Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MS Brazil

Rozmowy na tematy nie związane z Chorwacją i turystyką. Tu można dyskutować rozrywkach, muzyce, sporcie itp. Można też prowadzić rozmowy "ogólnotowarzyskie". Zabronione są dyskusje o współczesnej, polskiej polityce.
Ale uwaga! Również tu obowiązuje przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne zachowanie!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 12163
Dołączył(a): 27.08.2012

Postnapisał(a) te kiero » 23.06.2014 21:40

wiara w Chorwatów mocno rozdarta :roll:
ale żeby tak ofen na forum chorwackim 8O :mrgreen:

i proszę Państwa kolejna trójeczka za sprawą Hiszpanii wpadła :D
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13550
Dołączył(a): 22.12.2008

Postnapisał(a) walp » 23.06.2014 21:41

Raul73 napisał(a):
VONPLES napisał(a):wróżka....to 3 piwa i swobodna analiza!!Teraz czas na Chorwację!!


Tak jest - od 22-ej trzymamy kciuki za "naszych"


Meksyk jest w lepszej sytuacji niż "nasi", bo wystarczy mu remis. Cro jeśli zremisuje musi liczyć na spełnienie dodatkowego, mniej prawdopodobnego warunku - Brazylia musi przegrać z Kamerunem.
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) Raul73 » 23.06.2014 21:54

Q***wa, znowu Kosowski będzie "komentował" :evil: :evil:

Będą diagonalne podania co 5 minut....
pablo74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 974
Dołączył(a): 06.05.2012

Postnapisał(a) pablo74 » 23.06.2014 21:54

Jacek G. już widzi Sarny a co dopiero jak się mecz rozkręci...
pablo74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 974
Dołączył(a): 06.05.2012

Postnapisał(a) pablo74 » 23.06.2014 21:56

Raul73 napisał(a):Q***wa, znowu Kosowski będzie "komentował" :evil: :evil:

Będą diagonalne podania co 5 minut....


I tikitaka chorwacka bo Madziukic u Pepa gra ...
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) Raul73 » 23.06.2014 21:58

Brazylijczycy już wiedzą, że muszą wygrać. Nie chcą trafić na Holandię.
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Postnapisał(a) slavko.v » 23.06.2014 21:59

Ljepa nasa Domovina...
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Postnapisał(a) Raul73 » 23.06.2014 22:00

Ulala! Jaka Chorwatka na trybunach :mrgreen: :mrgreen:
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Postnapisał(a) slavko.v » 23.06.2014 22:02

u boj, u boj... za narod svoj!!! Hravatska, Hrvatska!!!
VONPLES
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2861
Dołączył(a): 30.06.2010

Postnapisał(a) VONPLES » 23.06.2014 22:03

Obrazek
MRK
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3858
Dołączył(a): 01.08.2011

Postnapisał(a) MRK » 23.06.2014 22:03

Ja bardzo przepraszam....możecie mi odebrać legitymację forumową, ale...obstawiłem 3:2 dla Mexico...i im kibicuje. :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 109233
Dołączył(a): 10.09.2004

Postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.06.2014 22:10

rafalisko30 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Ok - trzeba nabrać sił na basenie :lol: idę popływać :papa:


Skoro Pan Janusz sobie pływa, to troszeczkę Go wyręczę

Właśnie miałem wkleić :wink: a tu już jest :D
Hvala :idea:
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Postnapisał(a) slavko.v » 23.06.2014 22:11

bez sensu... hehe... jak miałem 10 lat kibicowałem Jugosławii, jak miałem dwadzieścia kilka... Chorwacji... Napred Hrvatska!!!
rafalisko30
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1375
Dołączył(a): 17.07.2011

Postnapisał(a) rafalisko30 » 23.06.2014 22:14

pablo74 napisał(a):
Raul73 napisał(a):Q***wa, znowu Kosowski będzie "komentował" :evil: :evil:

Będą diagonalne podania co 5 minut....


I tikitaka chorwacka bo Madziukic u Pepa gra ...

Wydaje mi się że słyszę Żewłakowa?
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Postnapisał(a) slavko.v » 23.06.2014 22:15

VATRENI NAPRED!!!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawie Hyde Park, czyli wszystko oprócz polityki.

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2026 Wszystkie prawa zastrzeżone