Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Mobilny internet prepaid

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 13.06.2014 11:18

kaeres napisał(a):Czy w rejonach Dubrovnika nie będzie problemu z kupnem tej karty ?
Pytanie wydaje się naiwne ale na całej wyspie Krk nawet nie słyszeli o TELE2.


U mnie w Pakostane nie było w zadnym kiosku ani poczcie , ale za to w Biograd nad more znalazłem kiosk gdzie pani miała ich chyba z 20 .. trzeba pytać i szukać .. ;-) W tamtym roku szukalem w Tucepi i tez byl problem.. napewno znajdziecie ..
lukasami95
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 26.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasami95 » 15.06.2014 19:36

czy Tele2 "Cheapest Surf & Call" z 3GB internetu jest juz dostępne w Chorwacji ?
proszę podać więcej kodów do sprawdzenia stanu konta i internetu bo cos znaleźć nie mogę

Kod: Zaznacz cały
Wystarczy kupic ten starter za 50 kun i wykonac polaczenie, ja niby jeszcze wyslalem sms o tresci TEle2 na numer 13777. Ale wedlug instrukci wystarczy jedno polaczenie i po okolo godzinie aktywuja ci pakiet 3gb , mozesz to sprawdzic wpisujac kod *150# nastepnie 2 a pozniej 4. Na starcie jest 15 kun . Jakbys mial jakies pytania to pisz na priv .
wystarczy to zrobić i wszystko działa ? nie ważne jaki starter kupimy za 50kun czy musi się nazywać Cheapest Surf & Call i tylko z tym starterem mamy 3 GB internetu?
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 17.06.2014 00:44

HMM.. nie jestem pewny ale dla samego internetu można kupić starter Tele 2 za 20 kun, taki biały z czarnymi literkami . I na nim po wysłaniu jakiegoś sms masz te 3Gb Tylko chyba musisz go doładować bo ten sms kosztuje 35 kun . . Tak mi coś tłumaczyła babeczka na poczcie w Hr i widziałem reklamę przy kasie w Konzumie . A jak kupisz Tele2 Cheapset .. To w gratisie masz 3gb i rozmowy do Polski za 0,39 kn a jeszcze 1000 minut w HR .. ;-)
glonik21
Croentuzjasta
Posty: 187
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) glonik21 » 21.06.2014 13:10

Witam.. oddam w dobre ręce strarter Tele 2 z 1, 4 Gb wazne do 11.07 za Karlovacko .. preferuję odbiór osobisty .. ;-)
RobSoft
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 23
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) RobSoft » 22.06.2014 13:17

Witam Serdecznie

czy jeśli zakupię ofertę (na miejscu w Choracji) która jest przedstawiona tutaj
to otrzymam internet za 100 kun bez ograniczeń na 7 dni? (w ofercie prepaid)

https://www.hrvatskitelekom.hr/travel-surf

co oznacza 100 MB z gwiazdką pod dołem - to jakiś limit?

Jeśli dobrze rozumiem to całkiem przyzwoity net na 7 dni :)) No i może bajki dla dzieciaków na youtubie będą działać ;)

Z tego co widzę to jakaś nowa oferta, proszę o odpowiedź.

Dziękuję
Robert.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.06.2014 13:43

Yankee
Croentuzjasta
Posty: 143
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yankee » 22.06.2014 21:24

W kwestii zasięgu sieci Tele2 poniżej mapa:

http://www.tele2.hr/podrska-korisnicima ... 6/?typid=2

Dla porównania zasięg T-mobile:

https://www.hrvatskitelekom.hr/karta-pokrivenosti

oraz karta pokrycia siecią Vip:

http://sc3.vip.hr/documents/10307706/10 ... 94f6598fbe

Oferta Tele2 jest świetna ale trzeba dobrać sobie dostawcę w zależności od tego, gdzie będziemy spędzać wakacje. W moim przypadku wyspa Pasman niestety jest dziurą na mapie Tele2:-(
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2014 00:35

Czy ktoś odkrył możliwość wcześniejszego zakupu /z Polski/ karty któregoś z dostawców usługi ?

A może ma ktoś doświadczenia z mobilnym internetem w Czarnogórze ?
marek86
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek86 » 23.06.2014 08:14

Ołowiany proszę :)
http://allegro.pl/karta-startowa-mobiln ... 02625.html
Ja tak w tamtym roku zakupiłem :)
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.06.2014 08:31

marek86

Dzięki, nie pomyślałem o Allegro.
Yankee
Croentuzjasta
Posty: 143
Dołączył(a): 08.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Yankee » 23.06.2014 10:06

A czy ktoś z was ma może jakieś informację dotyczące możliwości wykupienia pakietu danych w Chorwacji dla własnego Polskiego numeru telefonu?
Od 1 lipca będzie istniała taka możliwość, że zamiast z polskiego np. T-mobile będziemy korzystać z usług T-mobile.HR na własnej karcie sim polskiego operatora.

http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/obs ... gi/roaming:
" Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)nr 531/2012 z dnia 13 czerwca 2012 r. w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii w związku z Rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) nr 1203/2012 z dnia 14 grudnia 2012 r. w sprawie odrębnej sprzedaży detalicznych usług roamingu regulowanego wewnątrz Unii z dniem 1 lipca 2014 r. wchodzi w życie uprawnienie w zakresie możliwości wyboru odrębnych usług roamingu regulowanego świadczonych przez alternatywnego dostawcę usług roamingu.

Informacje dotyczące odrębnej sprzedaży detalicznych usług roamingu regulowanego w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Od dnia 1 lipca 2014 r. Abonent, który na podstawie Umowy z Operatorem może korzystać z usług roamingu posiadał będzie możliwość korzystania z odrębnych usług roamingu świadczonych przez alternatywnych dostawców regulowanych usług roamingu w krajach EOG.
W celu zmiany dostawcy usług roamingu na alternatywnego dostawcę usług roamingu lub zmiany alternatywnego dostawcy usług roamingu na innego alternatywnego dostawcę takich usług konieczne jest zawarcie przez Abonenta stosownej umowy z wybranym alternatywnym dostawcą usług roamingu. W tym celu Abonent musi zwrócić się bezpośrednio do tego dostawcy.
Zmiana na alternatywnego dostawcę usług oferującego pakiet regulowanych usług roamingu obejmujący połączenia głosowe, wiadomości SMS oraz transmisję danych w tym MMS możliwa jest pod warunkiem, posiadania przez wskazanego dostawcę stosownej umowy z Operatorem, z zastrzeżeniem, że dostawca nie ma obowiązku wnioskować do Operatora o zawarcie takiej umowy.
Zmiana następuje w ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania przez Operatora stosownego zawiadomienia od alternatywnego dostawcy usług, z którym Abonent zawarł umowę.
Zmiana na alternatywnego dostawcę usług świadczącego usługi transmisji danych w roamingu bezpośrednio na terenie kraju EOG odwiedzanego przez Abonenta, odbywa się w tym kraju. Termin uruchomienia usługi zależy od alternatywnego dostawcy usług.
Zmiana na alternatywnego dostawcę usług roamingu możliwa jest w dowolnym momencie i jest nieodpłatna.
W przypadku zmiany operatora krajowego nowy operator krajowy nie jest zobowiązany do obsługi usług roamingu świadczonych przez konkretnego alternatywnego dostawcę usług roamingu.
Wybierając alternatywnego dostawcę usług roamingu należy pamiętać o poniższym:
Do usług roamingu świadczonych przez alternatywnego dostawcę zastosowanie będą miały warunki umowy zawartej z tym dostawcą, w szczególności cennik alternatywnego dostawcy usług roamingu,
W celu uzyskania informacji dotyczących zawarcia umowy z alternatywnym dostawcą usług roamingu oraz warunków świadczenia przez niego usług (np. parametrów usług, reklamacji, faktur itp.) należy kontaktować się bezpośrednio z tym dostawcą,
Usługi niewchodzące w zakres usług roamingu regulowanego oraz usługi roamingowe poza obszarem EOG będą świadczone przez Operatora na dotychczasowych warunkach, określonych w Umowie.
Szczegółowe informacje dotyczące warunków dokonywania zmiany dostawcy usług roamingu regulowanego określone zostaną w odrębnym regulaminie, który będzie dostępny w Punktach Sprzedaży oraz na stronie internetowej www.t-mobile.pl w momencie pojawienia się alternatywnego dostawcy.
Lista alternatywnych dostawców dostępna będzie od 01.07.2014"
szfystack
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 30
Dołączył(a): 06.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szfystack » 07.07.2014 18:48

witam, to mój pierwszy post na tym forum.
zobaczyłem na stronie simpi taryfę prejaka mala. Jeśli dobrze zrozumiałem to za 15kun dostaję 1 GB transferu i 1000 minut na tydzień ?
Chciałbym się dowiedziec jak się tam ustawia internet? czy wysyłają jakiegoś smsa konfiguracyjnego ?
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 07.07.2014 18:52

u nas Aero2 doskonale działa :D
ronnie
Odkrywca
Posty: 108
Dołączył(a): 23.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ronnie » 08.07.2014 10:40

lukasami95 napisał(a):czy Tele2 "Cheapest Surf & Call" z 3GB internetu jest juz dostępne w Chorwacji ?
proszę podać więcej kodów do sprawdzenia stanu konta i internetu bo cos znaleźć nie mogę

Kod: Zaznacz cały
Wystarczy kupic ten starter za 50 kun i wykonac polaczenie, ja niby jeszcze wyslalem sms o tresci TEle2 na numer 13777. Ale wedlug instrukci wystarczy jedno polaczenie i po okolo godzinie aktywuja ci pakiet 3gb , mozesz to sprawdzic wpisujac kod *150# nastepnie 2 a pozniej 4. Na starcie jest 15 kun . Jakbys mial jakies pytania to pisz na priv .
wystarczy to zrobić i wszystko działa ? nie ważne jaki starter kupimy za 50kun czy musi się nazywać Cheapest Surf & Call i tylko z tym starterem mamy 3 GB internetu?


Dokladnie jest tak jak kolega napisal. Z kupnem zestawu nie ma problemu, stacje INA, kioski etc. Aktywowalem zestaw dzwoniac na jakis nr tel ze sloika Ajvaru. Dostalem tez sms z tele2 bym wyslal sms o tresci DA na nr 13777 a w odpowiedzi otrzymam ustawienia do MMS I mobilnego internetu. Co tez uczynilem. Cala operacja jest banalnie prosta i instynktowna. Z konta mi zeszlo z 15kn do 13.72 kn. Z neta korzystam od 3 dni (srednio 2-3 godz. dziennie), licznik danych wskazuje, ze zuzylem cale... 150MB. Wiec by 3GB wykorzystac trzeba sie napocic. Zestawu nie doladowywalem zadnym zasileniem. 50 kn kupno zestawu I tyle. Mam nadzieje, ze komus sie przyda te info, pozdro z Breli.
piotrk77
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrk77 » 13.07.2014 09:46

Witam
Jadąc z Polski na Chorwację lepiej włączyć dane w telefonie i jechać z mapą google (ciekawe ile zaplacę)czy kupić nawi:) może ktoś wie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Mobilny internet prepaid - strona 31
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone