Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

mój debiut

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stick
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 25.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) stick » 09.07.2006 17:07

Muszę powiedzieć, że trochę mnie przestraszyłeś tym "szokiem termicznym" - jedziemy w tym roku do Chorwacji (po raz pierwszy) i od razu na południe (Omis lub okolice Makarskiej). Mam nadzieję, że tegoroczne upały w Polsce w jakiś sposób ułatwią aklimatyzację :D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 09.07.2006 17:25

agacia2506 napisał(a):Na tegoroczne wakacje wybieram się do Chorwacji i będzie to moja pierwsza przygoda z tym krajem. Nie lubię przeludnionych miejsc, cieszy mnie spokój i możliowść poznawania nowych rzeczy. Zstanawiam się nad Veliko Brdo, Puharići, Makar i Kotisina. Czy dla mojej rodzinki (ja, mężuś i dzieci 10, 12 lat) będzie to dobre miejsce. Pomóżcie:))

To jest plaża około 16ej. W oddali, przy klifie (jakby nad łódkami stojącymi na horyzoncie po lewej stronie), po 10 min. spaceru od miejsca, gdzie było robione zdjęcie, nie zobaczysz żywej duszy. Dalej w oddali DRAGE.

Obrazek
agacia2506
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 05.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) agacia2506 » 09.07.2006 17:31

Jak chcesz wrzuc swoj email tutaj a przesle Ci kilka fotek Baski Vody i fotki apartamentu w ktorym spalismy,tez trzeci raz.Pozdrawiam .[/quote]

poprosze o fotki i z góry dziękuję :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
mariusz29
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 09.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz29 » 09.07.2006 19:52

Hr-fan, dzięki za potwierdzenie wyboru miejsca na pierwszy wyjazd. W zasadzie kierowałem się twoimi przesłankami i okazuje się że trafiłem. Wezmę jeszcze pod uwagę proponowane miejsca. Czy uważasz, że w ciągu jednego dnia można obejrzeć więcej niż jedną z wymianianych miejscowości? Jeśli tak, to jak zaplanować wycieczkę, stacjonując w Poreciu?
Gosiek
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 28.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosiek » 09.07.2006 22:48

HR-fan napisał(a):mariusz29 -

Do tych miejscowości które wymieniłeś dodałbym jeszcze: Umag, Rovinj i Opatiję. Zwłaszcza Opatija jest warta zobaczenia.

A ja dodaje Groznjan i Motovum -warto odwiedzic na kilka godzin takze centrum Istrii.
pozdr.M
Gosiek
Odkrywca
Posty: 66
Dołączył(a): 28.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gosiek » 09.07.2006 22:54

mariusz29 napisał(a):Hr-fan, dzięki za potwierdzenie wyboru miejsca na pierwszy wyjazd. W zasadzie kierowałem się twoimi przesłankami i okazuje się że trafiłem. Wezmę jeszcze pod uwagę proponowane miejsca. Czy uważasz, że w ciągu jednego dnia można obejrzeć więcej niż jedną z wymianianych miejscowości? Jeśli tak, to jak zaplanować wycieczkę, stacjonując w Poreciu?

Mozna jak najbardziej, odleglosci miedzy miasteczkami nie sa duze.Jesli bedziesz na Istrii dluzej-warto poplynac na dzien do Wenecji.
pozdr.M
mariusz29
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 09.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz29 » 10.07.2006 21:05

Idąc za radą, będę planował wyjazd do konkretnej miejscowości, a po drodze pozwiedzam na postojach
kaszubskiexpress
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14582
Dołączył(a): 12.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaszubskiexpress » 10.07.2006 21:43

agacia2506 napisał(a):Jak chcesz wrzuc swoj email tutaj a przesle Ci kilka fotek Baski Vody i fotki apartamentu w ktorym spalismy,tez trzeci raz.Pozdrawiam .


poprosze o fotki i z góry dziękuję :)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl[/quote]


maile w drodze
Poprzednia strona

Powrót do Chorwackie ABC


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
mój debiut - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone