzieci, ponieważ zejście do wody jest dość strome Cennik jest na stronie i jak tak przeliczyłam 3 osoby dorosłe i dziecko 11, ponieważ moja 13-latka jest liczona jak za dorosłą to wyszło mi około 124 zł za dobę za przyczepę do 4m z autem i elektrycznością. Nie znam tylko kursu kuny więc policzyłam 60 gr. W pierwszej linii przy morzu jest + 20 % i tak zarezerwowałam, to wychodzi około 148 za dobę razem. Zważywszy na ceny w CRo myślę, że nie jest to aż tak dużo. Na plaży są tek do dyspozycji nieodpłatnie kajaki. Może komuś z Was przydadzą się moje informacje, pozdrawiam Katarzyna
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.07.2013 21:10

mir-ka napisał(a):... My jedziemy z przyczepą kemp. na kemping Male Ciste ...


W 08.2012 wpadliśmy na rekonesans na ten kamp, spacerkiem z Dole, potwierdzam wszystko.
Cisza i spokój, totalne zad.. ie ale i niedaleko do Zivogosce, da radę dojść z buta jak znudzi się spokój :) łazieneczki przyzwoite, na terenie kempingu knajpka z widokiem na Jadran ale nie pamiętam czy dawali tam coś do jedzenia czy tylko do picia :? my byliśmy tylko spragnieni więc wypiliśmy po zimnym piwku. Jest free wifi przy recepcji. Było dość tłoczno ale skoro macie rezerwację to się zmieścicie :mrgreen:
Z większymi dziećmi nie powinno być problemu, z maluchami które trzeba nosić wolałabym jakieś łagodniejsze dojście do wody, no ale to ja - ktoś inny może mieć inne potrzeby i wymagania. :papa:
Jonny156
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jonny156 » 22.07.2013 14:12

Witam
Pierwszy raz wybieram się do Chorwacji, po 3 miesiącach czytania forum nabyłem cenną wiedzę.
Chcę się wybrać na kamping w okolice Zadaru, miałem upatrzony camp Metea ale kilka ostatnich postów na forum dość negatywnych (kradzieże, tłok, mało cienia) trochę mnie przeraziło.
Doradźcie jakiś kamping, bo zaczynam się stresować ;)
Startuję 3.08 na 12 dni, 3 osoby dorosłe plus dziecko 4 lata.
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 22.07.2013 20:04

W okolicach Zadaru kierunek Biograd masz sporo kempingów: małych i niedrogich. Poszukaj na forum np.
w Sukosanie, Sv. Petar i tak dalej... każda miejscowość to kilka kempingów. A może dalej do Drage nad zatoką Lucica jest kilka i nawet niedrogie ( te nie mają stron w necie). Okolice Zadaru to również Nin i Rażanac, a można jeszcze dodać Starigrad Paklenica, tam też kilka znajdziesz. Poniżej dwa linki tak na zachętę.
pozdr


http://kampoaza.net
http://www.autokamp-maslina.com/
Jonny156
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 23.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jonny156 » 22.07.2013 22:19

rych19 napisał(a):W okolicach Zadaru kierunek Biograd masz sporo kempingów: małych i niedrogich. Poszukaj na forum np.
w Sukosanie, Sv. Petar i tak dalej... każda miejscowość to kilka kempingów. A może dalej do Drage nad zatoką Lucica jest kilka i nawet niedrogie ( te nie mają stron w necie). Okolice Zadaru to również Nin i Rażanac, a można jeszcze dodać Starigrad Paklenica, tam też kilka znajdziesz. Poniżej dwa linki tak na zachętę.
pozdr


http://kampoaza.net
http://www.autokamp-maslina.com/


Bardzo dziękuję za odpowiedź. Faktycznie w tym kierunku jest sporo kempingów - skorzystałem ze street view i wszystko pięknie widać. Pozdrawiam
Gringos
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gringos » 24.07.2013 23:28

Witam wszystkich, czytam forum już od 6 miesięcy, jest to kopalnia dobrych pomysłów. Do Chorwacji wybieram się po raz pierwszy z namiotem. Ponieważ 2 letnie dziecko jedzie z nami to wybór padł delikatnie na Istrię. Spędzimy tam 11 nocy. Bardzo chciałbym zatrzymać się w pobliżu Rovinj bo bliskość tego miejsca pasuje mi i ze względu na architekturę, którą uwielbiam ale i z powodu targów ze świeżą żywnością bo my na wyjazdach żywimy się lokalnymi produktami. Obejrzałem wiele campów (stronka najlepsze Avtocampi, pewnie ją znacie..). Chciałbym znaleźć coś niezbyt dużego i dlatego molochy na kilka tysięcy ludzi w ogóle nie wchodzą w grę. Zastanawiam się jak to jest na Istrii, czy dużo jest małych prywatnych kampów? Przejrzałem już spis dostarczony przez nieocenionego Pana Janusza ale nie znalazłem tam nic dla siebie (może dlatego, że Google nie daje rady rozpoznać zamieszczonych tam adresów). Może ktoś był na Istrii na małym rodzinnym kampie i mógłby coś poradzić? Z góry dziękuję.
wpmarek
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 30.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wpmarek » 31.07.2013 00:43

Panie Januszu,
Jesteśmy z rodzinką na kempingu MICHAEL - w Starigrad.
Strasznie tutaj wieje wieczorami - obawiam się o swój namiocik - naprawdę, codziennie wieczorem zaczyna i do rana nie ustaje...
Chcemy się przenieść na PAG, co Pan poleca (rodzina z dwójką dzieci - 4 i 8 lat)
Dziękuję za szybką odpowiedź..
Marek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 19
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone