Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najtańsze prywatne kampingi?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 29.05.2013 05:33

Janusz Bajcer napisał(a):
jery07 napisał(a):Dzięki Janusz :-)


Miłych wakacji na mini kempingu :lol: myślę, że mini budżet na to pozwoli :idea:


Jeśli będą jedli gulaszkę campingową i żeberka w kapuście Sokołowa to zmieszczą się w budżecie. Jak to zrobić pytajcie doświadczonego turystę co z niejednego pieca chleb jadał Janusza B. :wink:
jery07
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 25.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jery07 » 30.05.2013 13:13

:-)nie podawaliśmy kwot budżetu:-)nie jest wielki ale może nie będziemy bazować tylko na chińskich zupkach z Radomia he,he,he.Cóż zobaczymy :-)
Edyta34
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 16.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Edyta34 » 16.06.2013 18:56

Witam,
szukam taniego kempingu między Spiltem, Makarską i Dubrovnikiem. Jadę z mężem i dwójką dzieci - 10 i 14 lat, mamy duży namiot, nie potrzebujemy pralki.
Zależy nam na łatwym zejściu do morza (nie chcemy biegać z bagażami po kilometrowych schodach :D ). Macie jakieś sprawdzone kempingi? Proszę o cenniki, linki, własne doświadczenia ;)
Z góry dziękuję
rych19
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 108
Dołączył(a): 21.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) rych19 » 16.06.2013 20:37

Edyto! Widzę desperację w Twoich poszukiwaniach kempingu... Wszystko zależy od tego, jak daleko chcesz pojechać. Przeszukaj spokojnie forum-wyszukiwarka działa! Strona kempingu Matea i dojazd do niego jest
na stronie do której link dołączyłaś. Spokojny, tani kemping (kiepska plaża, ale na terenie).
Poszukaj w wyszukiwarce:
1. Sv. Petar kemping Punta i kilka malutkich...
2. Drage 5-6 kempingów (Roko, Maslina, Romantica, Paradiso, Delfin mają strony albo facebook)
3. Riwiera Makarska opisana na forum bardzo wnikliwie np. Male Ciste
4. Slano 4-5 kempingów (Rogac, Bambo,Banja mają strony)
5. Trsteno
6. Sladenovici camp Milic
7. Orasac Pod Maslinom
W zdecydowanej większości są to tanie kempingi
Miłego serfowania :papa:
opelr
zbanowany
Posty: 33
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) opelr » 02.07.2013 13:28

Maslina? Byłem tam, musiał bym być masochistą aby tam spędzać wakacje:) chyba z 500m do plaży w trudnych warunkach, wogóle tam w okolicy nie ma nic wartego uwagi, chyba, że przoczyłem, jak dla mnie szkoda tyle robić kilometrów na Dubrownik, dojechałem prawie do granicy z Czarnogórą( za dubrownikiem w pewnym momencie zwinięty jest asfalt i o mało nie rozleciały się nam zestawy, 500km i cały dzień w plecy tak że nocowaliśmy przy drodze i żadnego normalnego kampu, oczywiście sam Dubrownik warto zobaczyć.

Jeśli idzie o riviere(kampów do wyboru do koloru) to jak dla mnie dobra cena-jakość-warunki wspaniała miejscówka jest w 1.Podgora kamp Sutikla, następnie świetna meta to 2.miedzy Zaostrogiem a Podaca jest bdb camp, bliżej Podacy w zasadzie chyba adres jest z Podacy, nie pamiętam nazwy ale łatwo trafić, 3.Galeb omiś, lecz już drożej, w tym roku chyba trzeba bedzie wypłacić 200zł za dobe na 4osoby.

Plusy:
1 i 2 cena, promenada na spacery, sklepy, lody, pizza dosłownie pod nosem, w Podacy to Pizze i lazanie przynoszą na parcele :D, woda w 1 - 30-50m, w 2. 10-20m, w 3. do 50m piasek na plaży i w wodzie, brak jeżowców, jak ktoś chce poskakać do wody i zobaczyć uroczy kamp to spacerem lub autem 2km w strone Makarskiej mamy kamp Syrena, piękna sprawa.
czuma
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) czuma » 03.07.2013 11:44

Witam. Przeglądam forum już od kilku dni i nie mogę się zdecydować na kemping :( Wybieramy się pierwszy raz na Chorwację ok 16 lipca w okolice Zadaru, 4 dorosłe osoby. Możecie polecić jakiś sprawdzony w miarę tani kemping, z ładną plażą.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.07.2013 12:11

opelr napisał(a):Jeśli idzie o riviere(kampów do wyboru do koloru) to jak dla mnie dobra cena-jakość-warunki wspaniała miejscówka jest w 1.Podgora kamp Sutikla, następnie świetna meta to 2.miedzy Zaostrogiem a Podaca jest bdb camp, bliżej Podacy w zasadzie chyba adres jest z Podacy, nie pamiętam nazwy ale łatwo trafić, 3.Galeb omiś, lecz już drożej, w tym roku chyba trzeba bedzie wypłacić 200zł za dobe na 4osoby.

Wszystkie trzy wymienione kampy to nie najtańsze prywatne kempingi :idea:
opelr
zbanowany
Posty: 33
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) opelr » 03.07.2013 12:52

Wiem, że nie są najtańsze, tani blisko i bez komarów, ochrona przed słońcem to u Tomasa koło Promosten, ale to nie Riviera, odwiedzając kampy mam pewne wymagania ponieważ jadę odpocząć a nie stawiać budki czy namiotu z dala od morza, na patelni zamiast pod drzewem i robić 500km dalej aby zaoszczędzić kilka złotych, oczywiście wszystkich podanych wyżej i przez Pana nie znam, ale napisałem co myślę o Maslinie i kampach w tym rejonie - strata czasu pieniędzy i nerwów.
Dlatego też napisałem o wyborze warunki-cena, nie zawsze najtańsze = dobre;]
kamil009
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil009 » 03.07.2013 16:55

Mógłby mi ktoś polecić jakiś w miare fajny, dobry camping dla 2 młodych ludzi w okolicach od KRK aż do Sibenik-a bo zagubiłem się już szczerze w poszukiwaniu... :)
kbc666
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbc666 » 03.07.2013 18:45

Witam,
poszukuję kempingu w okolicy Plitvic, Szybenika, Trogiru. Jeśli miałby ktoś namiar na jakiś niedrogi i przyzwoity, prosiłbym o podpowiedź ;)
Pozdrawiam
opelr
zbanowany
Posty: 33
Dołączył(a): 12.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) opelr » 04.07.2013 00:22

kamil009 napisał(a):Mógłby mi ktoś polecić jakiś w miare fajny, dobry camping dla 2 młodych ludzi w okolicach od KRK aż do Sibenik-a bo zagubiłem się już szczerze w poszukiwaniu... :)


Musisz najpierw określić swoje preferencje bo to, że młodzi jesteście to za mało:)
szafa.gliwice
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szafa.gliwice » 05.07.2013 19:52

Witam czy możecie mi polecić kampy między Splitem a Sibenikiem oraz w okolicach Dubrownika , oczywiście nie drogie oraz w miarę niedaleko morza, jedziemy w zestawie 2+2, najpierw okolica Zadaru a dokładnie Nin (kamping Niska Laguna) i potem gdzieś na Dubrownik proszę o pomoc bo już sam nie wiem co wybrać :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107704
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2013 20:21

szafa.gliwice napisał(a):Witam czy możecie mi polecić kampy między Splitem a Sibenikiem oraz w okolicach Dubrownika , oczywiście nie drogie oraz w miarę niedaleko morza, jedziemy w zestawie 2+2, najpierw okolica Zadaru a dokładnie Nin (kamping Niska Laguna) i potem gdzieś na Dubrownik proszę o pomoc bo już sam nie wiem co wybrać :D

informacje-o-kempingach-w-rejonie-zadar-split-t31716.html#p708148

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=22
szafa.gliwice
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szafa.gliwice » 06.07.2013 07:47

Dzięki Janusz, teraz tylko coś wybrać, jeśli ktoś się wybiera w rejon Zadaru 28.07 z okolic Gliwic możemy wyruszyć razem . Razem zawsze raźniej :D
szafa.gliwice
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) szafa.gliwice » 06.07.2013 20:57

Czy pomożecie zlokalizować mi kampingi w miasteczkach Razanji, Vinisce, Marina, Poljica, Seget vrajnica. Dzięki w poprzednim poście pytałem czy ktoś się wybiera w okolice Zadaru 28.07 można razem się wybrać. Piotr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Najtańsze prywatne kampingi? - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone