Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Monachium

Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft (79 liter) – to najdłuższy niemiecki wyraz. W Niemczech rocznie do obrotu trafia ponad 800 ton antybiotyków dla zwierząt - dwukrotnie więcej niż dla ludzi. Piwo i wino można kupić w wieku +16 lat. W Niemieckich szkołach 6 to najniższa ocena, a 1 najwyższa. Narodowe zwierzę to mityczny czarny orzeł.
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002
Monachium

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 18.02.2014 00:26

Witam cromaniakow.
Czy ktosz moze polecic noclegi w okolicy Monachium lub w Monachium gdzie sie wybieram z 5-tkom dzieci w okolici Wielkanocy do Legolandu, oraz jakisz jani Aquapark w Austrii jak bende wracaj z Monachium. Pozdrawiam i dzoekuje za karzda rade i skazowke. Pozdrawiam Leon
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 18.02.2014 00:38

Witaj Leonie!
Postaram sie czegos poszukac :)
To "moje okolice" ;)

Ale na pewno Monachium?? Do Legolandu spory kawalek stamtad.
Moze jednak cos blizej Günzburg,Ulm,Augsburga?

Na przyklad.. :P
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 18.02.2014 21:10

Dzieki Basiulinek, nawet nie widziale ze to tak daleko od Monachium. Dzieky za tam ten namiar ale ja po Niemiecku ani zab... :? Tylko zrozumiale ze oni tam wesela uzandzaja, a ja jusz po weselu dawno jestem :wink: :wink:
Moze bic i w okolici Ulmu czy tam gdzie jest ten Legoland Pozdrawiam serdecznie. Leon
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 18.02.2014 21:40

Leonie,w takim razie pobawie sie troche w tlumacza ;)

- mieszkanko w Zusmarshausen- okolo 30km od Legoland.
- w miare blisko jeszcze jedna atrakcja dla dzieci
- dwupoziomowe,ma 80m kwadratowych powierzchni.
- przewidziane na 5 osob,ale mysle,ze powinna byc mozliwosc dostawienia lozek,bo miejsca duzo.
- cena: za jedna noc 80 € , od drugiej nocy 75. Do tego dochodza koszty energii elektrycznej w wysokosci 10 € za dzien.

Kliknij w Ferienwohnung i na Bilder.

Poszukam jeszcze,bo czasu dosc duzo. Jedyne co moze okazac sie problemem,to to ,ze w okolicach Wielkanocy sa u nas ferie. Moze byc tloczno,zarowno w Legoland jak i w pensjonatach.

:papa:
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 18.02.2014 23:05

Basiulinek dziekuje ci bardzo!
Czy ten apartament jest ten z poprzedniego linku, lub cos nowego? My planujemy bic tydzien przed Swietamy, wikend od 11 do 14.4. trzy noclegi lub 2 jezeli jeden dzien pojedziemy do Monachium do ZOO.
Co do atrakcji ktorej link wislalasz dziekuje bardzo, ale nie nadajemi sie na te wagoniki latajance po rusztowaniu w powietrzu. Tym bardziej ze ze mna benda dzieci siostri (bez rodzicow a ja za wszistkich odpowiadam). Jak mowia Ciganie z Bosni...jak swoje zgubie to dorobie, jak znajomego zgubie tez dorobie, ale w rodzinie nie dorabiam :mrgreen: :mrgreen:
Zarty zartamy dziekuje za wszistko. Pozdrawiam Leon
DamianM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 483
Dołączył(a): 16.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) DamianM » 18.02.2014 23:21

Witam.W okolicach Monachium są Dwa Aquaparki.http://www.therme-erding.de/de/100683/Rutschenwelt.html
Albo.
http://www.alpamare.de/
A w Austrii to na trasie Salzburg-Villach?
jeżeli tak to w Sobotę będę wiedział więcej.Pozdrawiam
Basiulinek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4400
Dołączył(a): 10.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basiulinek » 18.02.2014 23:35

Leon napisał(a):Czy ten apartament jest ten z poprzedniego linku, lub cos nowego?


Tak,to ten z poprzedniego linku :)
Moge zapytac w Waszym imieniu.Chcesz?

Leon napisał(a):...jak swoje zgubie to dorobie, jak znajomego zgubie tez dorobie, ale w rodzinie nie dorabiam :mrgreen: :mrgreen:


:lool: :lool:
WiolaW
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 66
Dołączył(a): 29.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) WiolaW » 19.02.2014 11:01

Witam, my dwa lata temu, w lipcu wracając z wakacji z Włoch zahaczyliśmy o legoland. Nocleg zarezerwowałam przez booking w pensjonacie Schlossgasthof Strasser Schlossstr. 2, 86441 Zusmarshausen. SSchlossstr. 2, 86441 Zusmarshausen bardzo dobre, do Legolandu ok 27km. Przed wyjazdem zakupiłam na allegro kupony promocyjne, które upoważniały do wejścia drugiej osoby za darmo. wszystko działało. Jedynie zabrakło nam czasu na wszystko, ponieważ nie zobaczyłam do której legoland jest czynny i przy niektórych atrakcjach byliśmy dłużej. Byliśmy bardzo zadowoleni, chociaż bardziej podobał nam się Gardaland, może dlatego ze dzieciaki większe (wtedy 9 i 12 lat).
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 20.02.2014 00:26

Damian dziekuje bardzo za dobre namiari na te aqua zabawi. Basiulinek jak ci nie jest problem zadzwon i spitaj jak to ony widza: 2 doroslich, e dziewczyny 7,11 i 13 lat oraz dwuch chlopakow 12 i 13 lat. Jaka to miejscowosc i czy to jest apartament? Wiola dzieki tez sprawdze. Pozdrawiam serdecznie. Leon

Powrót do Niemcy - Deutschland

cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone