Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mój pierwszy raz w CRO :)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 30.09.2008 21:38

Dzięki dangol, w tak uroczym miejscy ciężko zrobić nieładne zdjęcie.
Teraz pisząc relację przypominam sobie widok morza - spienionego, rozbijającego się o skały pod murami, jego kolor i to wrażenie, jakim się jest małym przy takiej sile (której nieco doświadczyłaś :) ) nawet stojąc wiele metrów wyżej i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam pojadę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.10.2008 08:00

Muszę koniecznie wybrać się do Dubrownika , ostatnio tam byłem w 1988r. Trzeba odnowić stare wspomnienia.Czekamy na dalszy ciąg relacji.Pozdrawiam. :papa:
ps.Pływające hotele robią wrażenie.
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 09.10.2008 21:23

He he a ja zaapeluję push the BUTTON i napisz coś jeszcze. O awarii samochodu w skrócie napisałeś ale masz zaległy temat Słowaków:)
laciatek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 192
Dołączył(a): 15.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) laciatek » 09.10.2008 21:44

Przeczytałam "Po spożyciu małej pizzy stwierdziliśmy, że jesteśmy gotowi stawić wyzwania murom obronnym. Na początku stawiliśmy się w małej kolejce do biletów (50 knurów za dorosłą głowę) i wyposażeni w te właśnie ruszyliśy po stromych schodach pod górę. "

te knury przyprawiły mnie o ból brzucha ze śmiechu :), dawno się tak nie śmiałam czytając relacje :), dzięki, a poza tym podziwiam fotki i wyprawę z takim Maluszkiem :) i oczywiście czekam aż c.d.n.
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 09.10.2008 22:19

Dzięki za przypomnienie :) już się biorę za C.D.

P.S. Knury wyszły same z siebie, tak je po prostu nazwaliśmy a maluszek (niestety nie mój) daje radę w każdej sytuacji :) Zawsze świetnie się bawi i jest nigdy się nie męczy.
button
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 25.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) button » 09.10.2008 23:35


Kolejne dni nareszcie przynoszą znaczną poprawę pogody. Wykorzystujemy to najlepiej jak się da.
IDZIEMY NA PLAŻĘ!!!

Tak cieszy się najmniejszy wczasowicz:
Obrazek

Szykuje swój sprzęt i bierze się do swojej pracy. Podczas jednej sesji potrafi przerzucić do 5kg małych kamyków :D
Obrazek

Najchętniej zbiera je w swoim małym pontonie:
Obrazek

A my w końcu możemy wypróbować sprzęt do pływania (jak się okazało po sezonie w Chorwacji jest tańszy niż w PL)
Obrazek

Muszę przyznać, że przezroczystość wody robi wrażenie. Płyniesz sobie, pod sobą do dna masz pewnie z 6 metrów i widać ławice małych rybek, czasem trochę większe a jak płyniesz w miejscu gdzie na dnie są skały to można spotkać kraba. Żałuję tylko, że nie mam obudowy do korzystania z aparatu pod wodą.

Czas szybko mija na błogim lenistwie. W międzyczasie robimy szybko obiad (frytki, kurczak z serem, sałatka z rajcicy :) ewentualnie frytki, filety z rybki i surówka). Zależało nam na tym, żeby nasze panie odpoczęły na wakacjach od trudu dnia codziennego dlatego posiłki robiliśmy najczęściej my - faceci (chwalę się ;) )

Wieczorkiem udajemy się do Podgory na drinka, po drodze robimy sobie zdjęcie z maleńką Caklje u podnóży Biokovo w tle:
Obrazek

Niesamowite wrażenie robił na mnie widok samochodów sunących powoli, wieczorem po wąskich drogach wysoko w górach. Niebawem sam miałem się przekonać jak się po nich jeździ.

Kilka wieczorów spędziliśmy w Banana Bar w Podgorze, gdzie przy dobrym drinku można posłuchać lokalnego wokalisty, grającego świetnie na gitarze. Bardzo nam się podoba. Wracamy późnym wieczorem a ja sprawdzam czy "mały" drink nie stoi na przeszkodzie w zrobieniu zdjęcia przystani pod naszym balkonem:
Obrazek

Następnym razem opiszę wyprawę do Parku Narodowego Biokovo.

waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 10.10.2008 20:30

button napisał(a):
Niesamowite wrażenie robił na mnie widok samochodów sunących powoli, wieczorem po wąskich drogach wysoko w górach. Niebawem sam miałem się przekonać jak się po nich jeździ.

Coś mi się wydaje, że jeszcze tego trochę będzie bo to zabrzmiało jak zapowiedź CZEGOŚ :)
Biorąc pod uwagę zapowiadany Park Narodowy Biokovo i... tych Słowaków to trochę nam jeszcze napiszesz ;)
witki
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1231
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) witki » 11.10.2008 22:38

fajna relacja button, czekamy na ciąg dalszy :wink:
RobZel
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 03.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobZel » 12.10.2008 08:49

Przyłączam się do pochwał i choć nie ma "moim zdaniem" co drugie zdanie to bardzo, ale to bardzo sympatycznie czyta się.
Kasiulka85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 244
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasiulka85 » 12.10.2008 10:29

Fajna relacja bardzo miło się czyta...Miło jest powspomina ciepłe dni w kubkiem ciepłej herbaty w ręce:)
P.s.Jeśli można też dołączam się do prośby o namiar na kwaterkę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrav
Kacper111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1144
Dołączył(a): 04.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kacper111 » 12.10.2008 11:13

potwierdzam-zdjęcia znakomicie uzupełniają tekst
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 14.10.2008 19:30

He he Button chyba potrzebuje jakiejś motywacji:)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 15.10.2008 10:08

Czekamy dalej, a tu już 15.10.08 .... :lol: :lol: :lol:
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 16.10.2008 20:41

Zawsze jak pisałem PUSH THE BUTTON to działało :)
msz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 28.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) msz » 28.10.2008 09:57

rewelacyjna relacja i super zdjęcia

mógłbym prosić o namiary na kwaterkę na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Mój pierwszy raz w CRO :) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone